Potpomognuta oplodnja vol. 7

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Arnoldica

    Arnoldica

    Broj poruka: 761

    Prijavi adminu

    GPgirl

    Arnoldica kariogram se preko uputnice radi u Ri - na medicinskom fakultetu


    Supeer, znaš možda koliko se dugo čekaju rezultati?

    🧑29g PCOSlike, AMH 29.5, blaga trombo
    🧒34g, šetajući spermio. oligoastheno… –> normo
    1. 9/19 ICSI Rekovelle ❎
    2. 7/20 ICSI Rekovelle- biokem.❎
    3. 1/21 IVF- Rekovelle, 6🥚 ❎
    Histeroskopija ✅, NK stanice +++ pa normalno
    4. 6/21 IVF Gonal 200/150, 10 🥚, oplođeno 8, 2x trodnevna❎
    6 blastica 🐧
    1. FET 8/21 2🐧❎
    2. FET 10/21 2🐧 missed ab blizanačka 8tj 🌞🌞
    3. FET 3/22 2🐧 biokem. ❎
    11/22 spontana trudnoća, 8/23 rodio se mali 💙

  • Avatar Peanut👒👼

    Peanut👒👼

    Broj poruka: 143

    Prijavi adminu

    Tweety88🐞

    Curke cestitam na svim pozitivnim testovima, betama i potvrdenim trudnocama. I PUPOicama naravno 💛.
    Zao mi je radi neuspjesnih postupaka i komplikacija, ali ne gubite nadu, navijam za sve vas 🍀🤗.
    -
    Netko je pitao za Rekovelle… ja sam samo njega koristila i nisam imala bas nikakvih nuspojava. Primjena je ful jednostavna, nema muckanja i to, u penu je. Sretno i 🤞🏻 da dobijes sto vise super 🥚.
    -
    Jos sam samo htjela reci da je dobro misliti pozitivno i vjerovati u svoje folikule, stanice, embrije. Jedan dobar embrij je dovoljan. Ja sam s AMH 43 na pocetku imala mislim 7 folikula, od kojih su na kraju preostala 2 u koje dr uopce nije vjerovala i proglasila ih vjerojatno praznima. Ipak smo iz njih dobili 2 stanice, 1 se oplodila, jako smo vjerovali u nju i evo nas vec u 25. tt ❤. Tako da, koliko je to god moguce, glavu gore, pozitivno mislite i vjerujte u svoje bebice. Ima vremena za tugovati kad ne uspije, ali nije gotovo dok nije gotovo 💪🏻💛.
    -
    Tina ajme kako vrijeme leti, jos malo pa ti stize srecica 💛. Pripremas sve pomalo?
    Maslacak super da je sve ok s curkom. Pametno si odlucila malo vise mirovati do iduceg pregleda.
    Kako nam jeLindsay?
    Asli, Elle, T_Ivy, Andela, Sunny, Anci


    Hvala! Pravi inspirativni post koji baš dobro dođe. Čestitam 🥰 Slažem se sve više da treba zadržati pozitivu. Nedavno mi je doktorica, na pregledu neovisnom o MPO, rekla da se ne zamaram o ničem drugom, već da mislim pozitivno. Vidjela je da sam u grču s milijardu pitanja što, kako, kad, gdje? Još se učim odmoriti mozak😆 

    👒35god - AMH 38,5 - RVF maternica - sve OK
    🎩 34god - oligoteratozoospermia/oligospermia
    1. IVF/ICSI - 5.2021 - Menopur (150), Cetrotide, Ovitrelle + Decapeptyl: ET 3dn 8st - b<1,2 - nema ❄
    2. IVF/ICSI - 12.2021 - Rekovelle (8)/Menopur, Cetrotide, Ovitrelle + Decapeptyl: ET 3dn 8st i 7st - b 107; b 264; 1.UZV sve OK, 2. UZV miss ab (8tt 😇) - ostala 1❄
    3. FET - 6.2022. - mamin princ stigao 3.2023. 💙

  • Avatar Arnoldica

    Arnoldica

    Broj poruka: 761

    Prijavi adminu

    Domleon žao ki je za betu, ali mi je drago da imaš plan za dalje ☺️
    Peanut ja sam imala prva tri postupka s rekovelle i onda ovaj zadnji s Gonal. Bolje sam reagirala s Gonalom i napokon smo imali 🐧, ali to prepisujem uzimanju suplemenata pa ne znam koliko je usporedivo. Meni je bila doza 7 jer mi je tad bio veći AMH, a znam da su se i kg gledali.

    🧑29g PCOSlike, AMH 29.5, blaga trombo
    🧒34g, šetajući spermio. oligoastheno… –> normo
    1. 9/19 ICSI Rekovelle ❎
    2. 7/20 ICSI Rekovelle- biokem.❎
    3. 1/21 IVF- Rekovelle, 6🥚 ❎
    Histeroskopija ✅, NK stanice +++ pa normalno
    4. 6/21 IVF Gonal 200/150, 10 🥚, oplođeno 8, 2x trodnevna❎
    6 blastica 🐧
    1. FET 8/21 2🐧❎
    2. FET 10/21 2🐧 missed ab blizanačka 8tj 🌞🌞
    3. FET 3/22 2🐧 biokem. ❎
    11/22 spontana trudnoća, 8/23 rodio se mali 💙

  • Avatar GPgirl

    GPgirl

    Broj poruka: 585

    Prijavi adminu

    Arnoldica

    GPgirl

    Arnoldica kariogram se preko uputnice radi u Ri - na medicinskom fakultetu

    Supeer, znaš možda koliko se dugo čekaju rezultati?


