Potpomognuta oplodnja vol. 7

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sunny_🐣

    Sunny_🐣

    Broj poruka: 2078

    Prijavi adminu

    J_Lo divno čestitam 🥰 kad je iduci uzv?
    Anči čestitam na promjeni posla 😊  Konzultacije i drugo misljenje uvijek dobro dođu. Vjerujem da cete se ti i dragi dogovoriti i zajedno krenuti dalje na jesen. I jedva cekam 🥰 a dotad uzivajte u ljetu, druženjima i moru 🍻
    Kacusha neka se sve lijepo oplode 🥰
    J_b bit ce tu lijepih🥚🥰
    No-give-up ma da platile bi mi koliko god traze za taj carobni napitak koji sve popravi. Ali taj nazalost ne postoji 😅 zato zdrav zivot i sto prirodniji pripravci koji mogu utjecat na poboljsanje 💪 moj muz ima neopstruktivnu azoo, dakle problem u proizvodnji spermija. Nama je jedina sansa bila biopsija, svi spermiogrami su bili 0. Biopsijom su srecom nasli taman dovoljno spermica za postupak 🤪 kod dr Hauptmana na Rebru je bio na biopsiji.

    👩33, PCO like, AMH 62 pmol/L, blaga tromb.
    🧔32, azoospermia - visok FSH, TESE postupak dr. H
    poliklinika Repromed
    1. ICSI (dugi protokol - sprej Suprecur, Puregon 225IU/150 IU, Brevactid) - 2 blastice
    7/21 ET 1 🌻 - vanmaterična 💔
    1/22 FET 1 🐧 (prirodni + booster), 28.01. PUPO 🍀, BETA 10dnt 259, 12dnt 741, 💉 heparin
    10/22 stigla naša sreća 👣 mala M 👧
    sunnysparkle7@gmail.com

  • ivanais

    Broj poruka: 102

    Prijavi adminu

    Cestitke svima na puno jako lijepih vijesti!!!🥰🥰🥰
    Neki dan sam pitala je li netko koristio ljek PROGYNOVA i zna li kako ga nabaviti u RH? Koliko sam shvatila to je estradiol kao potpora zutom tijelu.
    Takoder s obzirom da imate vise iskustva, meni je sve novo, smije li se kupati u moru prije samog FETa?

    1.IVF 05/22- (menopur 225, cetrotide, decapeptyl) - 9 🥚-5 blast. -PGD- 5🐧
    1. FET 07/22 - 1 🐧- beta 9dnt - 16, 11dnt - 74, 13dnt - 210, 16dnt - 781, 18dnt-530, 20dnt- 560 - missed ab.

  • Avatar Rainbow_Hope 🌈

    Rainbow_Hope 🌈

    Broj poruka: 1459

    Prijavi adminu

    ivanais

    Cestitke svima na puno jako lijepih vijesti!!!🥰🥰🥰
    Neki dan sam pitala je li netko koristio ljek PROGYNOVA i zna li kako ga nabaviti u RH? Koliko sam shvatila to je estradiol kao potpora zutom tijelu.
    Takoder s obzirom da imate vise iskustva, meni je sve novo, smije li se kupati u moru prije samog FETa?


    Kod nas se u tu svrhu koristi Estrofem, oba su lijeka estradiol, samo nešto različiti tipovi. Nisam čula da se kod nas koristi Progynova, zato vjerojatno nisi dobila odgovor. Trebali bi ti reći u klinici gdje su ti ga prepisali.
    Mislim da nema neke prepreke kupanju osim eventualne opasnosti od infekcije, ali to se prije odnosi na bazene i sl.

    👩 1988 AMH 9,5, PAI 5G/4G
    🧑 1982 Asthenozoospermia
    4/21 Missed ab
    10/21 IVF/ICSI Menopur, Cetrotide, ET 1 trodnevni 💔
    12/2021 FET, 2/2022 FET 🐧💔💔
    3/2022 ICSI u prirodnom ciklusu, ET 1 dvodnevni 💔
    4/2022 blagi stimulirani > AIH 💔
    5/2022 ICSI, Decapeptyl, Menopur, ET 2 dvodnevna, 2 🐧🐧, 9 dpt +, beta 11 dpt: 237, beta 13 dpt: 686 🤗, 6+0 ❤️, Qualified uredan, curka 🌸
    2/2023 stiglo naše ☀️

  • ivanais

    Broj poruka: 102

    Prijavi adminu

    Rainbow_Hope 🌈

    ivanais

    Cestitke svima na puno jako lijepih vijesti!!!🥰🥰🥰
    Neki dan sam pitala je li netko koristio ljek PROGYNOVA i zna li kako ga nabaviti u RH? Koliko sam shvatila to je estradiol kao potpora zutom tijelu.
    Takoder s obzirom da imate vise iskustva, meni je sve novo, smije li se kupati u moru prije samog FETa?

