Potpomognuta oplodnja vol. 6

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Marita_07

    Broj poruka: 211

    Prijavi adminu

    WinkyTheElf

    Drage cure, molim vas mišljenje.. Kupanje u bazenima i moru nakon postupaka.. da ili ne? Bojim se bakterijica i ne bih htjela da me “lov na čiste briseve” usporava u budući koracima :D

    Meni je ginekolog reko izbjegavat bazene i saune radi bakterija i virusa, more preporuča ali s time da redovito mjenjam donji dio badica kad izlazim iz mora. 

    👩‍🏫 37.g., niski Amh 4.1,LH 4.1,visok FSH 10, (low responder),zametci odlicne kvalitete 5/5.
    👨‍💼 41.g., sve uredno.
    6 IVF stimulirana postupka, 2 missed ab 💔💔(medikam.prekid).
    7./21. trombofilija,PAI 4G/4G,FV Leiden
    5./22.prirodni postupak ,2 osmost.vraćena,beta 0
    5./23. IVF,1 oplođena, beta 0
    8./23.IVF,1 oplođena,beta 391🥳 2.beta 1050.5 2.missed ab🌈👶

  • Ssanjas

    Broj poruka: 320

    Prijavi adminu

    Anchy jako me ovo danas razveselilo 🥰🙏🏻🥰
    ma2013 drzim fige da je sve ok 🙏🏻🙏🏻🥰
    Sunny ne znam sta bi rekla jesam spremna ili ne 🤷🏼‍♀️ Cas sam sritna,cas placem,cas sam nervozna,imala sam tri dana goste za rođendan pa sam se mozda malo i preforsirala,nocas nisam bas spavala jer sam imala osjecaj da cu dobit stvari 🤦‍♀️🤦‍♀️ danas imam samo neki cudan pritisak i povremeno probadanje u lijevom jajniku 🤷🏼‍♀️ a da ne govorin kakve sam cudne pristeve dobila po licu i tijelu 🤦‍♀️🤦‍♀️ 

    sanjass322@gmail.com

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Ana26 ja brufen nisam smjela piti zbog Andola, samo Lupocet. Svi se mi bojimo, pogotovo mi koji imamo neke traume u prethodnim trudnocama, treba ici dan po dan i misliti pozitivno. Drugacije ne ide.
    JosipaB dobro smo nas dvije. Rade mi ctg tri puta dnevno, nalazi uredni, nadam se da cu uskoro doma. Nisam na tokolizi, nemam kontrakcija, samo moram mirovati, a to mogu i kod kuce.
    Ma meni se isto cini kao i Nikitti da je to premala beta, izvadi jos jednom, isprati u kojem ce smjeru ici. Drzi se. ❤️
    Anchy cestitam, jako mi je drago i samo hrqbro naprijed ❤️

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Avatar ma2013 👣

    ma2013 👣

    Broj poruka: 1062

    Prijavi adminu

    🌼TiKi🌼

    Ana26 ja brufen nisam smjela piti zbog Andola, samo Lupocet. Svi se mi bojimo, pogotovo mi koji imamo neke traume u prethodnim trudnocama, treba ici dan po dan i misliti pozitivno. Drugacije ne ide.
    JosipaB dobro smo nas dvije. Rade mi ctg tri puta dnevno, nalazi uredni, nadam se da cu uskoro doma. Nisam na tokolizi, nemam kontrakcija, samo moram mirovati, a to mogu i kod kuce.
    Ma meni se isto cini kao i Nikitti da je to premala beta, izvadi jos jednom, isprati u kojem ce smjeru ici. Drzi se. ❤️
    Anchy cestitam, jako mi je drago i samo hrqbro naprijed ❤️


    Ma i meni se to čini isto. Nisam previše optimistična. 🤷🏻‍♀️
    Čekam još da me nazove nazad sestra iz Petrove da vidimo kaj dalje..

    🧒🏻 - 30-azoospermia👩🏻‍💼-28 - FSH -6,8 , AMH -31,8 pmol, IR
    TESE (Rebro) -zamrznuto 10 🧒🏻
    1. TESE-ICSI Petrova 05/2021 (Rekovelle, Orgalutran, Ovitrelle) 4 blaste
    ET - 2 blastociste - biokemijska ❌
    FET->01/2022, 2 blastociste, prirodni postupak, princeza 🥰
    [lilypie.com]

  • Pmak

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    munja

    Pmak

    munja

    Pmak

    munja

    Jucer, znaci 2 dan nakon transfera sam u dva navrata isjetila u trbuhu ko da me netko s iglom pika, kartko je trajalo, jel netko imao takav filing? Danas 3 dan, bez simptona, kupala se u moru i suncala malo 😁😁😁😁

    Da, ja.. Točno pikanje, trajalo na dan transfera (poslijepodne, nakon cca 7h od transfera) do dva dana nakon transfera. I onda je prestalo. Ja sam bila vratila 2 blastice.

    U kojoj si sad fazi?

    Trudna s 1 bebom, od sutra 15tt.

    Ajme super, znaci bilo je uspjesno. Bas mi je drago 🥰
    Ja evo treca sreca, prvo spontan, pa biokemijska i sada fet blastica, 5 dan. Za sada bez ikakvih simptoma, samo drugi dan pikanje osjetila. Ne znam da li je to moguce da je implatacija bila ili nesto samo tako.
    Nadam se, danas se kupala i mali d vitamina skupljala, totalno ne opterecena….


    Hvala :-) Pa tako i treba.. Puno sreće ti želim.. Ja sam zbog tog igličastog pikanja posred maternice mislila da se nešto događa.. Polako, korak po korak..

