Cure, ja sam danas imala transfer dva trodnevna osmostanicna. Ostala su dva, koja ce pustiti do petka. Jedan im izgleda lijepo, za drugog kaže da nije baš neki. E sad, nakon transfera sam isla na put od 3 sata (suvozač), i imam lagani smeđi iscjedak na dnevnom ulosku (kao niti neke). Malo mi je sumnjivo?
Od terapije ovaj put imam i prolutex, utrogestan, decortin (1/2), i clexane
Sretno PUPO! 🍀
Ne znam za iscjedak kod ET, ali nekako bih rekla da je to sve ok cim se dira dolje i da to ne umanjuje uspjeh, ja sam smedarila nakon svega hsg, inseminacije, aspiracije…
👩🏻 '92 - PCOS, IR, hipotireoza, MTHFR
Uterus subseptus, zalijepljen lijevi jajnik
🧔🏻♂️ '90 - MS, 10/25 astheno ➡️ 01/26 normo
01/26 kriopohrana sjemena zbog DMT ✅
💔 12/2018 missed ab 11 tt (kiretaza)
🏥CITO 2 x IUI✖️
1. IVF 05/26 ✖️
2. IVF ⏳🐞
I ja mislim da nije cudno sto malo smedjaris, nekad mi to bude nakon obicnog pregleda kod ginekologa. Ako se nastavi ili postane obilnije svakako se javi dr.
Sretno ti, neka bude uspjesno🤞🏼🤞🏼

👩🏻31 - ✔️ | 🧑🏻31
7/25 - OAT | 10/25 - oligozoospermija
pokušavamo od 10/24
3/26 ➕🩷
Sretno🍀
🧔 39g. 👩 38g
🧒 2021 - sin💙 (prirodna trudnoca)
2025 - idiopatska neplodnost, kariotipi ok, svi nalazi ok osim ja pocetak hashimota,bez terapije jos uvijek
🍀 01/2026 - IVF/ET - prvi postupak, 5 oplođenih, jedan 3-dnevni vraćen 04.02., nema ❄️, beta ❌️
🍀2/2026 prirodni IVF/ET,2 oplođena, 01.03. vraćen jedan 3-dnevni embrij,❄️❌️, beta ❌️
6/2026 prirodni ivf/et, 19.6. vracen 1 trodnevni embrij, beta 10.7🍀
🙋♀️ 1988., amh 4,4 pmol, LH 13, FSH 11,9, vit D 108, TSH 1,93 , mthfr/C677T homozigot, PAI 4G/G heterozigot, miomi
🙋♂️1993., od normospermie do astenozoospermie
06/2024 - spontani u 6tt iz spontane trudnoće
1. IVF 04/2025 - 9 oocita, 8 oplođeno, 3 blaste. ET missed u 9tt, dva FETa neuspješna
2. IVF 03/2026 - 3 oocita, 2 oplođena, vraćena dva trodnevna, neuspješno
3. IVF 06/2026 (dugi postupak)
Nicol sretno na uzv danas! 🍀🤞🏼🩷
👩🏻 '92 - PCOS, IR, hipotireoza, MTHFR
Uterus subseptus, zalijepljen lijevi jajnik
🧔🏻♂️ '90 - MS, 10/25 astheno ➡️ 01/26 normo
01/26 kriopohrana sjemena zbog DMT ✅
💔 12/2018 missed ab 11 tt (kiretaza)
🏥CITO 2 x IUI✖️
1. IVF 05/26 ✖️
2. IVF ⏳🐞
Obriši komentar
Jeste li sigurni da želite obrisati komentar?
Sortiraj odgovore
Najstariji