Potpomognuta oplodnja vol. 6

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Rainbow_Hope 🌈

    Rainbow_Hope 🌈

    Broj poruka: 1459

    Prijavi adminu

    Anemona

    DomLeon, vidim da pitaš za hashimoto.
    Vidiš iz mog potpisa šta ja imam 😏
    Tražila sam puno puta pomoć i savjet od Day liječnika, nisam ih dobila. Njima je samo bitno da piješ propisanu terapiju i ništa drugo. Vitamini, suplementi, lagana fizička aktivnost, prehrana bez glutena, sve sam to sama otkrila i pomogla si, snizila antitijela, i držim hormone u optimalnoj razini.
    Na početku ti je teško bez glutena dok ne navikneš, više mi uopće ne fali 😉
    Stavit ću ti jednu super stranicu s receptima:
    http://istineilaziohrani.blogspot.com/p/recepti_8.html?m=1 [istineilaziohrani.blogspot.com]

    I samo da napomenem, pirovo brašno je ukusno i zdravije od bijelog, ali ima u sebi gluten 🙃

    Da, da Anemona, dobro da si napomenula! Ima ga, ali puno puno manje od pšeničnog. Meni je zbog prolaktina samo bilo važno izbaciti bijelo brašno, ne gluten. Ali sve ove recepte sam radila i s bezglutenskim schar brašnom i kukuruznim brašnom, samo ako radite od kukuruznoga, morate ga preliti vrućom vodom i pustiti da se malo ohladi. 
    Čak sad ima i Čokolino bez glutena ako volite!

    👩 1988 AMH 9,5, PAI 5G/4G
    🧑 1982 Asthenozoospermia
    4/21 Missed ab
    10/21 IVF/ICSI Menopur, Cetrotide, ET 1 trodnevni 💔
    12/2021 FET, 2/2022 FET 🐧💔💔
    3/2022 ICSI u prirodnom ciklusu, ET 1 dvodnevni 💔
    4/2022 blagi stimulirani > AIH 💔
    5/2022 ICSI, Decapeptyl, Menopur, ET 2 dvodnevna, 2 🐧🐧, 9 dpt +, beta 11 dpt: 237, beta 13 dpt: 686 🤗, 6+0 ❤️, Qualified uredan, curka 🌸
    2/2023 stiglo naše ☀️

  • Avatar Inna_92

    Inna_92

    Broj poruka: 779

    Prijavi adminu

    Drage cure, hvala vam puno svima!  Jako ste velika podrška, da nema ovog foruma, teško da bih ostala zdrava u glavi. Baš sam pisala na drugoj temi curama - strah me veseliti se prije reda, plus se pojavio tek danas navečer na 15 dpo (prekjučer oko ponoći ništa, ni najsitnija sjenica). A ovi moji jajovodi su jako sumnjivi i mogli bi uzrokovati vanmaterničnu/ektopični trudnoću.

    👩 31 - desni jajovod neprohodan, a lijevi slabo prohodan, AMH 24.5 pmol/L
    🧔 37 - normozoospermija
    *11/2021 - biokemijska
    *3/2022 - 1. IVF - 4 🐧🐧🐧🐧*4/2022 FET 1🐧,➕
    *12/2022 - stigao naš dečkić💙

  • Avatar Aircon

    Aircon

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Oprez cure ako koja koristi! Ja sam se šokirala, što je više sigurno 🙄

    DRŽAVNI inspektorat Republike Hrvatske obavijestio je potrošače o opozivu proizvoda Almagea Prenatal Omega3+ zbog moguće kontaminacije vitamina B12, odnosno metilkobalamina s etilen-oksidom.
    U obavijesti se precizira da se radi o pakiranju od 50 kapsula, EAN kod 3859892681906, Ident. 01026, serijskog broja 0126001 i roka valjanosti do 7. kolovoza 2023.
    Proizvod nije u skladu s europskom uredbom o maksimalnim razinama ostataka pesticida u hrani.

