Potpomognuta oplodnja vol. 7

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Leky

    Leky

    Broj poruka: 226

    Prijavi adminu

    Jutro, 
    Potpisujem sve sta je Anči napisala, zelim vam svima da se ostvarite kao majke ❤

    Koliko ste mirovale nakon transfera? Tipa mogu ici u duzu setnju sa psom, cistiti kucu? Ovo mirovanje mi je tako relativan pojam da ne znam sta bi sama sa sobom, a nemam nikakve simprome osim tvrdog trbuha i povremenog strecanja u desnom jajniku 🤷‍♀️

    Ja 32, M 33 / KbcRi
    Zenska neplodnost povezana sa muskim cimbenicima (teratozoospermia), endometrioza, adenomioza, Hashimoto, povisen prolaktin, niski AMH
    11/2021 stimulirani postupak (Decapeptyl, Gonal, Ovitrelle), 1 🥚, beta + ❤
    Mini anomaly, kombinirani probir, Anomaly scan ✅
    01.08. nasa princeza Elena 👶❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Asli 🌱

    Asli 🌱

    Broj poruka: 669

    Prijavi adminu

    Anči 💕

    Dobro jutro cure…
    Danas nam je orva nedjelja adventa 🤭 želim da vam svima ovo božićno vrijeme donese najljepše pokloncice…da sve nase cekalice bete imaju velike bete i da sve vi koje cekate uzv da cujete srceko, a mi sve ostale da nademo mir i snagu za daljnje postupke i da se sve do sljedećeg Božića imamo svoje mrve u rukama…također sve nove cure koje dolaze nek se ovdje zadrze sto kraće…. 🙏
    Svim trudnicama zelim mirnu i dosadnu trudnoću ❤️


    Anči  jako si lijepo ovo napisala ❤️ I ja želim svima lijepe blagdane i što više najljepših poklončića na svijetu ❤️ Puno mi znači ovaj forum i sad nakon postupka, pratim vas sve po cijele dane i navijam baš za svaku, veselim se pozitivnim vijestima i suosjećam sa svakom lošom, uvijek ćete biti moja posebna ekipa 🥰

    🙋🏻‍♀️ ‘92 ✔️ 🙋🏻‍♂️’81 teratozoo.
    3.god pokušavanja, temp. odnosi 9 - 12/20
    1. Ivf stimulirani 1/21 - 2 vraćena 3-dnevna, beta 0
    2. Ivf u prirodnom ciklusu 4/21 - Prazna js
    3. Ivf stimulirani 6/21 - 2 vraćena 5. dana
    12 dnt - beta 680, 14 dnt - beta 1722
    9+3 ❤️💔 + hematom i mirovanje u bolnici
    14 + 6 💙 mirovanje doma
    2/2022. 👶🏻💙

  • Avatar Kira

    Kira

    Broj poruka: 165

    Prijavi adminu

    Leky

    Jutro,
    Potpisujem sve sta je Anči napisala, zelim vam svima da se ostvarite kao majke ❤

    Koliko ste mirovale nakon transfera? Tipa mogu ici u duzu setnju sa psom, cistiti kucu? Ovo mirovanje mi je tako relativan pojam da ne znam sta bi sama sa sobom, a nemam nikakve simprome osim tvrdog trbuha i povremenog strecanja u desnom jajniku 🤷‍♀️


    Meni su rekli sve normalno kao i inače ali laganini. I da nikako ne smijem zaleći u krevet zbog prokrvljenosti maternice, i pošto radim sjedeći posao, nek svakih sat vremena ustanem i prošećem po uredu. 

    👱🏻‍♀️37g, osim 2 ciste (endometriomi) sve ok + ankilozantni spondilitis od 14-e god.
    🧑37g, sve ok, pokušavamo 3,5 godine
    08/21 konzultacije Sv.Duh, dr. Luetić
    1. IVF 10/21: Gonal150, Menopur, Cetrotide, Ovitrele
    ➡️6 folikula ➡️26.10.punkcija 5🥚/5 oplođenih ➡️29.10.vraćamo 2 (6 i 8 st.), ostaje nam 1🐧 ➡️12.11 beta 3 ➡️ 17.11. konzultacije ➡️ FET ➡️04.02. transfer 1🐧 ➡️16.02. beta 1.2 ➡️22.02.konzultacije
    2. IVF 03/22

  • mashkica

    Broj poruka: 368

    Prijavi adminu

    Meni je doktor napomenuo da ne otvaram bolovanje, da zivim sasvim normalno kao da nisam bila na transferu. Slažem se da ne treba raditi neke teške fizičke poslove, Al eto ja sam prekucer prala prozore 😂 
    Cure, imam clear blue jedan koji ne zelim prije sutra da iskoristim. Ali sam pisnula na LH trakicu. Jel neka od vas zna, jel može da bude pozitivna, a da nema trudnoće? 

