Potpomognuta oplodnja vol. 7

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Monkica24 🍀

    Monkica24 🍀

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Sretno cure danas!
    Zg jedva čekam tvoju betu!!
    —————–
    Ja imam osjecaj kao da cu dobiti svaki cas
    Apsolutno me sveeee boli i totalno sam down ….


    nemoj biti down, sve su to simptomi utrića i svega što se događa u tijelu. Mene je jajnik bolio identično kao da ću dobiti, ali vidim da to nije bilo točno…. evo ga i sad me boli kao pred mengu. Misli pozitivno! Hoćeš li piškiti ili čekaš betu?

    ja-38 g., AMH 10.1; inzulin. rez.; on-39 g. dg. oligoasthenozoosp;
    14.2. prirodnjak; 22.2. ❌ ovulacija
    06.3. 1. stim. - Rekovelle, Menopur, Cetrotide; 18.3. asp. (4 js); 21.3. ET -1 trodnevni; ❌
    02.6. - prirodnjak; 06.6 neg. asp. ❌
    04.9.21 - 2. stim.: Bemfola, Cetrotide; AMH 15.6; asp. 17.9.- 5 js; 🐧🐧🐧 🐧- ET 22.9 1 blastica-❌
    13.11. FET 🐧; b- 96,9; b-259,2; b-677; 21.12. UZV 7+6 imamo 💙 Baby Viktor 19.07.22.

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1504

    Prijavi adminu

    Jabuka89

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Sretno cure danas!
    Zg jedva čekam tvoju betu!!
    —————–
    Ja imam osjecaj kao da cu dobiti svaki cas
    Apsolutno me sveeee boli i totalno sam down ….

    Danas ti je 6 dan od transfera. To bi mogao biti dobar znak 🙏


    5 dnt… Vidjet cu tebe za par dana dal ces za sebe misliti da je to dobar znak 

    👩 40 👨 39
    *11/21 MPO Petrova, 22.08.2022.💙
    *02/24 +, Nifty low risk, its a girl! 🩷
    Termin 25.10.2024.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    Jabuka89

    Hrabrica

    Jel ima koja iskustva da smedarenjem? Svaki put kad pomislim da se smiruje ono se pojavi a obrazac je isti. Ful mirujem par sati, tragovi skroz nestanu, krenem se malo kretati po kući (doslovno par minuta ) I krene neki tupi pritisak i točno skuzim da se pojavilo nešto smeđe. To je doslovno koji milimetar veliko i nije svijeza krv nego smeđe ali svejedno brinem. Stvarno ne kuzim, uzimam utrice pojačanu dozu i dok mirujem milina a smedarim na najmanji napor. Da su to ostaci od ponedjeljka kad je išla baš prava krv, pa zar nebi smedarila u kontinuitetu dok se sve ne “ocisti” od stare krvi a ne ovako?
    Ja kad imam menstruaciju koja traje pet dana danima tako smeđarim. Pa nema ništa pa opet smeđe i uzas nigdje kraja. Kod mene je problem carski rez koji sam imala pa tu gdje je šivano je kao barijera i ne mogu se lijepo očistiti,već to potraje. Kako si ti rodila?


    Isto carski 🤔 sad sam poslala mail svojoj mpo koja me službeno vodi i kod koje trebam u ponedjeljak da mi da neki savjet 🤷‍♀️

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1504

    Prijavi adminu

    Monkica24 🍀

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Sretno cure danas!
    Zg jedva čekam tvoju betu!!
    —————–
    Ja imam osjecaj kao da cu dobiti svaki cas
    Apsolutno me sveeee boli i totalno sam down ….

    nemoj biti down, sve su to simptomi utrića i svega što se događa u tijelu. Mene je jajnik bolio identično kao da ću dobiti, ali vidim da to nije bilo točno…. evo ga i sad me boli kao pred mengu. Misli pozitivno! Hoćeš li piškiti ili čekaš betu?


    Piškit ću sigurno ali ne jos.. Zadnji put sam krenula od 6 dnt i bila svaki dan sve zbunjenija i frustrirana , jer nije tamnilo. Budem tamo negdje 9-10 dnt. Ovaj put sam kukavica…
    Hvala ti 

    👩 40 👨 39
    *11/21 MPO Petrova, 22.08.2022.💙
    *02/24 +, Nifty low risk, its a girl! 🩷
    Termin 25.10.2024.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1504

    Prijavi adminu

    Jabuka89



    Meni je bio dobar znak znam da sam mislila super imam menstrualne bolove a još nije vrijeme za menstruaciju znaci nešto se dešava i primilo se sad ima 2 i pol godine. I sad u 11. mjesecu mi je bilo tako isto…i znam da sam pomislila super nešto se dešava… ali biokemijska bila.


