Potpomognuta oplodnja vol. 7

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mashkica

    Broj poruka: 368

    Prijavi adminu

    Zaledjeni su bili kao trodnevni svih 7. U dvije epruvete. Onda su odledili ovu sa 4 embrija i svi se razvili u blaste, tako da su dvije vratili, a dvije blaste opet zaledili. Imam još tri trodnevna i dvije blaste. 
    Sto se tiče testova, mi nažalost u BiH nemamo mullera 😭 najbolja opcija mi je trenutno clear blue. 

    🙋🏻‍♀️ 33 godine bez desnog jajovoda, na lijevom jajniku endometriom 28mm,

    🙋🏻‍♂️ 33 sve ok

    1.trudnoća nažalost vanmaterična, operisana 03/21 (uklonjen desni jajovod) i sa lijevog jajnika endometriom koji se vratio za dva mjeseca
    08/21 prve konsultacije za IVF
    09/21 pocetak postupka IVF
    Gonal 300, cetrotide, decapeptyl
    7 ❄️
    22.11.21 FET dvije blaste, biokemijska
    20.01.22 FET dvije blaste, 5dpt +,
    Beta 11dpt 247, 13 dpt 740 ☀️

  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu


    Nika, Monkica odlicne bete!
    Miss_Ivy PUPO  Napokon❤️❤️❤️

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • Avatar Leia3.0

    Leia3.0

    Broj poruka: 610

    Prijavi adminu

    Monkica hahaha tocno ga mogu zamislit na vec uvedeni decortin u situaciji kad nema vise izbora 😂 
    Covjek bi rekao da ima univerzalnu reakciju na sve, ali iza toga se zapravo krije puno znanja i iskustva. Ponekad ga uspijem pitati zasto nije za nesto ili zasto radimo sad ovo ili ono pa dobijem jako slozene i logicne odgovore. I meni je zato on najdrazi doktor i mislim da smo u dobrim rukama 😊. Ja sam jedna od onih koja ce ga cekati i ako odleti i salu..premda je cijela ekipa tamo jako ugodna, narocito sestre..

    Ma2013 hvala na pitanju, ja sam ok. Cekam da vidimo hoce li bit sto od prirodnog FETa prije Bozica…nakon stimulacije dva tjedna pa aspiracije od koje sam bila 4 dana u bolovima zbog velikog broja folikula sam  5.dan od aspiracije dobila jako bolnu i obilnu mengu pa mi je FET odmah u tom ciklusu bio nezamisliv, bas mi se sve spojilo i organizam mi je bio izmucen od svega. Medutim  dr Bolanca je bio za vracanje te jedne blastice odmah u iducem ciklusu, pa sam rekla ok, i kako to obicno bude - organizam se vrlo brzo od svega toga oporavio i sad sam ok i nadam se da ce bit transfer prije Bozica premda mi je sve jako sramezljivo, tanak endometrij i nema vodeceg folikula …al nadam se da je samo duzi ciklus nakon stimulacije u pitanju 🤞🤞
    Kako to da ti isto ides u prirodni FET? Obicno dr preferiraju stimulirani. 

    💁🏻‍♀️35 g., AMH 32 PCO like
    💁🏻‍♂️40 g., astenozospermija
    1. IVF 1/21, kasni OHSS 8dpt , blighted
    2. FET 9/21 - beta negativna
    3.IVF 11/21 1 blastica - FET 12/21 = blighted
    4. sreća 🍀🌈🌟 prirodna trudnoća 🐣🌈☀️
    13dpoß116⚡️15dpoß307💫17dpoß692🌟19dpoß1566
    🍬🦄🧸🌈 nifty uredan💜🧸🐣🌈
    [lilypie.com]

  • Avatar Leia3.0

    Leia3.0

    Broj poruka: 610

    Prijavi adminu

    malala ovaleap se vraca, ali ako si tek u pocetku stimulacije onda ces ga vrlo vjerojatno nastavit jos koristiti. Ako ti u penu ostane lijeka ili ga ponesi ili zapamti koliko ti je ostalo da ti znaju dati novu dozu (da imas dovoljno). Mislim da ti se vrti od same pomisli na iglu, a ne od samog lijeka 😊 budes se naviknula..😎