    🙋🏻‍♀️ 33 godine bez desnog jajovoda, na lijevom jajniku endometriom 28mm,

    🙋🏻‍♂️ 33 sve ok

    1.trudnoća nažalost vanmaterična, operisana 03/21 (uklonjen desni jajovod) i sa lijevog jajnika endometriom koji se vratio za dva mjeseca
    08/21 prve konsultacije za IVF
    09/21 pocetak postupka IVF
    Gonal 300, cetrotide, decapeptyl
    7 ❄️
    22.11.21 FET dvije blaste, biokemijska
    20.01.22 FET dvije blaste, 5dpt +,
    Beta 11dpt 247, 13 dpt 740 ☀️

  • Avatar DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    Broj poruka: 1639

    Prijavi adminu

    mashkica

    Meni je doktor napomenuo da ne otvaram bolovanje, da zivim sasvim normalno kao da nisam bila na transferu. Slažem se da ne treba raditi neke teške fizičke poslove, Al eto ja sam prekucer prala prozore 😂
    Cure, imam clear blue jedan koji ne zelim prije sutra da iskoristim. Ali sam pisnula na LH trakicu. Jel neka od vas zna, jel može da bude pozitivna, a da nema trudnoće?

    Zasto na Lh trakucu 😳

    👩🏻89' AMH 6.3 👱94'MM 👌
    20.07.2013 🧒🏻Leon
    VV '21 4🐧
    1/ET 09.2021 B➖
    FET 11.2021 B➖(biokemijska)
    23.09.2022.👧🏼Julia
    25.09.2023 👧🏼 Kali
    ❤💫NA KRAJU CE SVE BITI DOBRO AKO NIJE DOBRO ZNACI DA NIJE KRAJ
    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    Broj poruka: 1639

    Prijavi adminu

    🍀🐧DOMLeon💊💉🔬♥️

    mashkica

    Meni je doktor napomenuo da ne otvaram bolovanje, da zivim sasvim normalno kao da nisam bila na transferu. Slažem se da ne treba raditi neke teške fizičke poslove, Al eto ja sam prekucer prala prozore 😂
    Cure, imam clear blue jedan koji ne zelim prije sutra da iskoristim. Ali sam pisnula na LH trakicu. Jel neka od vas zna, jel može da bude pozitivna, a da nema trudnoće?
    Zasto na Lh trakucu 😳


    Sad bas gledam po googlu.Koliko sam shvatila to nije mjerodavan test.No ja neznam bas za te opcije pa ako koja cura zna reci ce ti sigurno.Sad i mene zanima 🤭

    👩🏻89' AMH 6.3 👱94'MM 👌
    20.07.2013 🧒🏻Leon
    VV '21 4🐧
    1/ET 09.2021 B➖
    FET 11.2021 B➖(biokemijska)
    23.09.2022.👧🏼Julia
    25.09.2023 👧🏼 Kali
    ❤💫NA KRAJU CE SVE BITI DOBRO AKO NIJE DOBRO ZNACI DA NIJE KRAJ
    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Sen2021

    Broj poruka: 101

    Prijavi adminu

    mashkica

    Meni je doktor napomenuo da ne otvaram bolovanje, da zivim sasvim normalno kao da nisam bila na transferu. Slažem se da ne treba raditi neke teške fizičke poslove, Al eto ja sam prekucer prala prozore 😂
    Cure, imam clear blue jedan koji ne zelim prije sutra da iskoristim. Ali sam pisnula na LH trakicu. Jel neka od vas zna, jel može da bude pozitivna, a da nema trudnoće?


    Ja sam oba puta kad je test bio pozitivan radila test 10 ti dan ( clear b) sa trakicama se nisam sluzila nikada, sto se tice simptoma ako ih nema to nista ne znaci, jer i ako ih nema mozes biti trudna ( imas na ovom forumu i temu Simptomi nakon embriotransfera-CEKANJE BETE ), puno cura je tamo pisalo da nisu imale simptome pa su trudne sada a i ovdje isto, sretno🙂

  • Avatar Aries85🐏

    Aries85🐏

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    Anci, bas si me dirnula, tako lijepo napisano ❤️ Pridruzujem se zeljama i svaka neka uskoro dobije svoju mrvicu 🤗🍀

    👩🏻 37.Hashimoto👨🏻34.sve ok
    Poliklinika Beta +
    1.ivf.stimulirani:15js,6 blastica 2019.

