Potpomognuta oplodnja vol. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • dulle

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu
    Cure pomoc 
  • Nika5555

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    dulle

    Cure pomoc


    Ne trebate imat iste adrese na osobnoj

    Ja 79.godiste, AMH bio7,u dvije godine pao na 2, bez jednog jajovoda,ostalo ok
    Mm 83.godiste,asthenoozoospermia

    Pokusavamo 3 god.
    2018 prvi postupak Vuk vrhovec,bez transfera, drugi posupak,beta 0
    Otkriven hydrosalpinx,laporaskpska operacija,uklonjen lijevi jajovod
    2019/2020 poliklinika Skvorc, dva prirodna,dva stimulirana,beta 0
    16.08. Planirana oplodnja doniranom js

  • dulle

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Hvaalaa’😘

  • Blacky89

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    Hani toooooo!!!! Čestitam i da ti se beta lijepo podupla 🍀💓👏🏼

  • Avatar Simba 1989

    Simba 1989

    Broj poruka: 430

    Prijavi adminu

    Boookic cureeee… Ja sam relativno nova.. Evo transfer bio jučer. Vraćene su mi dvije blastice, jedna odlična druga vrlo dobra.. Ima tko iskustva sa blasticama???

    1.postupak vinogradska beta 0
    2.postupak molarna trudnoća
    3.postupak beta 0
    4.postupak jednojajčane trojke
    Muž ima izrazito loš spermiogram, kod mene sve uredu
    Jednojajčane trojke 💙💙💙

  • Avatar Bjanka🍀

    Bjanka🍀

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Nada88

    Ja sam ti u velbertu, al zbog naše dijagnoze smo morali u HAmburg, dragi je tamo radio operaciju tako da smo ostali tamo i u postupku! Zao mi je užasno šta nisam odmah izabrala PAN najbolji su, al evo Pokušat cu još jednom vamo i onda se selim u PAN! Ja jezik dosta dobro znam, ali sam isto prije svakog odlaska doktorici učila šta se i kako šta kaže , jer ni na hrvatski ne znam puno svega ovoga! Šta god ti treba reci, bas zbog toga sto znam kako je spremna sam ti pomoći ! Šta te zanima konkretno?


    Tako se i ja pripremam,učim izraze ,riječi ajd recimo da budem koliko toliko spremna…Daj mi reci u slučaju da se ne prebacimo na drugo zdrastveno,koliko vas je izašlo tih 25 posto što ste vi morali dati? Koji postupak ste vi imali prva dva puta?I kako to funkcionira? Vi platite cijeli iznos postupka pa vam aok vrati? I ja sam cula za Pan da su najbolji,sve na jednom mjestu,pa ćemo vidjeti kako će sve to teči kod nas.Iskreno mene je strah i zbog viška kg.Dà će me odbiti i reci da kad reguliran težinu da se vratim,mada eo zadnjih 3 mjeseca pazim i ide po malo,al velik je visak😣😞 i pitanje za druge cure koje imaju problema sa kg,kako je to kod vas išlo kad bi došle kod dr.?

    Ja 35, mm 40
    2017.vanmaternična trudnoća
    2018. 2x Op endometrioze
    2019.prvi ICSI, AMH 0.36 ng /ml, Puregon 350 +Orgalutran, štoperica Ovitrelle, 4 folikula, nakon punkcije 1 zrela stanica, oplođena i 5.dan vraćena, beta 0
    11/20 OP polipa u maternici
    03/21 2.ICSi, AMH 0.3 ng /ml, 2 antralca, 300-350 gonal, Klomifen,Orgalutran, Ovitrelle. 2 folikula punktirana, 1 prazan, 1 jajna - oplođena i 3.dan vraćena (5.stanični),biokemijska
    23.4.sljedeće konzultacije

  • Wau

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Hani

    Dobro je😁 Beta je oko 760, 20.dpo, ponavljam za dva dana😊 narasla je od sjenine sjene😊


    Hani bravo sretno dalje nek se lipo dupla

    Wau

  • Malizvrk2

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Bjamka ja sam u Frankfurtu i ovdje AOK placa 100%
    Postupak neplacas nista kao sto su pregledi,vadjenja krvi ili anestezija 
    Ljekove platis i onda to predas na AOK i oni ti kroz 2-3 tjedna to uplate
    Ja sam uzela da mi vrate peti dan embrije  i da mi ostatak smrznu jer sam imala 15 oplodjenih jajnih stanica 
    U drugom postupku sam uzimalatablete za endriometriju dase zadeblja i na dan transferasu na jednom embriju napravili zahvat da je lakse embriju se izleci to je jos nekih 300 e vise ali eto i ja i jos 3 poznanice nakon toga trudne 
    To sve skupa sam platila oko 2 tisuce 
    Ja sam 10 godina u braku ali imam curicu vec od 6 godina 
    Ni s njom nije islo glatko jer imam policisticne jajnike 
    Ali nju sam dobila samo s klomofenom s njom sam imala carski i od togasu mi se jajovodi pocepili i endmetrija mi se malo pogorsala ali eto uspjela brzo 
    E da i moram piti svaki dan 2 tisuce mg vitamina D
    Nakon transfera mi uvijek preporucili 3 litre vode na dan i povecan unos proteina 
    Nadam se da nisam udavila i da ce nekome pomoci 

  • Malizvrk2

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Bjanka nezelim te zabriniti da se razumijemo ali jedna od mojih poznanica je imala visak kila neznam koliki je tvoj visak 
    Mislim da je bitno slusati doktoricu 
    Jer eto vecina zena pauzira nakon stimuliranog ja sam bila novau tome i sljedila upute doktorice i cak na pola puta bilasig da nije uspjelo jer mi se tjelo nije odmorilo i ono +
    Opet nismo sve iste zato sano polako nekom smetaju kile nekom mozda i ne 
    Dok joj rekla s kojom kilazom da se vrati ova se vratila nakon godinu dana pokusaj prvi u jajovodu po 5 put i onda su joj capnili obadva jajovoda i nakon toga sljedeci postupak je jedna divna curica od 3 godine 😍

  • Deleted user

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    Bjanka prvi put su me stimulirali sa pergoverisom i orgalutranom od 6 dana sve do punkcije, triptofam sam dobila kao štopericu, dobila sam 17 folikula i od toga se 10 oplodilo, prvi svježi postupak nije i uspio i jedan FET također , u 7 mjesecu idem u 2. FET! Lijekovi su ti najskuplji i 50% preuzima AOK, tako da su nas lijekovi izasli 500 eura, sam postupak mislim da smo platili oko 2000 eura mi, ostatak AOK! FET ne pokriva niti jedna Krankenkasse, oni plaćaju samo 3 stimuliranja postupka FET smo sve sami platili i izašlo nas je sa lijekovima 1200 eura! Ali moram napomenuti da je ova klinika u kojoj smo jedna od najskupljih, znaci računaj da bi u PAN klinik to sve izašlo sigurno 200 eura manje!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.