    Frend jer radio pa znam da je tamo. Napisao da se ceka 2-3 tj ali ne znam ako misli da dodjes na red ili nalazi🙈

    ja 36 - nizak AMH, 🧬V Leiden i PAI; muz 44 sve ok
    KBC Ri
    1. prvi prirodni IVF - stanica stala u razvoju
    2. prvi stimulirani - M 19dc - Menopur 125
    3. drugi prirodni ivf - M 25dc
    4. drugi stimulirani -M 21dc Gonal225 /cetrotide/pergoveris150
    IVF poliklinika
    11/2021 histeroskopija
    5. treci stimulirani IVF Rekovelle 12/cetrotide/Ovitrelle/Decapeptyl/heparin/decortin - beta 0; 1🐧

  • Avatar GPgirl

    GPgirl

    Broj poruka: 585

    Prijavi adminu

    Arnoldica - evo kaze frend: “Nalaze smo cekali 2-3 tj, naručili su me tjedan dana nakon što sam dosao tamo s uputnicom”

    ja 36 - nizak AMH, 🧬V Leiden i PAI; muz 44 sve ok
    KBC Ri
    1. prvi prirodni IVF - stanica stala u razvoju
    2. prvi stimulirani - M 19dc - Menopur 125
    3. drugi prirodni ivf - M 25dc
    4. drugi stimulirani -M 21dc Gonal225 /cetrotide/pergoveris150
    IVF poliklinika
    11/2021 histeroskopija
    5. treci stimulirani IVF Rekovelle 12/cetrotide/Ovitrelle/Decapeptyl/heparin/decortin - beta 0; 1🐧

  • Avatar Libo1415

    Libo1415

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Rainbow_Hope

    Mila-Milica PUPO - nek bude uspješno! 🤞🍀
    Mashkica baš mi je žao, testići su bili tako dobri da sam bila uvjerena da je to to, drži se, draga 😘
    Libo baš mi je drago da si se javila, ja sam tri tjedna nakon kiretaže provjeravala betu i bila je 6, dosta to sporo ide, ali lijepo ti se spušta. Jesu rekli kad bi mogao biti phd? Grlim te 😘


    Rainbow_Hope u petak ću dobiti phd kad idem na kontrolu u vinogradsku tako da se nadam najboljem 🙏 hvala ti 🤗😘
    Hvala i svim curama na podršci i lijepim riječima.❤ stvarno puno znači podrška tako velikih žena koje se bore i ne odustaju. ❤😘🤗
    DOMLeon držim fige da pod borom bude veliki +
    Ostale curke, sretno! Cure koje morate mirovati, mirujte, brzo će proći i mirovanje i bude sve ok. 💪

    Ja 31 sve ok, on 32 los spermio
    11/20 1.ICSi - 11js, 3 odlične blastice, 5.dan vraćena 1, 2🐧
    1/FET ako je endometrij ok 04.02. 🙏
    04.02. PUPO ❤👼❤ Beta 18.2. 4,4
    2 FET 11.05.2021. 🤞🍀👼 opet nista 🤷‍♀️
    10/2021 2.ICSI 11js, 9 oplođenih, 1 blastica,nema 🐧
    ET 18.10.2021. 9dnt +na testu 🙏🤞 beta 10dnt 248😍🙏🤰beta 12dnt 668 😍 7+4 missed ab. 💔

  • Avatar Leia3.0

    Leia3.0

    Broj poruka: 610

    Prijavi adminu


    Cure, ne stižem vas popratiti 😱
    Monkice vidjelasam tvoju treću beturinu, prekrasna je!!! Čestitam! Ja sam u petak ujutro na uzv opet, a javim kada ću biti idući tjedan.
    Kod mene se inače apsolutno ništa ne događa – 13. dc je bio kad sam bila na uzv, a endometrij tanak i nema vodećeg folikula. Sve je ili jako usporeno i imat ću jako dugi ciklus nakon stimulacije ili se radi o anovulatornom ciklusu. Ne znamo još, vidjet ćemo na idućem uzv. Nadam se da će bit nešto od toga u prosincu…s druge strane, ne bude li dobra situacija neću vraćati embrij u neidealne uvjete, nego ću radije čekati dobar ciklus. No, ja sam optimistična, kod mene to obično tako bude, usporeno nakon stimulacije i velikih zbivanja pa mu malo duže treba da sve „profunkcionira“
    Sani88 vidim ti si pitala za akupunkturu – bila sam jučer. Nekih pola sata sam imala konzultacije s doktoricom, onda mi je stavila iglice i tako sam ležala 20tak minuta. Ne znam što bih rekla, možda sam kao osjetila neke senzacije u nozi i donjem dijelu leđa, ali možda bih to osjetila i bez toga da sam samo ležala i fokusirala se na svoje tijelo. Danas me neopisivo glava boli i nadam se da je od južine a ne reakcija na akupunkturu 😱 Mislim da samo treba nekoliko takvih session-a odraditi da bi čovjek mogao zaključiti da li mu nešto pomaže ili ne. Uostalom, bude li ovulacije i zadebljanja endometrija ovaj mjesec, ka čemu težimo sada s akupunkturom, možda to bude znak da djeluje 😊
    Baš me zanima da li su druge cure imale kakav poseban osjećaj tijekom ili nakon akupunkture? 

