Potpomognuta oplodnja vol. 7

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Cure ovo sve prije pijemo d anabildami stanice i s tim bildamo imunitet..onda se taj imunitet ruši jer maternica moze prepoznat embrij kao strano tijelo tj kao uljeza koji napada imunitet i odbacit ga…

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar Kacusha

    Kacusha

    Broj poruka: 1553

    Prijavi adminu

    Nika i Monkica cestitam 😍😍😍 Cupica da se sve oplode 🍀🙏

    👱‍♀️39g, 👨‍🦰31g, 👩‍❤️‍💋‍👨2g,
    👱‍♀️AMH 7,78 pmol/l, NK ++, ANA poz, PAI 4g/4g, MTHFR mut
    👨‍🦰 Oligo-normo
    8 transfera, 12 embrija (7blasto, 3 morule, 2-3dnv)1 izvanmaternična. Poliklinika Škvorc, Podobnik, IVF. 🌈
    12mj 2022. posvojenje Emili 💜

  • Avatar kosuljica

    kosuljica

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    Leia3.0

    Kosuljicavitamine i dodatke pijemo zato da nam tijelo bude spremno za trudnocu. Dio toga se piie za bildanje jajnih stanica. Dio za uspjesniju implantaciju.
    Svaki ima neku svoju ulogu.
    Rusenje imuniteta decortinom ne znaci da se ponistavaju ucinci pijenja dodataka nego da tvoj imunitet ne odbaci plod kao strano tijelo (poput virusa ili bakterije). I dalje ces imati zalihe zeljeza, d vitamina, folne itd kako bi u ranoj trudnoci plod mogao primati nutrijente.


    Ok, a to vam se uvijek daje?
    Meni npr moja dr nije to dala kad su mi vraćene 2 BC.
    (Ista kao DomLeon)

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    kosuljica

    Leia3.0

    Kosuljicavitamine i dodatke pijemo zato da nam tijelo bude spremno za trudnocu. Dio toga se piie za bildanje jajnih stanica. Dio za uspjesniju implantaciju.
    Svaki ima neku svoju ulogu.
    Rusenje imuniteta decortinom ne znaci da se ponistavaju ucinci pijenja dodataka nego da tvoj imunitet ne odbaci plod kao strano tijelo (poput virusa ili bakterije). I dalje ces imati zalihe zeljeza, d vitamina, folne itd kako bi u ranoj trudnoci plod mogao primati nutrijente.

    Ok, a to vam se uvijek daje?
    Meni npr moja dr nije to dala kad su mi vraćene 2 BC.
    (Ista kao DomLeon)


    Pitaj ju..reci staa si sve od dodataka pila i vjerovatno će ti dat…

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar kosuljica

    kosuljica

    Broj poruka: 141

    Prijavi adminu

    Ma ne, to je bilo prije par mj… Nema.veze budem dr put kad ćemo o tome, ju pitala, hvala.i tebi i Leii

  • Avatar Monkica24 🍀

    Monkica24 🍀

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Leia3.0

    Monkice kakva beturina, cestitam 🤩🤩💪🏻
    I ti si u Vinogradskoj? Kod koje dr.?


    hvalaaa 😊🤗 Da, uglavnom sam kod dr. Bolanče, ali nije uvijek on, nekad me zapadne dr. Kuna ili dr. Tomić, mijenjaju se kako koji dan. I ti si tamo?

    ja-38 g., AMH 10.1; inzulin. rez.; on-39 g. dg. oligoasthenozoosp;
    14.2. prirodnjak; 22.2. ❌ ovulacija
    06.3. 1. stim. - Rekovelle, Menopur, Cetrotide; 18.3. asp. (4 js); 21.3. ET -1 trodnevni; ❌
    02.6. - prirodnjak; 06.6 neg. asp. ❌
    04.9.21 - 2. stim.: Bemfola, Cetrotide; AMH 15.6; asp. 17.9.- 5 js; 🐧🐧🐧 🐧- ET 22.9 1 blastica-❌
    13.11. FET 🐧; b- 96,9; b-259,2; b-677; 21.12. UZV 7+6 imamo 💙 Baby Viktor 19.07.22.

  • Avatar DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    Broj poruka: 1639

    Prijavi adminu

    kosuljica

    Leia3.0

    Kosuljicavitamine i dodatke pijemo zato da nam tijelo bude spremno za trudnocu. Dio toga se piie za bildanje jajnih stanica. Dio za uspjesniju implantaciju.
    Svaki ima neku svoju ulogu.
    Rusenje imuniteta decortinom ne znaci da se ponistavaju ucinci pijenja dodataka nego da tvoj imunitet ne odbaci plod kao strano tijelo (poput virusa ili bakterije). I dalje ces imati zalihe zeljeza, d vitamina, folne itd kako bi u ranoj trudnoci plod mogao primati nutrijente.

