Potpomognuta oplodnja vol. 6

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Sunny_

    Ja opet krenula krvarit 😭 pa ja cu pop… do petka. Sto vise citam po netu vise sam uvjerena da je vanmatericna 🤦‍♀️ jos mi sad treba da ja ostanem bez jajnika pa tek onda nikad necemo imat bebu 🤦‍♀️ znam da mi ne mozete pomoc, al eto moram negdje ispucat 😭😭


    Jel te bas jako boli samo na jednoj strani na primjer? Neemoj googlat nista molim te 🙏 kod tebe se beta fino dupla i iskreno se nadam da nije to…ako nedaj Bože i je i da ti odstrane jajovod opet ćeš moc bit trudna..ima zena koje bez oba jajovoda idu u MPO ali o tome nemoj ni razmisljat..da je vanmaternična vjerujem da bi krvarila stalno po malo i da bi bili bas uzasni bolovi…drzim ti fige i mislim na tebe..i saljem ti zagljaj ❤️

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Leptirica 90🦋

    Drage cure moram ovo podjelit s vama pošto mi je prva trudnoća.bolovi su krenili noćas i danas ali su izdržljivi..idemi neka sluz po malo…još sam kod kuće…da li je porod blizu❤😊


    Ajmeee 🥰 javljaj nam razvoj situacije 🤞

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar Sunny_🐣

    Sunny_🐣

    Broj poruka: 2078

    Prijavi adminu

    Hope, Beba beta moze bit i niska i pravilno se duplat u pocetku. Krv je svijetla, nema ugrusaka ni niceg, bas cista krv i bude pun dnevni ulozak i onda stane. I nakon par sati opet tako. Imam probadanja u donjem dijelu stomaka. Jedino sto probadanja nisu samo na jednoj strani (sto je valjda dobro) nego cijeli donji dio. Sinoc su bila jaka da sam morala tabletu popit, danas nisu tako jaka. Svjeza krv znaci da trenutno nesto unutra krvari 🤦‍♀️ i to traje od petka tako 😔 ma joj, sorry cure sto gnjavim, vec sam sama sebi dosadna. Jedva cekam taj petak 🤯 

    👩33, PCO like, AMH 62 pmol/L, blaga tromb.
    🧔32, azoospermia - visok FSH, TESE postupak dr. H
    poliklinika Repromed
    1. ICSI (dugi protokol - sprej Suprecur, Puregon 225IU/150 IU, Brevactid) - 2 blastice
    7/21 ET 1 🌻 - vanmaterična 💔
    1/22 FET 1 🐧 (prirodni + booster), 28.01. PUPO 🍀, BETA 10dnt 259, 12dnt 741, 💉 heparin
    10/22 stigla naša sreća 👣 mala M 👧
    sunnysparkle7@gmail.com

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Beba4321

    anchy321

    Beba4321

    anchy321

    Joj cure kak ste vi dobre..svaka čast 😇
    ja sam sebično govno i nisam izbacila nista sta volim 🤣🤣🤣🤣 samo sam pojačala vjezbice i vitaminčeke…planiram od 01.08 izbacit crnu kavu, ledene se ne odričem nema šanse 🤣🤣🤣🤣 i malo još pojačat vjezbe i pojačat povrće i voće..

    Ja se kave ne mogu odreći nikako 😔 izbacila sam popodnevnu, ali ujutro bijelu popijem jer nažalost bez nje mi probava ne funkcionira nikako i glava mi hoće puknut..

    Mislim da ti ta jedna nece smetat 😊 puno zena u trudnoći nastavi i pušit i pit kavu i sve bude uredu s bebama…

    Ja iskreno pušim evo. Ali prije prvog postupka sam prestala i kad smo išli na postupak sam s ponosom rekla da sam prestala prije 2 mjeseca i za ludo čudo su mi rekli da što sam prestala, da tijelo može biti u stresu prestanka pušenja i godinu dana poslije i da ako mi se puši da pušim a kada ostanem trudna da probam smanjiti ili prestati ako budem mogla.


