Potpomognuta oplodnja vol. 6

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Josipab

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Draga Sunny,stvarno mi je zao sta nista ne moze jednostavno,pojest ces zivce do petka…nadam se da ti bar malo pomaze požaliti se nama na forumu,nije da vele mozemo pomoci Al eto,mislim na tebe i nadam se da ce sve biti okej
    Beba, super vijesti,bas mi je drago!
    Draga Anđela,stvarno mi je zao, ne mogu ti puno pomoci,trebala bi pitati kliniku sta misle o tvoje dvije biokemijske i sto se jos moze napraviti po pitanju pretraga i terapije 

    🙋🏻‍♀️ 29 godina
    🙋🏻 Mm 30 godina
    Oboje pijemo suplemente,ja vitamin D,Omega 3, Solgar Prenatal, on Cink,Selen,vitamin E,astaxantan
    1.Beta 827, 2.Beta 1960, termin za uzv 10.6.
    6+0 imamo srce ❤️
    Termin 4.2.2022. 🥰
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Josipab

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Sunnyday, dobrodošla. Nas drugi spermiogram je bio aszenozospermia, mozes vidit iz mog potpisa da je prvi bio kazastrofAlan i vec smo se spremali za azoo dijagnozu itd. Na kraji veliko iznenadenje,i to pozitivno. I uspjela sam ostat trudna prirodno prvi ciklus kad se vratio s broda,nismo ciljali na to jer sam mislila da nije moguce-imala sam i neki polip koji navodno otežava implantaciju. Kako smo bili na odmoru,jos se i zarucili, taj tjedan su bili plodni dani pa smo ocito pogodili raspored. 4 dana smo pokrili taj tjedan,sve do navedene ovulacije i na njen dan. Mislim da je s vašom dijagnozom moguce ostvariti prirodnu trudnocu, ja bi svakako iskušala tempirane odnose i savjete od nekog mpo doktora,sta oni misle o svemu tome. Nama da nije ovako upalilo, krenuli bi u mpo vode jer 2 godine radimo na bebi i njega nema vise od 6 mjeseci godisnje. Najvise od svega sam ti tila reci da vam dijagnoza stvarno nije strasna i bit ce sve dobro :) sretno! 

    🙋🏻‍♀️ 29 godina
    🙋🏻 Mm 30 godina
    Oboje pijemo suplemente,ja vitamin D,Omega 3, Solgar Prenatal, on Cink,Selen,vitamin E,astaxantan
    1.Beta 827, 2.Beta 1960, termin za uzv 10.6.
    6+0 imamo srce ❤️
    Termin 4.2.2022. 🥰
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Sunnyday-5

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Hvala ti i cestitam ti :) super je vidjeti lijepe price 

    None

  • Avatar Samara

    Samara

    Broj poruka: 741

    Prijavi adminu

    Leptirice, meni zvuči ko sluzni čep. Bajo je pisala o tome.. Može biti uskoro, a može za par dana. No to je znak da pripreme počinju. Držim fige da ubrzo držiš svoj smotuljak sreće u rukama. Sretno 🤞

    Ja:AMH 21, sve u redu
    MM: OAT visokog stupnja
    Poliklinika Škvorc 👍
    03.2020 - 1. ET post ICSI-beta 0
    09.2020 - 2. ET. Vraćena 1 blastocista.
    Prva beta 517, druga 1239🎉
    1. UZV-vidljiva gestacijska vrećica
    2.UZV- imamo ❤️
    It's a boy 👣👶💙
    [lilypie.com]

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1482

    Prijavi adminu

    Sunny bas mi je zao da se ovako patis.. Ali probaj se smiriti, sigurno toliko stresa i brige nije dobro za bebicu koja se primila za tebe. Brzo ce petak! Puno je cura krvarilo u pocetku i tokom trudnoce, pa je sve bilo ok! Želim ti od sveg ❤️ da stane! Drzi se!
    Nove cure - dobrodosle!
    Andela jako mi je zao zbog male bete.. Ne znam odgovor na tvoje pitanje, nadam se da ce se javiti netko s odgovorom. 🤗

    👩 38 AMH 8.2 pmol/L
    👨 37 Normo
    *04/21 ET Petrova 1 blastica - biokem ❎
    *11/21 FET Petrova, 27.11. PUPO 🐧🐧 ✅
    ⭐11dnt 444,27 ⭐13dnt 921,07 ⭐17dnt 5212
    *Nifty, Mini anomaly, Anomaly scan ✅
    💙 Stiže nam dečko, 22.08.2022.💙
    [lilypie.com]

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1482

    Prijavi adminu

    Cure dajte pomozite. Rezultat od sestre za brzi test koji sam radis: https://ibb.co/ncbyRTJ [ibb.co]
    Interpretacija rezultata: https://ibb.co/Z8Wmk0G [ibb.co]
    Jel to znaci da je pozitivna? 

    👩 38 AMH 8.2 pmol/L
    👨 37 Normo
    *04/21 ET Petrova 1 blastica - biokem ❎
    *11/21 FET Petrova, 27.11. PUPO 🐧🐧 ✅
    ⭐11dnt 444,27 ⭐13dnt 921,07 ⭐17dnt 5212
    *Nifty, Mini anomaly, Anomaly scan ✅
    💙 Stiže nam dečko, 22.08.2022.💙
    [lilypie.com]

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1482

    Prijavi adminu

    Njoj je c slabi, a t jaki. Ja mislim da je… Zapela je kod mene! Bojim se ko da mi je crni vrag u kuci 🙈

    👩 38 AMH 8.2 pmol/L
    👨 37 Normo
    *04/21 ET Petrova 1 blastica - biokem ❎
    *11/21 FET Petrova, 27.11. PUPO 🐧🐧 ✅
    ⭐11dnt 444,27 ⭐13dnt 921,07 ⭐17dnt 5212
    *Nifty, Mini anomaly, Anomaly scan ✅
    💙 Stiže nam dečko, 22.08.2022.💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Nakapaka

    Nakapaka

    Broj poruka: 291

    Prijavi adminu

    Miss_Ivy jeste ovo je pozitivan test nema veze sto nije jaka kao kontrolna

    👩🏽34god

  • Avatar Nakapaka

    Nakapaka

    Broj poruka: 291

    Prijavi adminu

    Nakapakica

    Miss_Ivy jeste ovo je pozitivan test nema veze sto nije jaka kao kontrolna


    Htjedoh reci obratno jer je njoj kontrolna slabija 🤦‍♀️  Kako god, gleda se kao pozitivan

    👩🏽34god

  • Avatar MISS

    MISS

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Leptirica 90🦋

    Drage cure moram ovo podjelit s vama pošto mi je prva trudnoća.bolovi su krenili noćas i danas ali su izdržljivi..idemi neka sluz po malo…još sam kod kuće…da li je porod blizu❤😊


    Jee,i meni je tako bilo dan prije…nekome potraje par dana,nekome krene odmah…u svakom slucaju, brzo ces!! Sretno i javljaj nam sve 🥰❤️🙏

    👸34🤴38
    06 i 07/20 AIH - neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12 - 5+2 vidi se GV i unutra tockica 🐞👏
    UZV 21.12 -7+4 , imamo ❤️ i veliki smo 1 cm 🐞🙏
    Uzv 29.12 8+5 , veliki smo 2.33 cm❤️
    18.01 Harmony test - It's a boy 💙,nalaz uredan🙏
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.