Potpomognuta oplodnja vol. 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

Čudovište

Broj poruka: 156

Prijavi adminu

Sanjich🤞🤰

Čupica

Sanjich🤞🤰

Čupica

MTBtako mi je dr rekla, da je njegov nalaz jako los, teski oblik azoo i da bi bilo bolje da su napisali na nalazu da je ivf neuspjesan u takvoj situaciji. A napisali su da je uspjesnost icsi/tese suzena. Sto ne znaci da nebi trebali pokusati 😁 eto tako razmisljam zasada pa cemo vidjeti. Ona je gotovo uvjerena da kad se odmrzne materijal nece biti nista, tj. nece se naci spermiji. Nadalica mi je trenutno sve, samo se nje sjetim i puno mi je lakse. 😀

Koja doktorica ti je to rekla? Opca, ginica ili spec. Humane reprodukcije?

Specijalista humane 😐

Boze nemogu doc k sebi da to netko kaze, jos specijalist… Ako je materijal zsmrznut ima i spermija.. Oni to pregledaju svakako prije zamrzavanja… Tako da neznam zasto kazes da nece biti nista? 😳

Pa mislim da bi to trebao komentirati isključivo embriolog. Ipak oni zamrzavaju, odmrzavaju, oplođuju. U takvim situacijama razgovor s embriolozima, biolozima bi morao biti pod obavezno!! Nadam se čupica da ste imali kontakt i s njima.

👩🏼‍🎤'85 Amh 11, 13, 6, 8
    🧑🏼‍🎤'84 šetajući spermio
    Neuspješna prirodna trudnoća
    Prvi ivf missed 8tt
    Prirodni ivf biokemijska
    Drugi ivf frezze all 2×trodnevni 2×petodnevni

SBjelis

Broj poruka: 383

Prijavi adminu

Sanjich ma ne mislim ja ni za koga da je lud. Iz moje perspektive mi smo sve turbo normalne, ali ovaj svijet vani nije bas svoj 👀👀😂
    Ma ono ja ne reagiram na te neke rane testove jer nist ne vidim, doslovce sam corava. A onda ovdje pocne navijanje ono ko kad igra hrvatska repka, a ja pojma nemam o nogometu ali derem se iz petnih zila Hrvatskaaaaa
    Kuis, i sad ja corava, ali ono stalno refresham da vidim kad ce kad ce
    Mislim kad ce Sanjich pishat 🙈
    Jednog cemo se dana smijati svemu ovome, lijepi su ovo trenuci zelja, truda, snova, muke, cekanja i nadanja… ❤❤

Ja 41 AMH 15 pmol/L ❤ On bez greske.
    12/2020 Prvi IVF (radi god.), stimulirani (Gonal 225, Cetrotide, Ovitrell.) ET dvodnevnih zametaka 18.12., beta 31.12. tj.13dnt 14, 15dnt 7.1. biokemijska 😞 vještica 5.1.

Sanjich🤞🤰

Broj poruka: 1299

Prijavi adminu

SBjelis

Sanjichma ne mislim ja ni za koga da je lud. Iz moje perspektive mi smo sve turbo normalne, ali ovaj svijet vani nije bas svoj 👀👀😂
    Ma ono ja ne reagiram na te neke rane testove jer nist ne vidim, doslovce sam corava. A onda ovdje pocne navijanje ono ko kad igra hrvatska repka, a ja pojma nemam o nogometu ali derem se iz petnih zila Hrvatskaaaaa
    Kuis, i sad ja corava, ali ono stalno refresham da vidim kad ce kad ce
    Mislim kad ce Sanjich pishat 🙈
    Jednog cemo se dana smijati svemu ovome, lijepi su ovo trenuci zelja, truda, snova, muke, cekanja i nadanja… ❤❤

❤️❤️❤️🙏🤞🤞🤞

👩31 (Pco like, inzulinska rezistencija) ❤️ 🧔35 (oligoaathenozoospermia)
    1.postupak 10/2020- dr. XY - bemfola 150, cetrotide 250 / decapeptyl - FREEZE ALL - lagani hiper - 12js, 8opl., 3blastice➡️🐧🐧🐧
    1.FET - 7.1.2021. 1🐧 ✖️
    2.FET - početak veljače 🤞🙏

SBjelis

Prijavi adminu

Cure statisticki gledano, u svakom ciklusu neke jednostavno moraju ostati trudne 😀😉😋
    Da vidimo sijecanjkeeeeeee
    Bome u veljačici će biti gužva malo 😋😋

12/2020 Prvi IVF (radi god.), stimulirani (Gonal 225, Cetrotide, Ovitrell.) ET dvodnevnih zametaka 18.12., beta 31.12. tj.13dnt 14, 15dnt 7.1. biokemijska 😞 vještica 5.1.