    On - sve kako treba Ja: u 09/20 navršenih 40. g., u 09/21 navršenih 41.g.
    spontana trudnoća 2014.
    AMH 11,3, LH 3,7, FSH 8,2, TSH 1,36 DHEAS 4,1, D-vit 50, hypotir., IR
    1. 03/21 MPO Vuk Vrhovac

    [lilypie.com]

  • Avatar Samara

    Samara

    Broj poruka: 741

    Prijavi adminu

    Anchy koje super vijesti! Čestitam!! 

    Ja:AMH 21, sve u redu
    MM: OAT visokog stupnja
    Poliklinika Škvorc 👍
    03.2020 - 1. ET post ICSI-beta 0
    09.2020 - 2. ET. Vraćena 1 blastocista.
    Prva beta 517, druga 1239🎉
    1. UZV-vidljiva gestacijska vrećica
    2.UZV- imamo ❤️
    It's a boy 👣👶💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 336

    Prijavi adminu

    Anchyy wwee cestitam na spernicimaaaa 🍾🍾🥂🥂🎊🎊💖💖💖💖 Na jesen u pohod! 🍀🍀🍀🍀🙏

    Ma zao mi je, premala je beta i rast.. Svakako ces je trebat ispratit da ne bude kakvih komplikacija… Dobro ti kazu iskusnije cure nikita i tiki..  Cura koja je pisala o implantaciji nije u pravu, nezz nick mislim ana ako sam zapamtila… Cijeli proces nakon tranafera je jasan i glupo je davati nadu neutemeljenim cinjenicama 🤷 tesko je i vecina nas je bar jednom dozivila i neg betu i pad bete.. Ali nema predaje i kad isplaces dalje u nove pobjede 🍀🙏🙏❤️❤️❤️

  • Avatar Arnoldica

    Arnoldica

    Broj poruka: 761

    Prijavi adminu

    Evo kaze dr da trebam čekati obilnije krvarenje, tek je tada prvi dan ciklusa. Ovo je očito od histeroskopije. Iako me boli trbuh kao kod menge 🤔

    🧑29g PCOSlike, AMH 29.5, blaga trombo
    🧒34g, šetajući spermio. oligoastheno… –> normo
    1. 9/19 ICSI Rekovelle ❎
    2. 7/20 ICSI Rekovelle- biokem.❎
    3. 1/21 IVF- Rekovelle, 6🥚 ❎
    Histeroskopija ✅, NK stanice +++ pa normalno
    4. 6/21 IVF Gonal 200/150, 10 🥚, oplođeno 8, 2x trodnevna❎
    6 blastica 🐧
    1. FET 8/21 2🐧❎
    2. FET 10/21 2🐧 missed ab blizanačka 8tj 🌞🌞
    3. FET 3/22 2🐧 biokem. ❎
    11/22 spontana trudnoća, 8/23 rodio se mali 💙

  • Avatar ma2013 👣

    ma2013 👣

    Broj poruka: 1062

    Prijavi adminu

    Nema nikakvog povratnog poziva iz Petrove. 🤷🏻‍♀️ 
    Ja nastavljam s terapijom i zvala sam svoju ginekologicu da mi da uputnicu za još jednu betu koju idem izvaditi u srijedu… 🤷🏻‍♀️

    🧒🏻 - 30-azoospermia👩🏻‍💼-28 - FSH -6,8 , AMH -31,8 pmol, IR
    TESE (Rebro) -zamrznuto 10 🧒🏻
    1. TESE-ICSI Petrova 05/2021 (Rekovelle, Orgalutran, Ovitrelle) 4 blaste
    ET - 2 blastociste - biokemijska ❌
    FET->01/2022, 2 blastociste, prirodni postupak, princeza 🥰
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Sanjich 👶

    Anchyy wwee cestitam na spernicimaaaa 🍾🍾🥂🥂🎊🎊💖💖💖💖 Na jesen u pohod! 🍀🍀🍀🍀🙏

    Ma zao mi je, premala je beta i rast.. Svakako ces je trebat ispratit da ne bude kakvih komplikacija… Dobro ti kazu iskusnije cure nikita i tiki..Cura koja je pisala o implantaciji nije u pravu, nezz nick mislim ana ako sam zapamtila… Cijeli proces nakon tranafera je jasan i glupo je davati nadu neutemeljenim cinjenicama 🤷 tesko je i vecina nas je bar jednom dozivila i neg betu i pad bete.. Ali nema predaje i kad isplaces dalje u nove pobjede 🍀🙏🙏❤️❤️❤️


    Nedavno je bila neka cura kojoj su vratili 2 ili 3 embrija i isto nije bio pravilan rast bete nemogu se sjetiti imena ,pa su mislili da je embrij odustao i da je takva beta jer je bila isto oko 100 na kraju je nažalost biokemijska ali nije se znalo do zadnjeg
    Nedavno je isto Tini bila beta 20  pa su cure pisala da je biokemijska i da se ne nada ali na kraju ta beta je super narasla ,i ona je sad trudnica 
    Ja se ispričavam ako sam curi napisala što krivo ,napisala sam samo ono što znam
    Ja kad sam imala betu 31 i kada sam javila klinici nisu mi govorili ništa negativno nego da prekontroliram još jednom betu I da ćemo onda bolje znati ..
    Skuzila sam Sanjich da si ti malo prebrutalna sa svojim komentarima i ja sam odlučila da ću se povući tj obrisati svoj profil,jer mi ne treba da moram razmišljati što cu komentirao,a komentiram u dobroj namjeri  pogotovo sad kad moram mirovati i ne stresirati se 
    Sretno svima i veliki pozz 💗😘

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.