    Da jer beba krene dobivat malu količinu nikotina naravno kroz pupčanu vrpcu i ako npr puno pušiš i naglo prestanes i beba moze past u taj neki nikotinski šok..ja ne pušim ali Bože moj ako neko puši godinama i na smeta mu pa sta ima veze nek nastavi i u trudnoći…ništa te to ne cini lošijom mamom ili tako nesto…

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Sunny_

    Hope, Beba beta moze bit i niska i pravilno se duplat u pocetku. Krv je svijetla, nema ugrusaka ni niceg, bas cista krv i bude pun dnevni ulozak i onda stane. I nakon par sati opet tako. Imam probadanja u donjem dijelu stomaka. Jedino sto probadanja nisu samo na jednoj strani (sto je valjda dobro) nego cijeli donji dio. Sinoc su bila jaka da sam morala tabletu popit, danas nisu tako jaka. Svjeza krv znaci da trenutno nesto unutra krvari 🤦‍♀️ i to traje od petka tako 😔 ma joj, sorry cure sto gnjavim, vec sam sama sebi dosadna. Jedva cekam taj petak 🤯

    Ja vjerujem da je kid tebe neki hematom u pitanju…Evo ovo sam našla sad…a kod tebe to nije tako jel da?
    Bol u trbuhu je najčešće jednostrana i locirana u donjem dijelu, a krvarenje tamne boje, oskudno i nepravilno

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Beba4321

    Broj poruka: 279

    Prijavi adminu

    Anchy svakako bih htjela prestati, ali ako mi kažu da ne smijem naglo onda stvarno niti neću.. Ja se nadam da ću biti jedna od onih trudnica koje povraćaju od cigara i kojima se zgrade za cijeli život 😂😂
    Sunny samo ti lezi i odmaraj, sad će petak brzo i nemoj se brinuti, vidiš da ti i cure kažu da ne vjeruju da je vanmaterična.. 

    1IVF 7/20, ET 2 četverodnevna zametka-beta 0
    FET 4/21-2 blastice
    1.beta 80,krvarenje.
    2.beta 5,5 biokemijska
    FET 16.07. - 1blastica
    1.beta 12dnt - 170,3🙏
    2.beta 17dnt - 216
    3.beta 19dnt - 431,3
    18.08.missed ab. - kiretaža

  • Avatar Sunny_🐣

    Sunny_🐣

    Broj poruka: 2078

    Prijavi adminu

    anchy321

    Sunny_

    Hope, Beba beta moze bit i niska i pravilno se duplat u pocetku. Krv je svijetla, nema ugrusaka ni niceg, bas cista krv i bude pun dnevni ulozak i onda stane. I nakon par sati opet tako. Imam probadanja u donjem dijelu stomaka. Jedino sto probadanja nisu samo na jednoj strani (sto je valjda dobro) nego cijeli donji dio. Sinoc su bila jaka da sam morala tabletu popit, danas nisu tako jaka. Svjeza krv znaci da trenutno nesto unutra krvari 🤦‍♀️ i to traje od petka tako 😔 ma joj, sorry cure sto gnjavim, vec sam sama sebi dosadna. Jedva cekam taj petak 🤯
    Ja vjerujem da je kid tebe neki hematom u pitanju…Evo ovo sam našla sad…a kod tebe to nije tako jel da?
    Bol u trbuhu je najčešće jednostrana i locirana u donjem dijelu, a krvarenje tamne boje, oskudno i nepravilno.


    Hvala anchy ❤ vec sam procitala sve sto se ima za procitat o vanmatericnoj 😅 neki tekstovi opisuju moje simptome, drugi ne. Ma jooooj. Ne moze nista jednostavno kod nas 😱 ako smo uz azo uspjeli pogodit i vanmatericnu, uplatit cu jackpot…ocito odlicno gadamo ove nisko postotke vjerojatnosti 🙄

    👩33, PCO like, AMH 62 pmol/L, blaga tromb.
    🧔32, azoospermia - visok FSH, TESE postupak dr. H
    poliklinika Repromed
    1. ICSI (dugi protokol - sprej Suprecur, Puregon 225IU/150 IU, Brevactid) - 2 blastice
    7/21 ET 1 🌻 - vanmaterična 💔
    1/22 FET 1 🐧 (prirodni + booster), 28.01. PUPO 🍀, BETA 10dnt 259, 12dnt 741, 💉 heparin
    10/22 stigla naša sreća 👣 mala M 👧
    sunnysparkle7@gmail.com

