Potpomognuta oplodnja vol. 5

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Ruska1986

    Magnolia

    Marta82

    Bozma 🍀🐞

    Marta82

    Napravljen je nakon drugog spontanog nalaz na trombofiliju koji je uredan,samo u slučaju trudnoće piti andol 100.
    Nakon dugog spontanog je nalaz poslan na citologiju u Zg di je otkriven down,nakon prvog nije.
    Ne znam koje pretrage bi bile dobro napravit,jer od opće ginekologice čisto sumnjam da bi mi dala neku uputnicu da ja na svoju ruku pitam,a doktor koji me vodi u bolnici možda predloži još nešto da napravim,ili da odem privatno u Cita po savjetovanje.

    Na čemu si u zadnjem bila od stimulacije? vidim u potpisu da ih je dosta oplođeno i dosta blastica. jesi šta pila od dodataka? A vidim i da su ti dosta puta vraćali dvodnevne, čini mi se da nitko to baš toliko ne prakticira kao embriologice u KBC ST
    Od 4 do 13 dana Gonal 150 IU
    Od 5 do 13 dana Pergoveris 150/75 IU
    Od 8 do 13 dana Cetroide 0.25mg
    13 dan Brevactid

    Da preduhitrim bozmu jer znam da ce te to pitati😁, kod kojeg dr si u kbc?

    😂😂


    A vidim i sama da je ovo dobra stimulacija, za razliku sviju tu iz kbc split koje su na bemfoli.

  • Avatar 🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    🧚‍♀️🌸Daduška🌸🧚‍♀️

    Broj poruka: 1827

    Prijavi adminu

    MISS hvala ❤️
    nadam se da će sve biti ok. Evo sada je već stalo. Malo samo kada se obrišem kao smeđe u tragovima. Što se desilo nemam pojma. Znam samo da sam povraćala 2 sata prije toga i možda sam neku žilicu povrijedila… Sada je sve ok, daj Bože da tako i ostane 🙏❤️
    Hvala i ostalim lavicama na podršci. Svima 🙏❤️ onima koje nisam osobno imenovala,  jednako i veliko hvala. 
    ❤️❤️❤️❤️

    endometrioza
    [lilypie.com]

  • Avatar Nakapaka

    Nakapaka

    Broj poruka: 291

    Prijavi adminu

    Ruska1986  hvalaa😘😘❤️

    👩🏽34god

  • Deleted user

    Broj poruka: 2592

    Prijavi adminu

    Magnolia


    Da preduhitrim bozmu jer znam da ce te to pitati😁, kod kojeg dr si u kbc?


    ahhahahhahahah, ma već pretpostavljam, da je kod ovih ostalih bila bi na Bemfoli, a i prešla je 35 da bi bila kod XY-a

  • ribic

    Broj poruka: 2640

    Prijavi adminu

    MTB Sretno <3

    💁‍♀️ 33 god (AMH 9.2)
    👦🏻 36 god (normo)
    Pokušavamo od 12/2019
    Vinogradska
    2 AIH (Femara) ❌
    4/2021 IVF stimuliran, ET jedan trodnevni (blighted ovum)
    9/2021 IVF u prirodnom ciklusu, (odustali, stali rasti folikuli)
    Poliklinika IVF
    10/2021 IVF stimulirani, ET dva trodnevna (biokemijska)
    3/2022 IVF stimulirani, ET dva trodnevna, 7+1 ❤️❤️, mini anomaly, Panorama, anomaly ✅ dvojajčane curke rođene 28.11.2022. 👨‍👩‍👧‍👧

  • Marta82

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Bozma 🍀🐞

    Marta82

    Bozma 🍀🐞

    Marta82

    Napravljen je nakon drugog spontanog nalaz na trombofiliju koji je uredan,samo u slučaju trudnoće piti andol 100.
    Nakon dugog spontanog je nalaz poslan na citologiju u Zg di je otkriven down,nakon prvog nije.
    Ne znam koje pretrage bi bile dobro napravit,jer od opće ginekologice čisto sumnjam da bi mi dala neku uputnicu da ja na svoju ruku pitam,a doktor koji me vodi u bolnici možda predloži još nešto da napravim,ili da odem privatno u Cita po savjetovanje.

    Na čemu si u zadnjem bila od stimulacije? vidim u potpisu da ih je dosta oplođeno i dosta blastica. jesi šta pila od dodataka? A vidim i da su ti dosta puta vraćali dvodnevne, čini mi se da nitko to baš toliko ne prakticira kao embriologice u KBC ST
    Od 4 do 13 dana Gonal 150 IU
    Od 5 do 13 dana Pergoveris 150/75 IU
    Od 8 do 13 dana Cetroide 0.25mg
    13 dan Brevactid

    MTB, evo, evo bi bila neka stimulacija koja bi bila dobra za nas sa mali većim LH, a i kažu da je Pergoveris dobar za gerijatriju. Samo tebi više neće trebat stimulacija.
    Marta, ti si kod dr. B?


    Da

    🧔1990.,spermiogram dobar
    👩‍🦰1982.,oper.mioma12.2017g, Amh prije operacije 7.2017g.9.49 a posli 9.2018.,7.40
    2018.1mj.prirodni,jedna 6st, beta 0
    2018.3mj.stumulirani,9 jajnih st., vraćena 3st i 4st, beta 0
    2019.7mj.8 stanica, vraćene dvi 8st,u 10tjednu miss. ab
    2020.7mj,Amh 5.68.dobili 3j.s,vraćena jedna 4st, miss ab. u 10.tj,nalaz sindrom down
    2021.2mj.,8 stanica, 7 oplođeno, 3 blatociste, 2 vraćene, 1 zamrznuta, beta 2.3
    Fet 29.5.blatocista,PUPO❤️Beta 11.6. neg 0.2

  • Marta82

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Magnolia

    Marta82

    Bozma 🍀🐞

    Marta82

    Napravljen je nakon drugog spontanog nalaz na trombofiliju koji je uredan,samo u slučaju trudnoće piti andol 100.
    Nakon dugog spontanog je nalaz poslan na citologiju u Zg di je otkriven down,nakon prvog nije.
    Ne znam koje pretrage bi bile dobro napravit,jer od opće ginekologice čisto sumnjam da bi mi dala neku uputnicu da ja na svoju ruku pitam,a doktor koji me vodi u bolnici možda predloži još nešto da napravim,ili da odem privatno u Cita po savjetovanje.