    32🙋‍♀️endometrioza,neprohodni jajovodi, amh 8
    31👨‍🦱 sve ok
    6mj/21 1.ivf 2 js, 2 zametka, jedan odustao, drugi smrznut za FET
    7mj/21 FET 1.beta 245, 2.beta 400, hematom do 11 tjedna, Nifty sve ok dolazi nam naša djevojčica 🥰

  • Avatar Inna_92

    Inna_92

    Broj poruka: 779

    Prijavi adminu

    Aircon ajme užas, baš kao što kažeš - što je onda sigurno… Ne koristim Algmagein prenatal jer mi je bio grozan taj riblji “aftertaste”, ali znam da puno žena koristi…

    👩 31 - desni jajovod neprohodan, a lijevi slabo prohodan, AMH 24.5 pmol/L
    🧔 37 - normozoospermija
    *11/2021 - biokemijska
    *3/2022 - 1. IVF - 4 🐧🐧🐧🐧*4/2022 FET 1🐧,➕
    *12/2022 - stigao naš dečkić💙

  • Avatar Leky

    Leky

    Broj poruka: 226

    Prijavi adminu

    Rainbow_Hope

    Anemona

    DomLeon, vidim da pitaš za hashimoto.
    Vidiš iz mog potpisa šta ja imam 😏
    Tražila sam puno puta pomoć i savjet od Day liječnika, nisam ih dobila. Njima je samo bitno da piješ propisanu terapiju i ništa drugo. Vitamini, suplementi, lagana fizička aktivnost, prehrana bez glutena, sve sam to sama otkrila i pomogla si, snizila antitijela, i držim hormone u optimalnoj razini.
    Na početku ti je teško bez glutena dok ne navikneš, više mi uopće ne fali 😉
    Stavit ću ti jednu super stranicu s receptima:
    http://istineilaziohrani.blogspot.com/p/recepti_8.html?m=1 [istineilaziohrani.blogspot.com]

    I samo da napomenem, pirovo brašno je ukusno i zdravije od bijelog, ali ima u sebi gluten 🙃
    Da, da Anemona, dobro da si napomenula! Ima ga, ali puno puno manje od pšeničnog. Meni je zbog prolaktina samo bilo važno izbaciti bijelo brašno, ne gluten. Ali sve ove recepte sam radila i s bezglutenskim schar brašnom i kukuruznim brašnom, samo ako radite od kukuruznoga, morate ga preliti vrućom vodom i pustiti da se malo ohladi.
    Čak sad ima i Čokolino bez glutena 

    A da zbog prolaktina? Ti se smanjio? Nisam jos nikako uspjela postici da mi se smanji :( 
    Pirovo je odlicna zamjena za bijelo brasno, ono heljdino ne mogu nikako prozvakati, ima mi miris na hranu za pse i gotovo :)

    Ja 32, M 33 / KbcRi
    Zenska neplodnost povezana sa muskim cimbenicima (teratozoospermia), endometrioza, adenomioza, Hashimoto, povisen prolaktin, niski AMH
    11/2021 stimulirani postupak (Decapeptyl, Gonal, Ovitrelle), 1 🥚, beta + ❤
    Mini anomaly, kombinirani probir, Anomaly scan ✅
    01.08. nasa princeza Elena 👶❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Rainbow_Hope 🌈

    Rainbow_Hope 🌈

    Broj poruka: 1459

    Prijavi adminu

    Leky

    Rainbow_Hope

    Anemona

    DomLeon, vidim da pitaš za hashimoto.
    Vidiš iz mog potpisa šta ja imam 😏
    Tražila sam puno puta pomoć i savjet od Day liječnika, nisam ih dobila. Njima je samo bitno da piješ propisanu terapiju i ništa drugo. Vitamini, suplementi, lagana fizička aktivnost, prehrana bez glutena, sve sam to sama otkrila i pomogla si, snizila antitijela, i držim hormone u optimalnoj razini.
    Na početku ti je teško bez glutena dok ne navikneš, više mi uopće ne fali 😉
    Stavit ću ti jednu super stranicu s receptima:
    http://istineilaziohrani.blogspot.com/p/recepti_8.html?m=1 [istineilaziohrani.blogspot.com]

    I samo da napomenem, pirovo brašno je ukusno i zdravije od bijelog, ali ima u sebi gluten 🙃
    Da, da Anemona, dobro da si napomenula! Ima ga, ali puno puno manje od pšeničnog. Meni je zbog prolaktina samo bilo važno izbaciti bijelo brašno, ne gluten. Ali sve ove recepte sam radila i s bezglutenskim schar brašnom i kukuruznim brašnom, samo ako radite od kukuruznoga, morate ga preliti vrućom vodom i pustiti da se malo ohladi.
    Čak sad ima i Čokolino bez glutena
    A da zbog prolaktina? Ti se smanjio? Nisam jos nikako uspjela postici da mi se smanji :(
    Pirovo je odlicna zamjena za bijelo brasno, ono heljdino ne mogu nikako prozvakati, ima mi miris na hranu za pse i gotovo :)