    Mila Milica pupo sretno 🤞🤞🤞🤩

    💁🏻‍♀️35 g., AMH 32 PCO like
    💁🏻‍♂️40 g., astenozospermija
    1. IVF 1/21, kasni OHSS 8dpt , blighted
    2. FET 9/21 - beta negativna
    3.IVF 11/21 1 blastica - FET 12/21 = blighted
    4. sreća 🍀🌈🌟 prirodna trudnoća 🐣🌈☀️
    13dpoß116⚡️15dpoß307💫17dpoß692🌟19dpoß1566
    🍬🦄🧸🌈 nifty uredan💜🧸🐣🌈
    [lilypie.com]

  • Avatar Leia3.0

    Leia3.0

    Broj poruka: 610

    Prijavi adminu

    Sani88 sad vidim da si ti vec i odradila akupunkturu dok sam se ja javila 🤦🏻‍♀️

    Evo, daj Boze da bude ovako kako je maslacak napisala - da nam poveca sanse za 30% 🤞🏻🤞🏻🤞🏻
    U kojoj si ti fazi? Pikanje ili fet?

    💁🏻‍♀️35 g., AMH 32 PCO like
    💁🏻‍♂️40 g., astenozospermija
    1. IVF 1/21, kasni OHSS 8dpt , blighted
    2. FET 9/21 - beta negativna
    3.IVF 11/21 1 blastica - FET 12/21 = blighted
    4. sreća 🍀🌈🌟 prirodna trudnoća 🐣🌈☀️
    13dpoß116⚡️15dpoß307💫17dpoß692🌟19dpoß1566
    🍬🦄🧸🌈 nifty uredan💜🧸🐣🌈
    [lilypie.com]

  • Avatar Kira

    Kira

    Broj poruka: 165

    Prijavi adminu

    Sani88

    I da ja podijelim svoje pozitivne dojmove sa akupunkture danas u Artemedi.. Dakle primljena sam u tocno dogovoreni termin i konzultacije i tretman su trajali sveukupno 50min (300kn, iza svaki termin 200),popricale o obiteljskoj anamnezi a ponijela sam zadnju povijest bolesti pa smo presle i to, i doktorica toplo preporuca svaki oblik opustanja, tehnike pravilnog disanja jer pospjesuju djelovanje akupunkture i opusta opcenito, preporuca neke lagane yoga vjezbice, posebno stavlja naglasak na istezanja, zatim lagane masaze trbuha i etericna ulja citrusa, mandarine, narance, par kapi u difuzor je dokazanodjeluju opustajuce. Sam tretman meni osobno je bio jako ugodan , u jednom trenu doslo mi da zaspim kako mi je bilo ugodno. Dakle poanta svega je probat pronac ono sto nas opusta 🙄😏.Eto ja sam to detaljno opisala ako ce kojoj zatrebat 🤗 i drago mi je sto sam i to isprobala. Uzela sam termin i za iduci tjedan


    Toliko se svi raspisali o akupunkturi da je i mene zainteresiralo.. A u kojoj si ti sad fazi? Spremaš se za ET ili? Ne znam kad bi trebalo započeti sa tim tretmanima

    👱🏻‍♀️37g, osim 2 ciste (endometriomi) sve ok + ankilozantni spondilitis od 14-e god.
    🧑37g, sve ok, pokušavamo 3,5 godine
    08/21 konzultacije Sv.Duh, dr. Luetić
    1. IVF 10/21: Gonal150, Menopur, Cetrotide, Ovitrele
    ➡️6 folikula ➡️26.10.punkcija 5🥚/5 oplođenih ➡️29.10.vraćamo 2 (6 i 8 st.), ostaje nam 1🐧 ➡️12.11 beta 3 ➡️ 17.11. konzultacije ➡️ FET ➡️04.02. transfer 1🐧 ➡️16.02. beta 1.2 ➡️22.02.konzultacije
    2. IVF 03/22

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    Maslačak i tu gledam 🤣🤣🤣 ona je stvarno prekrasna a on mi presmijesan kad složi onu bijesnu facu, što je često  🤣🙈
    Malala ma kakvih 36 🤣 bilo ih ukupno 12 svih veličina, dobili 5 embrija i u zadnjem prirodnom fetu  se ulovio zadnji smrzlic ❤💗 tj smrzlicka 🤣💗

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.