Potpomognuta oplodnja vol. 6

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1503

    Prijavi adminu

    Inna pa cestitaaaaaam! Predobrooo! Sretno sutra s betom 😀🥰

    👩 40 👨 39
    *11/21 MPO Petrova, 22.08.2022.💙
    *02/24 +, Nifty low risk, its a girl! 🩷
    Termin 25.10.2024.
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Stela_M

    Stela_M

    Broj poruka: 3058

    Prijavi adminu

    šesnica

    Stela1987

    Rainbow_Hope

    Stela1987

    Ina čestitam 😍
    Rainbow Hope ima što ti kažeš hrpa zdravih namirnica koje su fakat fine, sendaj recept za kruh 🤣

    Ja ti to otprilike stavim pirovo integralno brašno (ima Nutrigold u Tvornici zdrave hrane ili Bipi) oko 500 g, jedan suhi kvas razmutim u toploj vodi i pustim da se digne, malo soli, malo maslinovog ulja, dodam kvas kad se digne u dodajem toplu vodu dok ne dobijem kompaktno dizano tijesto (malo je ljepljivije pirovo brašno da se ne iznenadite). Možete unutra dodati sjemenke po želji, ja često stavim suncokretove npr. Kad se digne, nekad premijesim još jednom pa pustim da se drugi put digne, nekad ne. Pečem u kalupu na papiru za pečenje cca pola sata na 180. Dobar je i 5. dan kao prvi, onako je pun

    Hvala baš ću probati ja već godinama ne jedem proizvode s bijelim brašnom, naravno nekada se počastim pizzom ili dobrim burgerom, ali kruh tamni sa sjemenkama mmmmmm mljac 🤣🤣🤣

    A pizza tek od pirovog brašna, boli glavaaaa😍😍


    Mmmm zanimljivo sad sam gladna 😁

    👩36 pcos, hipo, hashi, IR, Amh 37,3 PAI 4G/5G, MTHFR
    🧔33 asthenonecrozo.. ➡️ normo
    1 IVF (Petrova) 16 🥚- et 2 blaste👎
    2 IVF (Ivf pol) 15 🥚 - 8 🐧
    10/22 FET 1 🐧 beta 12
    02/23 histero
    03/23 FET 1 🐧 beta 8
    04/23 FET 2 🐧 + heparin i prolutex 11 dpt beta 246, 13 dpt beta 642, 15 dpt beta 1667 ➡️ 09.6 uzv ❤️❤️➡️uzv 23.6 ❤💔
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Joka95

    Joka95

    Broj poruka: 685

    Prijavi adminu

    Cure tko ima ono knjigu “It all starts with egg”?

    👩‍🦰 - 28, AMH 5.5 ,endometrioza l.jajnika,MTHFR 🧬
    👦 -40, zdrav ko dren
    Poliklinika CITO - 2021./2022. 4 postupka, 3ET ❌️❌️❌️
    Kbc Split : 1.04/23- ET 1 🍀- biokemijska trudnoća💔
    U nove pobjede …💞💞

  • Avatar Anči 💕

    Anči 💕

    Broj poruka: 5741

    Prijavi adminu

    Joka95

    Cure tko ima ono knjigu “It all starts with egg”?


    Imam ja..ako imas neki mail da ti pošaljem

    👩 1996 god.Sve ok,AMH 28
    🧑 1995. godAzoospermia - nepoznat uzrok
    KBC Osijek
    6/21 TESE, dobiveni spermiji
    9/21 postupak Gonal 150 IU, Orgalutran 0,25, Ovitrelle , 13.09 aspiracija : 9🥚 ➡️ 3 oplođene, nema 🐧 ➡️ 16.09 transfer 2 prekrasna embrija, beta 0,2 ❌
    03/22 postupak rekovelle 9,66, orgalutran 0,25, ovitrelle , 16.03 aspiracija 10 🥚 ➡️ 6 oplođenih, nema 🐧 , 21.03 transfer - 2 blastice 🤞🏻 ❌
    ⏯️