    Kod nas se u tu svrhu koristi Estrofem, oba su lijeka estradiol, samo nešto različiti tipovi. Nisam čula da se kod nas koristi Progynova, zato vjerojatno nisi dobila odgovor. Trebali bi ti reći u klinici gdje su ti ga prepisali.
    Mislim da nema neke prepreke kupanju osim eventualne opasnosti od infekcije, ali to se prije odnosi na bazene i sl.


    Puno hvala na odgovoru. I naravno cestitke na beti 🥰
    Uputu o ljeku sam dobila u ino klinici jer se ljecimo I u RH (Petrova)i u inozemstvu radi potrebe za PGD-em. U Petrovoj su mi samo rekli da to trazim svog soc ginekologa da oni to me izdaju a on isto nije bas upucen. 😕

    1.IVF 05/22- (menopur 225, cetrotide, decapeptyl) - 9 🥚-5 blast. -PGD- 5🐧
    1. FET 07/22 - 1 🐧- beta 9dnt - 16, 11dnt - 74, 13dnt - 210, 16dnt - 781, 18dnt-530, 20dnt- 560 - missed ab.

  • Avatar Rainbow_Hope 🌈

    Rainbow_Hope 🌈

    Broj poruka: 1459

    Prijavi adminu

    ivanais pa možda da ih pitaš možeš li umjesto toga uzeti estrofem… Možda se javi netko tko zna više 🤷
    Hvala na čestitkama 🥰

    👩 1988 AMH 9,5, PAI 5G/4G
    🧑 1982 Asthenozoospermia
    4/21 Missed ab
    10/21 IVF/ICSI Menopur, Cetrotide, ET 1 trodnevni 💔
    12/2021 FET, 2/2022 FET 🐧💔💔
    3/2022 ICSI u prirodnom ciklusu, ET 1 dvodnevni 💔
    4/2022 blagi stimulirani > AIH 💔
    5/2022 ICSI, Decapeptyl, Menopur, ET 2 dvodnevna, 2 🐧🐧, 9 dpt +, beta 11 dpt: 237, beta 13 dpt: 686 🤗, 6+0 ❤️, Qualified uredan, curka 🌸
    2/2023 stiglo naše ☀️

  • Avatar Iman

    Iman

    Broj poruka: 476

    Prijavi adminu

    Tina, Divna, Sani, Petra, Panda, J_b, Stela, Kacusha, Aries, Afrodita, Avocado, Ana, Rainbow hvala vam ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
    Sani sretno, da bude sve uspjesno i puno kvalitetnih jajceka 🍀🙏❣
    Petra, Rainbow hvala na odgovoru, zanimalo me kako se to racuna, nisam se nikad prije interesovala pa i ne znam ❤❤ 

    👩 31 godina - sve ok
    🧔30 godina - azoospermia
    10/21 - aspiracija
    20.12.21 FET 2 blastociste - beta 11dpt 9.2, 19dpt 31, 23dpt 452 - vanmatericna 💔
    8.6.22 FET 2 blastociste - 7dpt +🍀
    ❣beta 1. 20.6. (12dpt) - 1884.8 ♡ 💞
    ❣beta 2. 22.6. (14dpt) >3000 ♡🍀
    UZV. 19.7. (7+6) ❤❤ 🙏🍀
    Heparin 0,4 💉 - od 23tt heparin 0,6
    Panorama ✔ curica 💗 i decko 💙
    01/2023 Stigla naša dva sunca ❤💙

  • Avatar Razumna

    Razumna

    Broj poruka: 1768

    Prijavi adminu

    Žene 🥰
    Imam pitanje za žene koje su išle na više od 5 embrio transfera i nisu ostajale trudne, a sad su trudne. 
    Kako ste se osjećali u toj borbi? 
    Jeste li pomisljale da nikada nećete biti trudne? 
    Ja se sad pripremam za 6 transfer i maksimalno sam pozitivna i stvarno vjerujem da ću ovaj put uspjeti ali ponekad mi kroz glavu prođu crne misli koje ja brže bolje potisnem. Prođe mi kroz misli da više nikada neću biti trudna. Da je ona trudnoća bila jednokratna karta sreće. Gledam trudnice i novorođenčad i pomislim da ja nikad neću osjetiti takvu sreću…
    A inače sam puna optimizma i nade ali imam te neke ne kontrolirane misli… Jeli i kod vas neke bilo tako? 

    👷🏼‍♀️38👨🏼‍💻37
    12/2020 ivf u IVF Centar💉🔬🧫🧬
    12/2020 - ET 2 trodnevna 👎
    ❄🐧🐧🐧🐧 4 Morula
    7/21- FET 2xmorula, 1.beta:505, 2.beta 3030, 1.UVZ 🤰🏼2.UVZ 💗3.UVZ 💔😭
    2/22 FET 2xmorula👎
    3/2022 IVF➡️ET-2x trodnevni👎(⛄⛄⛄⛄⛄⛄)
    5/22 - FET 2x trodnevni 👎
    6/22 - FET 2xtrodnevni 💥biokemijska 🥺
    10/22 - FET 2x trodnevni - missed ab.💔
    5/23 - Sv. Duh - ETx1 trodnevni 👎😠
    10/23-Sv. Duh-FET 2bc-Blighted Ovum 🤷
    4/24-Sv. Duh - četvrti Ivf 🤦
    STRPLJEN-SPASEN
    svebidala@gmail.com

  • Avatar Inna_92

    Inna_92

    Broj poruka: 779

    Prijavi adminu

    ivanais pitaj u klinici možeš li umjesto Progynove uzeti Estrofem (isti je sastav). Ako ne, primarni ginekolog mora izdati bijeli recept za Progynovu, s receptom ideš u jednu od ljekarna, ljekarna mora taj lijek naručiti iz inozemstva i plaćaš ga po punoj cijeni. Bilo bi super kad bi ti rekli da možeš Estrofem jer njega ti primarni ginekolog može propisati bez doplate.