  • Beba4321

    Broj poruka: 279

    Prijavi adminu

    Sunny mene zapeče nožni prst a Google mi kaže da neću dočekati jutro i da sam gotova..
    Jedno vrijeme me pratila neka niska temperatura tijela i baš sam bila malaksava i ja ti na Google pročitam da možeš zaspati i ne probuditi se..nemoj ni da ti pričam kako mi je muž “spavao” tih par dana jer je ispaničario..
    Najbolje ćeš znati u petak, a bit će kako mora biti, a mislim da svi već vidimo da je tvoja bebica veliki borac koji će to izgurati 🥰

    1IVF 7/20, ET 2 četverodnevna zametka-beta 0
    FET 4/21-2 blastice
    1.beta 80,krvarenje.
    2.beta 5,5 biokemijska
    FET 16.07. - 1blastica
    1.beta 12dnt - 170,3🙏
    2.beta 17dnt - 216
    3.beta 19dnt - 431,3
    18.08.missed ab. - kiretaža

  • Avatar Sunny_🐣

    Sunny_🐣

    Broj poruka: 2078

    Prijavi adminu

    Beba4321

    Sunny mene zapeče nožni prst a Google mi kaže da neću dočekati jutro i da sam gotova..
    Jedno vrijeme me pratila neka niska temperatura tijela i baš sam bila malaksava i ja ti na Google pročitam da možeš zaspati i ne probuditi se..nemoj ni da ti pričam kako mi je muž “spavao” tih par dana jer je ispaničario..
    Najbolje ćeš znati u petak, a bit će kako mora biti, a mislim da svi već vidimo da je tvoja bebica veliki borac koji će to izgurati 🥰


    Hahaha ajme divni nas google 😂 a cekam petak nema mi druge 🤪
    Oces ti sutra vadit betu ili 29og? 😊🍀

    👩33, PCO like, AMH 62 pmol/L, blaga tromb.
    🧔32, azoospermia - visok FSH, TESE postupak dr. H
    poliklinika Repromed
    1. ICSI (dugi protokol - sprej Suprecur, Puregon 225IU/150 IU, Brevactid) - 2 blastice
    7/21 ET 1 🌻 - vanmaterična 💔
    1/22 FET 1 🐧 (prirodni + booster), 28.01. PUPO 🍀, BETA 10dnt 259, 12dnt 741, 💉 heparin
    10/22 stigla naša sreća 👣 mala M 👧
    sunnysparkle7@gmail.com

  • Ivevk

    Broj poruka: 358

    Prijavi adminu

    Sunny_

    Ja opet krenula krvarit 😭 pa ja cu pop… do petka. Sto vise citam po netu vise sam uvjerena da je vanmatericna 🤦‍♀️ jos mi sad treba da ja ostanem bez jajnika pa tek onda nikad necemo imat bebu 🤦‍♀️ znam da mi ne mozete pomoc, al eto moram negdje ispucat 😭😭


    Sunny nemoj se previse zamarat s tim..isprati betu do kraja, krv ce najbolje pokazati.

    I ako je onaj najgori scenarij, nedaj Boze, da je vanmaternicna, ja sam ti zivi primjer da poslije vanmaternicne mozes normalno roditi i sa jednim jajovodom prirodno!
    Ne ostajes bez jajnika, ostajes bez jajovoda.. 
    Oprosti sto sam direktna i otvorena.. 

    Mene je bolilo od nazad prema naprijed cijela jedna strana, malo sam krvarila, malo ne (zavisi s koje, ja sam imala dvije vanmaternicne) pa sam to prosla i zato sam u ovom postupku. 
    Nemoj se ljutit, samo ti zelim rec da se ne zivciras i ako bude ta jeb** vanmaternicna, da mozes normalno ostat trudna sa jednim jajovodom.. 

    👩‍🦰34, 👨‍🦰37
    Dvije vanmaternicne (nemam jajovode) i jedan spontani…
    Imamo jedno malo ☀️👨‍👩‍👦❤️
    07/21 neuspjeli postupak
    Pauza do daljnjeg radi “sređivanja” unutarnjeg šava od carskog reza koji je popucao skroz..konzultacije po cijeloj RH..🙄🙈

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.