  • Avatar Anemona

    Anemona

    Broj poruka: 605

    Prijavi adminu

    DomLeon, vidim da pitaš za hashimoto.
    Vidiš iz mog potpisa šta ja imam 😏
    Tražila sam puno puta pomoć i savjet od liječnika, nisam ih dobila. Njima je samo bitno da piješ propisanu terapiju i ništa drugo. Vitamini, suplementi,  lagana fizička aktivnost, prehrana bez glutena, sve sam to sama otkrila i pomogla si, snizila antitijela, i držim hormone u optimalnoj razini.
    Na početku ti je teško bez glutena dok ne navikneš, više mi uopće ne fali 😉
    Stavit ću ti jednu super stranicu s receptima:
    http://istineilaziohrani.blogspot.com/p/recepti_8.html?m=1 [istineilaziohrani.blogspot.com]

    I samo da napomenem, pirovo brašno je ukusno i zdravije od bijelog, ali ima u sebi gluten 🙃

    💑 86'/84'(hipo-hashi, amh28, necroso, TESE)
    1.IVF 10.mj (rekovelle + orgalutran/ovitrelle)
    11/21 aspiracija: 12, 3 🐧💗💗💗
    11/21-histero
    02/22 FET 💗 prirodni+ovitrelle, 💔
    06/23 FET 💗💗 prirodni 💔
    “Misli dobro, pa će dobro i biti” 🙏

  • Avatar Rainbow_Hope 🌈

    Rainbow_Hope 🌈

    Broj poruka: 1459

    Prijavi adminu

    šesnica

    Stela1987

    Rainbow_Hope

    Stela1987

    Ina čestitam 😍
    Rainbow Hope ima što ti kažeš hrpa zdravih namirnica koje su fakat fine, sendaj recept za kruh 🤣

    Ja ti to otprilike stavim pirovo integralno brašno (ima Nutrigold u Tvornici zdrave hrane ili Bipi) oko 500 g, jedan suhi kvas razmutim u toploj vodi i pustim da se digne, malo soli, malo maslinovog ulja, dodam kvas kad se digne u dodajem toplu vodu dok ne dobijem kompaktno dizano tijesto (malo je ljepljivije pirovo brašno da se ne iznenadite). Možete unutra dodati sjemenke po želji, ja često stavim suncokretove npr. Kad se digne, nekad premijesim još jednom pa pustim da se drugi put digne, nekad ne. Pečem u kalupu na papiru za pečenje cca pola sata na 180. Dobar je i 5. dan kao prvi, onako je pun

    Hvala baš ću probati ja već godinama ne jedem proizvode s bijelim brašnom, naravno nekada se počastim pizzom ili dobrim burgerom, ali kruh tamni sa sjemenkama mmmmmm mljac 🤣🤣🤣

    A pizza tek od pirovog brašna, boli glavaaaa😍😍


    Slažem se, i quiche isto 🥰🥰🥰

    👩 1988 AMH 9,5, PAI 5G/4G
    🧑 1982 Asthenozoospermia
    4/21 Missed ab
    10/21 IVF/ICSI Menopur, Cetrotide, ET 1 trodnevni 💔
    12/2021 FET, 2/2022 FET 🐧💔💔
    3/2022 ICSI u prirodnom ciklusu, ET 1 dvodnevni 💔
    4/2022 blagi stimulirani > AIH 💔
    5/2022 ICSI, Decapeptyl, Menopur, ET 2 dvodnevna, 2 🐧🐧, 9 dpt +, beta 11 dpt: 237, beta 13 dpt: 686 🤗, 6+0 ❤️, Qualified uredan, curka 🌸
    2/2023 stiglo naše ☀️

  • Avatar Rainbow_Hope 🌈

    Rainbow_Hope 🌈

    Broj poruka: 1459

    Prijavi adminu

    Anemona

    DomLeon, vidim da pitaš za hashimoto.
    Vidiš iz mog potpisa šta ja imam 😏
    Tražila sam puno puta pomoć i savjet od Day liječnika, nisam ih dobila. Njima je samo bitno da piješ propisanu terapiju i ništa drugo. Vitamini, suplementi, lagana fizička aktivnost, prehrana bez glutena, sve sam to sama otkrila i pomogla si, snizila antitijela, i držim hormone u optimalnoj razini.
    Na početku ti je teško bez glutena dok ne navikneš, više mi uopće ne fali 😉
    Stavit ću ti jednu super stranicu s receptima:
    http://istineilaziohrani.blogspot.com/p/recepti_8.html?m=1 [istineilaziohrani.blogspot.com]

