Potpomognuta oplodnja vol. 6

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Sunnyday-5

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    GPgirl

    Sunnyday-5

    I samo da napomenem da je uskoro prosla godina dana pokusavanja pa se spremamo i za druge opcije
    Dobrodosla i sto prije otisla😁 Ako pokusavate godinu dana mislim da je vrijeme da odete na MPO da se naprave pretrage i testovi i vidi na cemu ste i ako je potreban IVF, AIH ili mozda samo tempirani odnosi ili neka terapija.


    Hvala na dobrodoslici :) 
    Zapravo veci dio smo vec obavili. Papa, sono hsg i brisevi uredni. Ovulacije uredne, progesteron i AMH sve ok. Probali smo ovaj mjesec sa tempiranim odnosom medutim nije se nista desilo. Svakako cemo krajem ljeta krenuti dalje.

    None

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Sunnyday-5

    GPgirl

    Sunnyday-5

    I samo da napomenem da je uskoro prosla godina dana pokusavanja pa se spremamo i za druge opcije
    Dobrodosla i sto prije otisla😁 Ako pokusavate godinu dana mislim da je vrijeme da odete na MPO da se naprave pretrage i testovi i vidi na cemu ste i ako je potreban IVF, AIH ili mozda samo tempirani odnosi ili neka terapija.

    Hvala na dobrodoslici :)
    Zapravo veci dio smo vec obavili. Papa, sono hsg i brisevi uredni. Ovulacije uredne, progesteron i AMH sve ok. Probali smo ovaj mjesec sa tempiranim odnosom medutim nije se nista desilo. Svakako cemo krajem ljeta krenuti dalje.


    Dobrodošla 😊 jel mu piše kakva dijagnoza na spermiogramu? Moj savjet je da ode do urologa ili androloga i da i on obavi briseve i ostale pretrage..u kojoj ste klinici? Sretno 🤞🤗

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Sunnyday-5

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    anchy321

    Sunnyday-5

    GPgirl

    Sunnyday-5

    I samo da napomenem da je uskoro prosla godina dana pokusavanja pa se spremamo i za druge opcije
    Dobrodosla i sto prije otisla😁 Ako pokusavate godinu dana mislim da je vrijeme da odete na MPO da se naprave pretrage i testovi i vidi na cemu ste i ako je potreban IVF, AIH ili mozda samo tempirani odnosi ili neka terapija.

    Hvala na dobrodoslici :)
    Zapravo veci dio smo vec obavili. Papa, sono hsg i brisevi uredni. Ovulacije uredne, progesteron i AMH sve ok. Probali smo ovaj mjesec sa tempiranim odnosom medutim nije se nista desilo. Svakako cemo krajem ljeta krenuti dalje.

    Dobrodošla 😊 jel mu piše kakva dijagnoza na spermiogramu? Moj savjet je da ode do urologa ili androloga i da i on obavi briseve i ostale pretrage..u kojoj ste klinici? Sretno 🤞🤗


    Hvala :) MM je takoder obavio briseve i ok je. Spermiogram je raden kod dr. Lučingera, dijagnoza je asthenozoospermija. Po meni je blaga s obzirom na velik broj. Ako imate savjete oko klinika samo pisite. Moj ginekolog je rekao da je najbolje odnose imati svaki drugi dan i tako su tempirani, mozda neka od cura ima iskustva s tempiranim odnosima i astheno. Nisam sigurna da li je bolje svaki drugi dan, svaki dan, pauzirati do ovulacije…

    None

  • Avatar MMMartinaaa

    MMMartinaaa

    Broj poruka: 839

    Prijavi adminu

    Vadila sam oba puta u OB Pula laboratoriju… Ginićka je to objasnila (sad ću ja laički) kako sam prvi puta (kada je AMH bio 8) očito pogodila zadnji ciklus prije sljedećeg godišnjeg pada AMH… 

    Hvala još jednom svima puno puno na podršci & svim savjetima! 🥰

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar GPgirl

    GPgirl

    Broj poruka: 585

    Prijavi adminu

    Ja vadila 2 puta na istom mjestu. Ovaj zadnji iz 2/21 je duplo veci od AMHa iz 3/20🧐🤷‍♀️ Kod koje dr si u Ri?

    ja 36 - nizak AMH, 🧬V Leiden i PAI; muz 44 sve ok
    KBC Ri
    1. prvi prirodni IVF - stanica stala u razvoju
    2. prvi stimulirani - M 19dc - Menopur 125
    3. drugi prirodni ivf - M 25dc
    4. drugi stimulirani -M 21dc Gonal225 /cetrotide/pergoveris150
    IVF poliklinika
    11/2021 histeroskopija
    5. treci stimulirani IVF Rekovelle 12/cetrotide/Ovitrelle/Decapeptyl/heparin/decortin - beta 0; 1🐧

  • Avatar MMMartinaaa

    MMMartinaaa

    Broj poruka: 839

    Prijavi adminu

    GPgirl

    MMMartinaaa

    Hvala puno svima na odgovorima, savjetima i dobrodošlici! Imam pregled kod gin. ovaj četvrtak (ako ne dobijem mengu, a trebala bi stići taman taj dan…), pa ću se odmah konzultirati i s njom oko potencijalnog nastavka borbe u ZGu u nekoj od poliklinika. Putovanje i smještaj mi nisu problem, nisam zapravo uopće znala da se može “birati” mjesto.