    Kad tu na forumu citas mjesecima da simptoma tako rano nema, onda nema druge nego misliti da ces dobiti ili da je sve od utrica.. Sve u svemu, nema druge nego cekati …

    👩 40 👨 39
    *11/21 MPO Petrova, 22.08.2022.💙
    *02/24 +, Nifty low risk, its a girl! 🩷
    Termin 25.10.2024.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Čupica sretnoo 🤞🤞

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar petra30

    petra30

    Broj poruka: 1028

    Prijavi adminu

    malala

    Dala sam si cetrotide. Crveno mi je mjesto uboda i svrbi me. Jučer mi je dala tamo sestra i nije bilo reakcije. 😱


    Sve je ok… 🙃I mene je tak dok sam si sama pikala ,a u bolnici nista. Sestre su ispraksane, mi nismo🙈 

    Ja-33- papa,brisevi, hormoni✓
    Mm-37- normo✓
    Radimo na bebi 3 godine.
    HSG-jajovodi prohodni-ciljani odnosi.
    IVF-10 mj.-Petrova-ovaleap-cetrotide-ovitrelle-14🥚
    16.10- transfer jedne blastice-biokemijska❌
    Ostalo 6 🐧❤️
    Fet-veljaca -transfer blastice-25.02-1. beta 351❤️2-770❤️ 6+2❤️
    5-12tt hematom+mirovanje
    12tt hematoma nema,nipt uredan-curica💖
    [lilypie.com]

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1504

    Prijavi adminu

    petra30

    malala

    Dala sam si cetrotide. Crveno mi je mjesto uboda i svrbi me. Jučer mi je dala tamo sestra i nije bilo reakcije. 😱

    Sve je ok… 🙃I mene je tak dok sam si sama pikala ,a u bolnici nista. Sestre su ispraksane, mi nismo🙈


    Meni je čak bilo i dok me sestra piknula! 

    👩 40 👨 39
    *11/21 MPO Petrova, 22.08.2022.💙
    *02/24 +, Nifty low risk, its a girl! 🩷
    Termin 25.10.2024.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Monkica24 🍀

    Monkica24 🍀

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Miss_Ivy hahaaha da u pravu si, ma šta za par dana, već me lagano hvataju paranoje  Ja te pokušavam utješit pa ako prođe, prođe 
    malala - to je normalno, stavi si hladni oblog 15, 20 min na to, proći će

    ja-38 g., AMH 10.1; inzulin. rez.; on-39 g. dg. oligoasthenozoosp;
    14.2. prirodnjak; 22.2. ❌ ovulacija
    06.3. 1. stim. - Rekovelle, Menopur, Cetrotide; 18.3. asp. (4 js); 21.3. ET -1 trodnevni; ❌
    02.6. - prirodnjak; 06.6 neg. asp. ❌
    04.9.21 - 2. stim.: Bemfola, Cetrotide; AMH 15.6; asp. 17.9.- 5 js; 🐧🐧🐧 🐧- ET 22.9 1 blastica-❌
    13.11. FET 🐧; b- 96,9; b-259,2; b-677; 21.12. UZV 7+6 imamo 💙 Baby Viktor 19.07.22.

  • Avatar Asli 🌱

    Asli 🌱

    Broj poruka: 669

    Prijavi adminu

    Hrabrica

    Asli 🌼

    Hrabrica

    Jel ima koja iskustva da smedarenjem? Svaki put kad pomislim da se smiruje ono se pojavi a obrazac je isti. Ful mirujem par sati, tragovi skroz nestanu, krenem se malo kretati po kući (doslovno par minuta ) I krene neki tupi pritisak i točno skuzim da se pojavilo nešto smeđe. To je doslovno koji milimetar veliko i nije svijeza krv nego smeđe ali svejedno brinem. Stvarno ne kuzim, uzimam utrice pojačanu dozu i dok mirujem milina a smedarim na najmanji napor. Da su to ostaci od ponedjeljka kad je išla baš prava krv, pa zar nebi smedarila u kontinuitetu dok se sve ne “ocisti” od stare krvi a ne ovako?

    A možda ti ne izlazi dok miruješ jer ležiš, pa kad prošetaš izađe van sve što se nakupilo… Jedino za taj tupi pritisak ne znam što bih rekla, jel se možeš javiti nekom od dr. pa da ipak s njima provjeriš? Ja sam od hematoma preko 50 dana krvarila/uglavnom smeđarila, dok se nije skroz iscijedio van… Tako da to zna trajati. Ali bolje provjeri da si sigurna. Nadam se da će ti uskoro
    Jučer sam se čula s ginom i rekla mu za to i uputa je opet samo strogo mirovat. Da je hematom ne bi bilo tog tupog pritiska (pretpostavljam) a u pon na uzv nisu ništa vidjeli ..zato me to brine. Ta tupa nelagoda bude u trbuhu i u donjem dijelu leđa .


    Aha već si se čula s ginom.. Imala sam i ja jedno krvarenje kad nije bilo hematoma, pa su ga tek poslije vidjeli. A možda ga i stvarno nemaš. Možda ta nelagoda nema veze s krvarenjem, možda je to ovako od trudnoće i rastezanja maternice. Znam da nećeš biti mirna dok ne prođe, miruj i uzimaj terapiju, ako bude kakvih promjena zovi ih opet pa pitaj, da si sigurnija. 

    🙋🏻‍♀️ ‘92 ✔️ 🙋🏻‍♂️’81 teratozoo.
    3.god pokušavanja, temp. odnosi 9 - 12/20
    1. Ivf stimulirani 1/21 - 2 vraćena 3-dnevna, beta 0
    2. Ivf u prirodnom ciklusu 4/21 - Prazna js
    3. Ivf stimulirani 6/21 - 2 vraćena 5. dana
    12 dnt - beta 680, 14 dnt - beta 1722
    9+3 ❤️💔 + hematom i mirovanje u bolnici
    14 + 6 💙 mirovanje doma
    2/2022. 👶🏻💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.