Potpomognuta oplodnja vol. 10

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • GirlBoo
    [UREĐENO] 25. Lipanj 2026. 07:42

    Cure, ja sam danas imala transfer dva trodnevna osmostanicna. Ostala su dva, koja ce pustiti do petka. Jedan im izgleda lijepo, za drugog kaže da nije baš neki. E sad, nakon transfera sam isla na put od 3 sata (suvozač), i imam lagani smeđi iscjedak na dnevnom ulosku (kao niti neke). Malo mi je sumnjivo?
    Od terapije ovaj put imam i prolutex, utrogestan, decortin (1/2), i clexane

    Avatar purko19
    purko19
    24. Lipanj 2026. 21:03

    Sretno PUPO! 🍀
    Ne znam za iscjedak kod ET, ali nekako bih rekla da je to sve ok cim se dira dolje i da to ne umanjuje uspjeh, ja sam smedarila nakon svega hsg, inseminacije, aspiracije…

    👩🏻 '92 - PCOS, IR, hipotireoza, MTHFR
    Uterus subseptus, zalijepljen lijevi jajnik
    🧔🏻‍♂️ '90 - MS, 10/25 astheno ➡️ 01/26 normo
    01/26 kriopohrana sjemena zbog DMT ✅
    💔 12/2018 missed ab 11 tt (kiretaza)
    🏥CITO 2 x IUI✖️
    1. IVF 05/26 ✖️
    2. IVF ⏳🐞

    Avatar tratinčicaa30
    tratinčicaa30
    25. Lipanj 2026. 07:19

    I ja mislim da nije cudno sto malo smedjaris, nekad mi to bude nakon obicnog pregleda kod ginekologa. Ako se nastavi ili postane obilnije svakako se javi dr.
    Sretno ti, neka bude uspjesno🤞🏼🤞🏼

    👩🏻31 - ✔️ | 🧑🏻31
    7/25 - OAT | 10/25 - oligozoospermija
    pokušavamo od 10/24
    3/26 ➕🩷

    Miniee
    25. Lipanj 2026. 07:42

    Sretno🍀

    🧔 39g. 👩 38g
    🧒 2021 - sin💙 (prirodna trudnoca)
    2025 - idiopatska neplodnost, kariotipi ok, svi nalazi ok osim ja pocetak hashimota,bez terapije jos uvijek
    🍀 01/2026 - IVF/ET - prvi postupak, 5 oplođenih, jedan 3-dnevni vraćen 04.02., nema ❄️, beta ❌️
    🍀2/2026 prirodni IVF/ET,2 oplođena, 01.03. vraćen jedan 3-dnevni embrij,❄️❌️, beta ❌️
    6/2026 prirodni ivf/et, 19.6. vracen 1 trodnevni embrij, beta 10.7🍀

    🙋‍♀️ 1988., amh 4,4 pmol, LH 13, FSH 11,9, vit D 108, TSH 1,93 , mthfr/C677T homozigot, PAI 4G/G heterozigot, miomi
    🙋‍♂️1993., od normospermie do astenozoospermie
    06/2024 - spontani u 6tt iz spontane trudnoće
    1. IVF 04/2025 - 9 oocita, 8 oplođeno, 3 blaste. ET missed u 9tt, dva FETa neuspješna
    2. IVF 03/2026 - 3 oocita, 2 oplođena, vraćena dva trodnevna, neuspješno
    3. IVF 06/2026 (dugi postupak)

  • Avatar purko19
    purko19
    25. Lipanj 2026. 08:37

    Nicol sretno na uzv danas! 🍀🤞🏼🩷

    👩🏻 '92 - PCOS, IR, hipotireoza, MTHFR
    Uterus subseptus, zalijepljen lijevi jajnik
    🧔🏻‍♂️ '90 - MS, 10/25 astheno ➡️ 01/26 normo
    01/26 kriopohrana sjemena zbog DMT ✅
    💔 12/2018 missed ab 11 tt (kiretaza)
    🏥CITO 2 x IUI✖️
    1. IVF 05/26 ✖️
    2. IVF ⏳🐞

  • Uključi se u raspravu, znaš da želiš!

    Zdravo! Čini se da uživate u raspravi, ali još se niste prijavili na račun. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.

    Odustani

    POVEZANI ČLANCI