    GPGirl: pmol/L

    izgleda da mi iz Ri imamo nizak AMH🤦‍♀️🤣 Ja iza sebe imam 4 postupka u Ri..ako zelis detalje daj mail / mob pa ti sve napisem..


    Ovaj post mi je promaknuo! 
    Slobodno mi tipkaj na mantonelic@yahoo.com 🌸 

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Hope33

    Hope33

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    MMMartinaaa

    Vadila sam oba puta u OB Pula laboratoriju… Ginićka je to objasnila (sad ću ja laički) kako sam prvi puta (kada je AMH bio 8) očito pogodila zadnji ciklus prije sljedećeg godišnjeg pada AMH…

    Hvala još jednom svima puno puno na podršci & svim savjetima!🥰


    Moj je bio u istom lab. 1 put 10.48 pmola za pola godine 7.58, a treci put 11.90 pmola, nije bas nesto za uhvatit se..al vidim da je broj antralaca sta je mjerodavnije vec 2 g.isti pa amh vise i ne mjerim..

    https://lmtf.lilypie.com/zJKHp1.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar MMMartinaaa

    MMMartinaaa

    Broj poruka: 839

    Prijavi adminu

    Hope33

    MMMartinaaa

    Vadila sam oba puta u OB Pula laboratoriju… Ginićka je to objasnila (sad ću ja laički) kako sam prvi puta (kada je AMH bio 8) očito pogodila zadnji ciklus prije sljedećeg godišnjeg pada AMH…

    Hvala još jednom svima puno puno na podršci & svim savjetima!🥰

    Moj je bio u istom lab. 1 put 10.48 pmola za pola godine 7.58, a treci put 11.90 pmola, nije bas nesto za uhvatit se..al vidim da je broj antralaca sta je mjerodavnije vec 2 g.isti pa amh vise i ne mjerim..


    Uopće nisam imala pojma da može toliko varirati… Znam samo da sam upala u mega komu kada sam vidjela pad u roku od mjesec dana. 

    GPgirl: u Rijeci sam na početne konzultacije išla kod dr. Sušanj, a u Puli sam kod dr. Markanović. 

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar peggy95

    peggy95

    Broj poruka: 583

    Prijavi adminu

    Andela žao mi je 😞😞

    🙋🏻29god / 🙋🏼‍♀️27god / Pokušavamo od 2./2018.
    Ja: AMH 76.6
    Muž: 6./2021. Oligozoospermia
    Missed ab. 7tt 3./2020. 💔 (prirodna trudnoća)
    AIH 05/21 ❌
    IVF klomifen,oplođene 2 JS 07/21 svježi trodnevni ET ❌
    28.7. punkcija - 15 jajnih stanica,od toga 13 oplođeno-4 blastociste
    2.8. - 2 vraćena, 2 🐧🐧
    11.08. - beta 6,4 biokemijska 💔
    FET 🐧🐧- 21.12.
    31.12.'21 beta 127 ❤️ srce imamo 12.1.'22❤️
    💙Dečkić💙
    KBC Osijek
    [lilypie.com]

  • Avatar peggy95

    peggy95

    Broj poruka: 583

    Prijavi adminu

    Cure jel koja od vas nije osjetila jajnike na dan prije punkcije? Znači ja sam prošli put plakala skoro sa 2 folikula dok piškim i nisam mogla sjediti kako treba, a sad kad ih imam 14 ne osjetim ništa 🤔 bolilo me jedino dok me doktor pregledavao na uzv i to je to

    🙋🏻29god / 🙋🏼‍♀️27god / Pokušavamo od 2./2018.
    Ja: AMH 76.6
    Muž: 6./2021. Oligozoospermia
    Missed ab. 7tt 3./2020. 💔 (prirodna trudnoća)
    AIH 05/21 ❌
    IVF klomifen,oplođene 2 JS 07/21 svježi trodnevni ET ❌
    28.7. punkcija - 15 jajnih stanica,od toga 13 oplođeno-4 blastociste
    2.8. - 2 vraćena, 2 🐧🐧
    11.08. - beta 6,4 biokemijska 💔
    FET 🐧🐧- 21.12.
    31.12.'21 beta 127 ❤️ srce imamo 12.1.'22❤️
    💙Dečkić💙
    KBC Osijek
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.