    💁🏻‍♀️35 g., AMH 32 PCO like
    💁🏻‍♂️40 g., astenozospermija
    1. IVF 1/21, kasni OHSS 8dpt , blighted
    2. FET 9/21 - beta negativna
    3.IVF 11/21 1 blastica - FET 12/21 = blighted
    4. sreća 🍀🌈🌟 prirodna trudnoća 🐣🌈☀️
    13dpoß116⚡️15dpoß307💫17dpoß692🌟19dpoß1566
    🍬🦄🧸🌈 nifty uredan💜🧸🐣🌈
    [lilypie.com]

  • Avatar AuroraB

    AuroraB

    Broj poruka: 1591

    Prijavi adminu

    Anči 💕

    Dobro jutro cure…
    Danas nam je orva nedjelja adventa 🤭 želim da vam svima ovo božićno vrijeme donese najljepše pokloncice…da sve nase cekalice bete imaju velike bete i da sve vi koje cekate uzv da cujete srceko, a mi sve ostale da nademo mir i snagu za daljnje postupke i da se sve do sljedećeg Božića imamo svoje mrve u rukama…također sve nove cure koje dolaze nek se ovdje zadrze sto kraće…. 🙏
    Svim trudnicama zelim mirnu i dosadnu trudnoću ❤️


    Baš si lijepo to napisala😇 Pridružujem se dobrim željama, i nek što više forumašica dočeka blagdane s osmijehom, pozitivnim betama i uspješnim trudnoćama😇🥰🎄🎄🎁 
    Meni je su prošli blagdani ostali u dosta tužnom sjećanju, prolazila sam kroz postupak u 12mj., koji se počeo komplicirati već na aspiraciji, a završio je boravkom u bolnici i izvanmaterničnom trudnoćom. 🙄 Nadam se da će ovog puta biti drugačije💖
    Ma2013 hvala na pitanju, dobro sam! U četvrtak idem na UZV pa se nadam da je sve dobro da se mogu malo i opustiti. Ti se spremaš pomalo za FET? Bude vas dosta u 1mj…🦄🦄

    👩‍🦰36, AMH 11.3, LH 4.7, FSH 5.6 🧔 39 normo
    3x neuspješna IVF-a bez🐧 (Ovaleap, Rekovelle, Menopur) , od toga 1x izvanmaternična. 4x uspješan i 3🐧
    37 god., spontana trudnoća, 18tt, curica ♡

  • Avatar Stela_M

    Stela_M

    Broj poruka: 3045

    Prijavi adminu

    Anči 💕

    Dobro jutro cure…
    Danas nam je orva nedjelja adventa 🤭 želim da vam svima ovo božićno vrijeme donese najljepše pokloncice…da sve nase cekalice bete imaju velike bete i da sve vi koje cekate uzv da cujete srceko, a mi sve ostale da nademo mir i snagu za daljnje postupke i da se sve do sljedećeg Božića imamo svoje mrve u rukama…također sve nove cure koje dolaze nek se ovdje zadrze sto kraće…. 🙏
    Svim trudnicama zelim mirnu i dosadnu trudnoću ❤️


    Anchy naša dušica predivno si to napisala, pridružujem se lijepim željama svim curama ❤❤❤

    👩36 pcos, hipo, hashi, IR, Amh 37,3 PAI 4G/5G, MTHFR
    🧔33 asthenonecrozo.. ➡️ normo
    1 IVF (Petrova) 16 🥚- et 2 blaste👎
    2 IVF (Ivf pol) 15 🥚 - 8 🐧
    10/22 FET 1 🐧 beta 12
    02/23 histero
    03/23 FET 1 🐧 beta 8
    04/23 FET 2 🐧 + heparin i prolutex 11 dpt beta 246, 13 dpt beta 642, 15 dpt beta 1667 ➡️ 09.6 uzv ❤️❤️➡️uzv 23.6 ❤💔
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Kira