    I samo da napomenem, pirovo brašno je ukusno i zdravije od bijelog, ali ima u sebi gluten 🙃

    Da, da Anemona, dobro da si napomenula! Ima ga, ali puno puno manje od pšeničnog. Meni je zbog prolaktina samo bilo važno izbaciti bijelo brašno, ne gluten. Ali sve ove recepte sam radila i s bezglutenskim schar brašnom i kukuruznim brašnom, samo ako radite od kukuruznoga, morate ga preliti vrućom vodom i pustiti da se malo ohladi. 
    Čak sad ima i Čokolino bez glutena ako volite!

    👩 1988 AMH 9,5, PAI 5G/4G
    🧑 1982 Asthenozoospermia
    4/21 Missed ab
    10/21 IVF/ICSI Menopur, Cetrotide, ET 1 trodnevni 💔
    12/2021 FET, 2/2022 FET 🐧💔💔
    3/2022 ICSI u prirodnom ciklusu, ET 1 dvodnevni 💔
    4/2022 blagi stimulirani > AIH 💔
    5/2022 ICSI, Decapeptyl, Menopur, ET 2 dvodnevna, 2 🐧🐧, 9 dpt +, beta 11 dpt: 237, beta 13 dpt: 686 🤗, 6+0 ❤️, Qualified uredan, curka 🌸
    2/2023 stiglo naše ☀️

  • Avatar Inna_92

    Inna_92

    Broj poruka: 779

    Prijavi adminu

    Drage cure, hvala vam puno svima!  Jako ste velika podrška, da nema ovog foruma, teško da bih ostala zdrava u glavi. Baš sam pisala na drugoj temi curama - strah me veseliti se prije reda, plus se pojavio tek danas navečer na 15 dpo (prekjučer oko ponoći ništa, ni najsitnija sjenica). A ovi moji jajovodi su jako sumnjivi i mogli bi uzrokovati vanmaterničnu/ektopični trudnoću.

    👩 31 - desni jajovod neprohodan, a lijevi slabo prohodan, AMH 24.5 pmol/L
    🧔 37 - normozoospermija
    *11/2021 - biokemijska
    *3/2022 - 1. IVF - 4 🐧🐧🐧🐧*4/2022 FET 1🐧,➕
    *12/2022 - stigao naš dečkić💙

  • Avatar Aircon

    Aircon

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Oprez cure ako koja koristi! Ja sam se šokirala, što je više sigurno 🙄

    DRŽAVNI inspektorat Republike Hrvatske obavijestio je potrošače o opozivu proizvoda Almagea Prenatal Omega3+ zbog moguće kontaminacije vitamina B12, odnosno metilkobalamina s etilen-oksidom.
    U obavijesti se precizira da se radi o pakiranju od 50 kapsula, EAN kod 3859892681906, Ident. 01026, serijskog broja 0126001 i roka valjanosti do 7. kolovoza 2023.
    Proizvod nije u skladu s europskom uredbom o maksimalnim razinama ostataka pesticida u hrani.

    32🙋‍♀️endometrioza,neprohodni jajovodi, amh 8
    31👨‍🦱 sve ok
    6mj/21 1.ivf 2 js, 2 zametka, jedan odustao, drugi smrznut za FET
    7mj/21 FET 1.beta 245, 2.beta 400, hematom do 11 tjedna, Nifty sve ok dolazi nam naša djevojčica 🥰

  • Avatar Inna_92

    Inna_92

    Broj poruka: 779

    Prijavi adminu

    Aircon ajme užas, baš kao što kažeš - što je onda sigurno… Ne koristim Algmagein prenatal jer mi je bio grozan taj riblji “aftertaste”, ali znam da puno žena koristi…

    👩 31 - desni jajovod neprohodan, a lijevi slabo prohodan, AMH 24.5 pmol/L
    🧔 37 - normozoospermija
    *11/2021 - biokemijska
    *3/2022 - 1. IVF - 4 🐧🐧🐧🐧*4/2022 FET 1🐧,➕
    *12/2022 - stigao naš dečkić💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.