    Ok, a to vam se uvijek daje?
    Meni npr moja dr nije to dala kad su mi vraćene 2 BC.
    (Ista kao DomLeon)


    Ja sam je sama trazila

    👩🏻89' AMH 6.3 👱94'MM 👌
    20.07.2013 🧒🏻Leon
    VV '21 4🐧
    1/ET 09.2021 B➖
    FET 11.2021 B➖(biokemijska)
    23.09.2022.👧🏼Julia
    25.09.2023 👧🏼 Kali
    ❤💫NA KRAJU CE SVE BITI DOBRO AKO NIJE DOBRO ZNACI DA NIJE KRAJ
    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Leia3.0

    Leia3.0

    Broj poruka: 610

    Prijavi adminu

    Kosuljica ja to nisam nikad dobila. Mislila sam U pocetku da se to daje samo curama s nekim autoimunim bolestima, gdje im imunitet napada ionako druge stanice u organizmu…sad vidim da se daje i ostalima. Budem se i ja raspitala kod dr., ako bude prilike…
    Monkice da, ja sam isto gore. Idem u pon ujutro na uzv. Pokusavam bit kod Bolance sto je vise moguce 😂
    Al znas i sama kako je to gore. Nego, tko ti je dao decortin? Bas me sad to zainteigiralo. Ja sve kaj sam Bolancu pitala bilo je “ma ne treba vam to” 😂 
    Osim vitamina D. To uvijek podrzava 😃

    💁🏻‍♀️35 g., AMH 32 PCO like
    💁🏻‍♂️40 g., astenozospermija
    1. IVF 1/21, kasni OHSS 8dpt , blighted
    2. FET 9/21 - beta negativna
    3.IVF 11/21 1 blastica - FET 12/21 = blighted
    4. sreća 🍀🌈🌟 prirodna trudnoća 🐣🌈☀️
    13dpoß116⚡️15dpoß307💫17dpoß692🌟19dpoß1566
    🍬🦄🧸🌈 nifty uredan💜🧸🐣🌈
    [lilypie.com]

  • Avatar Monkica24 🍀

    Monkica24 🍀

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Leia3.0

    Monkice da, ja sam isto gore. Idem u pon ujutro na uzv. Pokusavam bit kod Bolance sto je vise moguce 😂
    Al znas i sama kako je to gore. Nego, tko ti je dao decortin? Bas me sad to zainteigiralo. Ja sve kaj sam Bolancu pitala bilo je “ma ne treba vam to” 😂
    Osim vitamina D. To uvijek podrzava 😃


    Tu preporuku za Decortin mi je dala dr. Herman, endokrinologica koja me prati paralelno i baš radi usko s ivf pacijenticama, i taman sam bila na prvom uzv kad je bio dr. Tomić koji se složio s tim i on je to amenovao. Onda je na idućem uzv bio dr. Bolanča koji baš to - nije bio za decortin, kao ne pomaže uvijek, ali je već uveden od Tomića pa ga je prihvatio 😄 Još je u šali dobacio da su to “vradžbine”, jedva čekam sad da mu dođem s vijestima! Al i dalje mi je on najdraži doktor 🤗

    ja-38 g., AMH 10.1; inzulin. rez.; on-39 g. dg. oligoasthenozoosp;
    14.2. prirodnjak; 22.2. ❌ ovulacija
    06.3. 1. stim. - Rekovelle, Menopur, Cetrotide; 18.3. asp. (4 js); 21.3. ET -1 trodnevni; ❌
    02.6. - prirodnjak; 06.6 neg. asp. ❌
    04.9.21 - 2. stim.: Bemfola, Cetrotide; AMH 15.6; asp. 17.9.- 5 js; 🐧🐧🐧 🐧- ET 22.9 1 blastica-❌
    13.11. FET 🐧; b- 96,9; b-259,2; b-677; 21.12. UZV 7+6 imamo 💙 Baby Viktor 19.07.22.

  • Avatar ma2013 👣

    ma2013 👣

    Broj poruka: 1062

    Prijavi adminu

    Miss_Ivy, PUPO ❤️
    Monkica, beta rastura, nek bude i dalje sve dobro. ❤️❤️
    Leia i Aurora, kako ste? 😊

    🧒🏻 - 30-azoospermia👩🏻‍💼-28 - FSH -6,8 , AMH -31,8 pmol, IR
    TESE (Rebro) -zamrznuto 10 🧒🏻
    1. TESE-ICSI Petrova 05/2021 (Rekovelle, Orgalutran, Ovitrelle) 4 blaste
    ET - 2 blastociste - biokemijska ❌
    FET->01/2022, 2 blastociste, prirodni postupak, princeza 🥰
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.