BAJO1

Broj poruka: 459

Prijavi adminu

Bozma 🍀🐞

Pa di si BAJO, cili dan te cekamo? Nego kakav ti to mobitel imas, ovaj moj je pri kraju, trazim nesto dobro za testove slikavat 🙈 (samo nemoj sad rec da je iPhone 12 Pro Max)

Koji iPhone pa da ga pola života isplacujem i onda mi na pod da padne 😂😂😂 Samsung Galaksy A80 imala one bodove za umanjenje cijene kao dugogodišnji preplatnik pa ga dobila za 1500 kn . 

2008 i 2010 t(nisam znala ni za LH trakice a ni bome posteno sta je O.
    P.s nisam plava
    Bikemijska ozujak 2020(5+2)
    13 dana uzastopnog keksa za ovo dite,nakon 10 dana muz mi nije bio najprivlacniji🙊🙈😂(i bolje da je tako em stopirao dr. e hematon , e vaginalete, jer trenutno njih koristim 😄😄😁
    Ja 37(kapja rose) M 43 (moga bi bit i mlaji )ups
    [lilypie.com]

Sanjich🤞🤰

Prijavi adminu

SBjelis

Cure statisticki gledano, u svakom ciklusu neke jednostavno moraju ostati trudne 😀😉😋
    Da vidimo sijecanjkeeeeeee
    Bome u veljačici će biti gužva malo 😋😋

Ti si najduhovitija cura na forumu haha jos se smijem na HRVATSKAAAA

1.postupak 10/2020- dr. XY - bemfola 150, cetrotide 250 / decapeptyl - FREEZE ALL - lagani hiper - 12js, 8opl., 3blastice➡️🐧🐧🐧
    1.FET - 7.1.2021. 1🐧 ✖️

Sanjich🤞🤰

Prijavi adminu

BAJO1

Bozma 🍀🐞

Pa di si BAJO, cili dan te cekamo? Nego kakav ti to mobitel imas, ovaj moj je pri kraju, trazim nesto dobro za testove slikavat 🙈 (samo nemoj sad rec da je iPhone 12 Pro Max)
    Koji iPhone pa da ga pola života isplacujem i onda mi na pod da padne 😂😂😂 Samsung Galaksy A80 imala one bodove za umanjenje cijene kao dugogodišnji preplatnik pa ga dobila za 1500 kn .

I tebi cu zapamtit di si cili dan.. 😘😊

1.FET - 7.1.2021. 1🐧 ✖️

BAJO1

Broj poruka: 459

Prijavi adminu

Sara🌻

MTB

BAJO1, što jadan on, jadna ja!!! Još ispred matere, ok. Ali je li baš morao ispred pokojne babe!?!?!?

Sanjich, ja BAJO1 vjerujem. Ona je na mom snješku vidjela crtu, ja sam joj govorila da je luda i pijana. I kad sam dva dana kasnije uspoređivala sa novim testom na kojem je bila sjena, stvarno da, ispod svog tog bjelila, i ja sam mogla vidjeti sjenu jednom kad sam skužila gdje bi trebala biti. To ti je oko sokolovo.

Ahahah, volim ja našu Bajo1, još sa LH trakica, al ovaj put je Bozma prva vidila nešto 😂 Kako god, nadan se da stvarno sve uistinu vidimo nešto, ili smo stvarno za ludaru. 🙈🙈🙈 Ja san inače dosta rezervirana po tom pitanju, al Bozma je nešto uistinu isfiltrirala. Sanjich, 🤞🏻🤞🏻🤞🏻❤️

❤️❤️❤️ 

2008 i 2010 t(nisam znala ni za LH trakice a ni bome posteno sta je O.
    P.s nisam plava
    Bikemijska ozujak 2020(5+2)
    13 dana uzastopnog keksa za ovo dite,nakon 10 dana muz mi nije bio najprivlacniji🙊🙈😂(i bolje da je tako em stopirao dr. e hematon , e vaginalete, jer trenutno njih koristim 😄😄😁
    Ja 37(kapja rose) M 43 (moga bi bit i mlaji )ups
    [lilypie.com]

Bozma 🍀🐞

Broj poruka: 2344

Prijavi adminu

BAJO1

Bozma 🍀🐞

Uh, dobro je, već sam izračunala da za jedan iPhone mogu u poljaka zavrtit jedan polustimulirani Počela sam sve računat u postupcima, to mi je nova valuta

3 polustimulirana
    4 stimulirana

SBjelis

Prijavi adminu

Sanjich 😘
    A vidi ove BAJO1 😂😂😂😂😂 Ma da, imaš pravo - za pod je dobar i Samsung, bolje dura 😂😂😂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.