    Ne znam koliki ti je, meni se kretao između 800 i 1700, uglavnom 1000+, onda smo ga u veljači snizili Bromergonom (s 10-ak tableta na donju granicu) i otad ga  držim pod kontrolom oko 200-300. Pročitala sam u nekoj stranoj stručnoj literaturi da ga dižu bijelo brašno, slatkiši i najviše ječam pa sam to većinski izbacila, ne apsolutno, ali skoro, najteže je bilo odreći se piva. 🙈 Meni su rekli da je uzrok stres pa sam se uz to maksimalno posvetila sebi, šećem, meditiram, sigurno je i to pomoglo. :)

    👩 1988 AMH 9,5, PAI 5G/4G
    🧑 1982 Asthenozoospermia
    4/21 Missed ab
    10/21 IVF/ICSI Menopur, Cetrotide, ET 1 trodnevni 💔
    12/2021 FET, 2/2022 FET 🐧💔💔
    3/2022 ICSI u prirodnom ciklusu, ET 1 dvodnevni 💔
    4/2022 blagi stimulirani > AIH 💔
    5/2022 ICSI, Decapeptyl, Menopur, ET 2 dvodnevna, 2 🐧🐧, 9 dpt +, beta 11 dpt: 237, beta 13 dpt: 686 🤗, 6+0 ❤️, Qualified uredan, curka 🌸
    2/2023 stiglo naše ☀️

  • Avatar Zoe🌸

    Zoe🌸

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Uletavam ko padobranac🙊 
    Aliiii Inna ajme ajme😍😍😍
    Cestitam tiiiii od srca, crta je top!🥰 
    Divna prica, i svima nama mala nada da ce se desiti u iscekivanju postupka🥰

    👱🏻‍♀️ 28 - blagi PCOS
    🧔🏻‍♂️ 30 - oligo/asthenozoospermia

    • trudimo se od 6./2020. 🍀🙏🏻
    iiii trud se isplatio❤️ 6.5. 2022. ➕🐣

    • 1./2023. 💗

  • Avatar 🖤Garawa🖤

    🖤Garawa🖤

    Broj poruka: 2520

    Prijavi adminu

    Inna_92

    Cure, s obzirom da čekam mengu ko ozeblo sunce da se javim svom doktoru za postupak i kasni mi 1 dan, odlučila sam maloprije pišnuti cyclotest (osjetljivost 10)… I po prvi put ikad u životu ja imam pozitivan test.😮😍 Ja ne mogu doći k sebi, očito se nešto provuklo kroz ovaj lijevi jajovod 😄

    https://ibb.co/fr3YvFD [ibb.co]
    https://ibb.co/41vGJZ9 [ibb.co]


    🙏🙏 da sve bude dobro!!

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • Avatar Joka95

    Joka95

    Broj poruka: 685

    Prijavi adminu

    Anci jobro2404@gmail.com 
    Fala ti😘

    👩‍🦰 - 28, AMH 5.5 ,endometrioza l.jajnika,MTHFR 🧬
    👦 -40, zdrav ko dren
    Poliklinika CITO - 2021./2022. 4 postupka, 3ET ❌️❌️❌️
    Kbc Split : 1.04/23- ET 1 🍀- biokemijska trudnoća💔
    U nove pobjede …💞💞

  • Avatar Vekolina87

    Vekolina87

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Vekolina87 hej draga, hvala ti, mogle bi se povezati, please ostavi mi svoj mail. ❤️


    Naravno, evo veky87@gmail.com 😘
    Ribic svaka cast za 5 komada! 🤞🐧
    Tess cestitke to je stvarno divno! 💞

    👱‍♀️35👨‍🦱42
    Duboka endometrioza IV stadij, 2018.laparoskopija,
    2019.laparotomija,
    2020.VI. IVF u KBC RI (Bemfola150, Brevactid), 1JS, ICSI oplodena i vracena 3.dan, prokrvarila prije bete, komplikacije nakon mj.dana upala zdjelice i ponovna laparaskopija
    2021.X. IVF u Poliklinici IVF (Gonal 225+menopur 75, ovitrelle) 4JS, 2 oplodene i vracene 3.dan, beta 12dnt 61.5, 14dnt 29.6 😔
    2022.IV. IVF u Poliklinici IVF (Rekovelle12+menopur150,brevactidx2) 4JS, 4 oplodene

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.