    Na čemu si u zadnjem bila od stimulacije? vidim u potpisu da ih je dosta oplođeno i dosta blastica. jesi šta pila od dodataka? A vidim i da su ti dosta puta vraćali dvodnevne, čini mi se da nitko to baš toliko ne prakticira kao embriologice u KBC ST
    Od 4 do 13 dana Gonal 150 IU
    Od 5 do 13 dana Pergoveris 150/75 IU
    Od 8 do 13 dana Cetroide 0.25mg
    13 dan Brevactid

    Da preduhitrim bozmu jer znam da ce te to pitati😁, kod kojeg dr si u kbc?


    Pogodila je odmah iz prve😂

    🧔1990.,spermiogram dobar
    👩‍🦰1982.,oper.mioma12.2017g, Amh prije operacije 7.2017g.9.49 a posli 9.2018.,7.40
    2018.1mj.prirodni,jedna 6st, beta 0
    2018.3mj.stumulirani,9 jajnih st., vraćena 3st i 4st, beta 0
    2019.7mj.8 stanica, vraćene dvi 8st,u 10tjednu miss. ab
    2020.7mj,Amh 5.68.dobili 3j.s,vraćena jedna 4st, miss ab. u 10.tj,nalaz sindrom down
    2021.2mj.,8 stanica, 7 oplođeno, 3 blatociste, 2 vraćene, 1 zamrznuta, beta 2.3
    Fet 29.5.blatocista,PUPO❤️Beta 11.6. neg 0.2

  • Avatar nika0302

    nika0302

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Cure može pitanje? Koje pretrage s obzirom na moj potpis bi mi preporučile? Ja sam samo vadila do sad one osnovne hormone koje treba za počerak postzpka i  briseve i to je sve ok. Vidim da spominjate koje kakve krvne pretrage a ja se u skoro niš ne kužim. Zasad sam samo uspjela na svoju ruku dogovoriti histeroskopiju prije idućeg FETa 

    👱‍♀️28god AMH 30,4👦29god , oligoasthenozoospermia
    BetaPlus
    11/2019 ICSI- 1trodnevni⛔
    11/2020 ICSI- 1 trodnevni ⛔
    2/2021 FET blastica ⛔ biokemijska
    4/2021 FET blastica ⛔
    Pol.Škvorc
    11/2021 ICSI 10js, 7 oplođeno, 15.11. vraćena 2 trodnevna
    30.7.2022. stigla naša curica Vita 💗

  • Marta82

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    MTBica 💃 🍟💉🤰👶

    Marta82

    Napravljen je nakon drugog spontanog nalaz na trombofiliju koji je uredan,samo u slučaju trudnoće piti andol 100.
    Nakon dugog spontanog je nalaz poslan na citologiju u Zg di je otkriven down,nakon prvog nije.
    Ne znam koje pretrage bi bile dobro napravit,jer od opće ginekologice čisto sumnjam da bi mi dala neku uputnicu da ja na svoju ruku pitam,a doktor koji me vodi u bolnici možda predloži još nešto da napravim,ili da odem privatno u Cita po savjetovanje.

    … i zato pročitaš prve tri stranice ove teme


    Pročitala i sve je to meni jasno, pretrage sve one imam, meni je problem bia ne kvalitetne jajne stanice na početku s fragmentima koje su se primile u zadnja 2x,a sad kad sam se našopala i dobila blatociste, tijelo odbacilo oba ploda, iako je sluznica i endometrij odlični. Šta bi sad moglo biti uzrok? 

    🧔1990.,spermiogram dobar
    👩‍🦰1982.,oper.mioma12.2017g, Amh prije operacije 7.2017g.9.49 a posli 9.2018.,7.40
    2018.1mj.prirodni,jedna 6st, beta 0
    2018.3mj.stumulirani,9 jajnih st., vraćena 3st i 4st, beta 0
    2019.7mj.8 stanica, vraćene dvi 8st,u 10tjednu miss. ab
    2020.7mj,Amh 5.68.dobili 3j.s,vraćena jedna 4st, miss ab. u 10.tj,nalaz sindrom down
    2021.2mj.,8 stanica, 7 oplođeno, 3 blatociste, 2 vraćene, 1 zamrznuta, beta 2.3
    Fet 29.5.blatocista,PUPO❤️Beta 11.6. neg 0.2

  • Avatar sbjelisi

    sbjelisi

    Broj poruka: 2221

    Prijavi adminu

    MTBica mi imamo totalno kontra rasporede. Kad sam ja online, tebe nema i obratno.
    Bila sam na druskanju poslije sljake, sad sam dosla! Kako covjek zaboravi na sve kada je u društvu! Doma me preuzme dark side i samo mislim je li sada uspijelo, je li uspijelo.. Tko ce dočekati 5.3! Ili barem sacekati jos 5-6 dana radi stoperice… Ludilo, brale!
    Cure koje sutra imajubaspiraciju -MTabica i ANYica želim vam dobar ulov i jos bolju oplodnju!!

    oharascarlett14@gmail.com

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.