    👩 31 - desni jajovod neprohodan, a lijevi slabo prohodan, AMH 24.5 pmol/L
    🧔 37 - normozoospermija
    *11/2021 - biokemijska
    *3/2022 - 1. IVF - 4 🐧🐧🐧🐧*4/2022 FET 1🐧,➕
    *12/2022 - stigao naš dečkić💙

  • Avatar DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    DOMLeon🤰🏽⏳💙❤❤

    Broj poruka: 1639

    Prijavi adminu

    Iman jako mi je drago zbog tebe iskreno 🤞🤞za dalje i dat ce dragi Bog i tebi malo cudo ❤️navratit cu pratit dalje betu pa uzv 🤭🤭🤭❤️❤️❤️💫💫💫
    Rainbow i za tebe sam navijala sunce ❤️❤️❤️❤️🪄🪄🪄i tvoje je  cudo na putu cestitam vam oba dvijema i ljubim vas.
    Kacusha, annboleyn ,doci ce i vasa cuda hvala vam na cestitkama za Juliu ❤️❤️❤️❤️😘😘😘
    Petra ,divna , inna ,jlo ,roxy , sunny , i vama hvala cure.I vama Julia salje pusu 🤭🤭❤️❤️❤️💫💫💫💫💫💫💫ja vam svima od srca zelim da sto prije dozivite i osjetite tu radost.ljubim vas sve i one koje nisam poimence napisala 💜💜❤️💜💜❤️💜❤️💜💜❤️💜💜❤️💜❤️💜❤️💜💜❤️🪄🪄🪄🪄🪄🪄🪄🪄💫💫💫💫💫💫💫💫💫

    👩🏻89' AMH 6.3 👱94'MM 👌
    20.07.2013 🧒🏻Leon
    VV '21 4🐧
    1/ET 09.2021 B➖
    FET 11.2021 B➖(biokemijska)
    23.09.2022.👧🏼Julia
    25.09.2023 👧🏼 Kali
    ❤💫NA KRAJU CE SVE BITI DOBRO AKO NIJE DOBRO ZNACI DA NIJE KRAJ
    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Afrodita06

    Afrodita06

    Broj poruka: 395

    Prijavi adminu

    Razumna

    Žene 🥰
    Imam pitanje za žene koje su išle na više od 5 embrio transfera i nisu ostajale trudne, a sad su trudne.
    Kako ste se osjećali u toj borbi?
    Jeste li pomisljale da nikada nećete biti trudne?
    Ja se sad pripremam za 6 transfer i maksimalno sam pozitivna i stvarno vjerujem da ću ovaj put uspjeti ali ponekad mi kroz glavu prođu crne misli koje ja brže bolje potisnem. Prođe mi kroz misli da više nikada neću biti trudna. Da je ona trudnoća bila jednokratna karta sreće. Gledam trudnice i novorođenčad i pomislim da ja nikad neću osjetiti takvu sreću…
    A inače sam puna optimizma i nade ali imam te neke ne kontrolirane misli… Jeli i kod vas neke bilo tako?


    Razumna nisam u ovoj situaciji koju opisuješ i tražiš savjet ali želim ti reći svoje viđenje stvari. Mislim da ovaj forum i služi tome, da se bodrimo u trenutcima kada moralno padnemo. Mislim da je u redu da ti dođu ovakve misli kad vidiš druge ali važno je da ih otjeraš brže nego što su ti one pale na pamet. Možda do sada nisi imala uspjeha ali jedini način da dođeš do uspjeha je da se boriš. Zato glavu gore i vjerujem da te čeka tvoj smotuljak sreće, kako to neke cure ovdje kažu. 🤞❤️🤞❤️

    💃 ‘86. god. - AMH 6,2 pmol/l (08/21. AMH 7 pmol/l, 02/22. AMH 4 pmol/l) 🕺’84. god. ✔️
    02/22 IUI - beta 0, 9
    05/22 IUI - beta 0,1
    09/22 - 1. ivf (Decapeptyl, Gonal F, Ovitrelle)-> 5🥚-> 4 oplođene -> ET 2 blastice, 🐧🐧-> 1. Beta 11dnt - 267,3 -> 1.uzv 6+2 💓💓
    mini anomaly ✔️ amniocinteza ✔️ anomaly scan ✔️

    afrodita060606@gmail.com
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.