    Fet :2.mj 2020,1 blastice- ✖️

    Fet:11.mj2020 ~2blastice ✔️Beta 493 pa 1183,1 bebica🥳
    3.mj 2021.medikam.u 20.tt💔
    Fet 1 bl.u 10.mj 2021 ✖️
    Fet 2 blastice 28.1 -beta➕10.dnt 716,12.dnt 1535 🙏
    21.2 imamo ❤️ 8.4 mini anomaly -ok🙏 Qualified test pokazao,stize nam curka Mila🌸🙏
    [lilypie.com]

  • Avatar Monkica24 🍀

    Monkica24 🍀

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Leia3.0

    Monkicahahaha tocno ga mogu zamislit na vec uvedeni decortin u situaciji kad nema vise izbora 😂
    Covjek bi rekao da ima univerzalnu reakciju na sve, ali iza toga se zapravo krije puno znanja i iskustva. Ponekad ga uspijem pitati zasto nije za nesto ili zasto radimo sad ovo ili ono pa dobijem jako slozene i logicne odgovore. I meni je zato on najdrazi doktor i mislim da smo u dobrim rukama😊. Ja sam jedna od onih koja ce ga cekati i ako odleti i salu..premda je cijela ekipa tamo jako ugodna, narocito sestre..

    Ma2013 hvala na pitanju, ja sam ok. Cekam da vidimo hoce li bit sto od prirodnog FETa prije Bozica…nakon stimulacije dva tjedna pa aspiracije od koje sam bila 4 dana u bolovima zbog velikog broja folikula sam 5.dan od aspiracije dobila jako bolnu i obilnu mengu pa mi je FET odmah u tom ciklusu bio nezamisliv, bas mi se sve spojilo i organizam mi je bio izmucen od svega. Medutim dr Bolanca je bio za vracanje te jedne blastice odmah u iducem ciklusu, pa sam rekla ok, i kako to obicno bude - organizam se vrlo brzo od svega toga oporavio i sad sam ok i nadam se da ce bit transfer prije Bozica premda mi je sve jako sramezljivo, tanak endometrij i nema vodeceg folikula …al nadam se da je samo duzi ciklus nakon stimulacije u pitanju 🤞🤞
    Kako to da ti isto ides u prirodni FET? Obicno dr preferiraju stimulirani.


    Držim ti fige da bude sve ok. Javi kako ti prođe sutra pregled. Možda se i sretnemo gore ako me naruče ovaj tjedan na uzv, znat ću sutra 😄. Btw ja sam isto u prirodnom FETu bila 😕😊

    ja-38 g., AMH 10.1; inzulin. rez.; on-39 g. dg. oligoasthenozoosp;
    14.2. prirodnjak; 22.2. ❌ ovulacija
    06.3. 1. stim. - Rekovelle, Menopur, Cetrotide; 18.3. asp. (4 js); 21.3. ET -1 trodnevni; ❌
    02.6. - prirodnjak; 06.6 neg. asp. ❌
    04.9.21 - 2. stim.: Bemfola, Cetrotide; AMH 15.6; asp. 17.9.- 5 js; 🐧🐧🐧 🐧- ET 22.9 1 blastica-❌
    13.11. FET 🐧; b- 96,9; b-259,2; b-677; 21.12. UZV 7+6 imamo 💙 Baby Viktor 19.07.22.

  • Avatar Joka95

    Joka95

    Broj poruka: 685

    Prijavi adminu

    Miss Ivy Sretno!! Napokon je doso FET 🥰🥰🥰🥰
    Nika ,Monkica woooow! Kakve bete! Nek se lijepo duplaju! 🥰🥰🥰 🥳🥳🥳 
    Cupica nek se sve oplode!🤞🤭❤ 
    Anci divno si ovo napisala!❤ 
    Nek je svima blagoslovljena prva Nedjelja dosasca! 🕯🙏❤

    👩‍🦰 - 28, AMH 5.5 ,endometrioza l.jajnika,MTHFR 🧬
    👦 -40, zdrav ko dren
    Poliklinika CITO - 2021./2022. 4 postupka, 3ET ❌️❌️❌️
    Kbc Split : 1.04/23- ET 1 🍀- biokemijska trudnoća💔
    U nove pobjede …💞💞

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.