    Kira

    Broj poruka: 165

    Prijavi adminu

    Anči 💕

    Dobro jutro cure…
    Danas nam je orva nedjelja adventa 🤭 želim da vam svima ovo božićno vrijeme donese najljepše pokloncice…da sve nase cekalice bete imaju velike bete i da sve vi koje cekate uzv da cujete srceko, a mi sve ostale da nademo mir i snagu za daljnje postupke i da se sve do sljedećeg Božića imamo svoje mrve u rukama…također sve nove cure koje dolaze nek se ovdje zadrze sto kraće…. 🙏
    Svim trudnicama zelim mirnu i dosadnu trudnoću ❤️


    Baš lijepo, potpisujem sve što si napisala ❤️🎅☃️🎄😍😘

    👱🏻‍♀️37g, osim 2 ciste (endometriomi) sve ok + ankilozantni spondilitis od 14-e god.
    🧑37g, sve ok, pokušavamo 3,5 godine
    08/21 konzultacije Sv.Duh, dr. Luetić
    1. IVF 10/21: Gonal150, Menopur, Cetrotide, Ovitrele
    ➡️6 folikula ➡️26.10.punkcija 5🥚/5 oplođenih ➡️29.10.vraćamo 2 (6 i 8 st.), ostaje nam 1🐧 ➡️12.11 beta 3 ➡️ 17.11. konzultacije ➡️ FET ➡️04.02. transfer 1🐧 ➡️16.02. beta 1.2 ➡️22.02.konzultacije
    2. IVF 03/22

  • Avatar Kira

    Kira

    Broj poruka: 165

    Prijavi adminu

    mashkica

    Domleon Ma Beta je tek 03.12. Al ću sutra već raditi test, sutra je 7dpt. Da, dvije blastice


    Sretno 🤞🏻🤞🏻🤞🏻

    👱🏻‍♀️37g, osim 2 ciste (endometriomi) sve ok + ankilozantni spondilitis od 14-e god.
    🧑37g, sve ok, pokušavamo 3,5 godine
    08/21 konzultacije Sv.Duh, dr. Luetić
    1. IVF 10/21: Gonal150, Menopur, Cetrotide, Ovitrele
    ➡️6 folikula ➡️26.10.punkcija 5🥚/5 oplođenih ➡️29.10.vraćamo 2 (6 i 8 st.), ostaje nam 1🐧 ➡️12.11 beta 3 ➡️ 17.11. konzultacije ➡️ FET ➡️04.02. transfer 1🐧 ➡️16.02. beta 1.2 ➡️22.02.konzultacije
    2. IVF 03/22

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1492

    Prijavi adminu

    Anči divno si to napisala. Potpisujem sve i pridružujem se tvojim željama. Također vam želim svima zahvaliti za ogromnu potporu jučer. Pošto nisam apsolutno nikome rekla za ovaj postupak, puno znači kad vidim da ipak imam puno ljudi uz sebe koji navijaju za moje 2 mrvice 

    👩 40 👨 39
    *11/21 MPO Petrova, 22.08.2022.💙
    *02/24 +, Nifty low risk, its a girl! 🩷
    Termin 25.10.2024.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Stela_M

    Stela_M

    Broj poruka: 3045

    Prijavi adminu

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Anči divno si to napisala. Potpisujem sve i pridružujem se tvojim željama. Također vam želim svima zahvaliti za ogromnu potporu jučer. Pošto nisam apsolutno nikome rekla za ovaj postupak, puno znači kad vidim da ipak imam puno ljudi uz sebe koji navijaju za moje 2 mrvice


    Zato i jesmo ovdje sve da jedna drugu bodrimo i podržavamo ❤❤

    👩36 pcos, hipo, hashi, IR, Amh 37,3 PAI 4G/5G, MTHFR
    🧔33 asthenonecrozo.. ➡️ normo
    1 IVF (Petrova) 16 🥚- et 2 blaste👎
    2 IVF (Ivf pol) 15 🥚 - 8 🐧
    10/22 FET 1 🐧 beta 12
    02/23 histero
    03/23 FET 1 🐧 beta 8
    04/23 FET 2 🐧 + heparin i prolutex 11 dpt beta 246, 13 dpt beta 642, 15 dpt beta 1667 ➡️ 09.6 uzv ❤️❤️➡️uzv 23.6 ❤💔
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.