Cure, druga beta je 52,7 😔
Imam pitanje ovi u KBC su stvarni malo sturi sa informacijama. Napisu mi da ima javim prvi dan menstruacije i sad meni nije jasno da li je meni menstruacija bila ono krvarenje ili cu pravu menstruaciju dobit tek nakon sta prestanem koristiti progesteron. Pitam ih i uporno pisu da im javim kad procjenim.
Da li cu ja pravu menstruaciju dobit par dana nakon sta prestanem koristiti progesteron?
Stvarno mi je žao zbog spontanog…😔
Prava menstruacija će ti doći tek kad beta skroz padne, kad joj vrijednost bude negativna (od 0 do 5).
Tako da možeš za koji dan opet izvaditi da provjeriš ili pričekati da ti krene menstrualno krvarenje.

👩🏻31 - ✔️ | 🧑🏻31
7/25 - OAT | 10/25 - oligozoospermija
pokušavamo od 10/24
3/26 ➕🩷
Žao mi je. Tratinčica je u pravu, sve dok je beta iznad 5 to nije menstruacija. Možeš vaditi i pratiti kako pada pa od trenutka kad skroz padne sljedeće krvarenje računaj kao mentruaciju. Drži se 🫂
👩🏻🦱 -27, endometrioza, 4g/5g pai 1 heterozigot, ANA+, IgM +
🧔🏻♂️ - 27, 12/25 asthenozoospermia
🧬 DFI 26%
3/26 IVF - 14🥚, 2❄️ - freeze all
5/26 FET - prirodni, nema ovulacije ✖️
6/26 FET - prirodni+ovitrelle, nema ovulacije ✖️
7/26 FET ⏳🦋
Žao mi je... Prava menga će ti doći par dana nakon što prestaneš sa progesteronom.

11/21 - prirodna trudnoća, moja zlatkica M
8/23 - prirodna trudnoća, missed ab u 8.tjednu
dg. teratozospermia -> normo; pai1 4g/4g, haši
4/25 ET - ; 9/2025 FET - ; 11/25 FET - ; 2/26 FET -
Hvala cure. Njih pitam da li da ocekujem menstruaciju nakon prestanka koristenja progesterona a oni meni uporno odg da im javim datum svjezeg krvarenja da me naruce na utz. Prvi put mi se tako nesto desilo i zbunjena sam pa me oni jos vise zbune tim odg. Ne znam mozda sam glupa evo
Za FET cu vjerojatno morat cekat 9 mj jer mi nalazi isticu pa cu bit pametnija sto se tice bete i ic privatno vadit a ne cekat 3 tjedna. Hvala jos jednom 😊
👩 37 godina, lijevi jajovod neprohodan, AMH 1.53 µg/L,
👨🦲 31 godina, sve u redu (normo)
KBC RI
Pokusavamo od 09/23
5/26 - prvi postupak IVF : 💉 Menopur 150 UI, Orgalutran, Ovitrelle
8 JS, 6 zrelih, 4 oplodenih do 3.dana,
ET jedan 3dn - 1. Beta 562,8 / 2. Beta 52,7 😔
1 blastocista - freeze
To ti govore zato što možeš prokrvariti i dok si pod terapijom. U tom slučaju prestaješ koristiti terapiju i javljaš se njima. Najbolje da ispratiš pad bete i onda čekaš svježe krvarenje
👩🏻🦱 -27, endometrioza, 4g/5g pai 1 heterozigot, ANA+, IgM +
🧔🏻♂️ - 27, 12/25 asthenozoospermia
🧬 DFI 26%
3/26 IVF - 14🥚, 2❄️ - freeze all
5/26 FET - prirodni, nema ovulacije ✖️
6/26 FET - prirodni+ovitrelle, nema ovulacije ✖️
7/26 FET ⏳🦋
Na prvih par stranica ove teme imas stvarno sve u detalje objasnjeno, cure su se bas potrudile sazeti i napisati sve vazne stvari vezane za potpomognutu oplodnju. Savjetujem da procitas, pa neces imati ovakvih dilema sljedeci put. Sretno u novim ciklusima!

👩🏻31 - ✔️ | 🧑🏻31
7/25 - OAT | 10/25 - oligozoospermija
pokušavamo od 10/24
3/26 ➕🩷
Žao mi je Istrijanka. Očito je riječ o biokemijskoj. Kad se meni desila, krvarila sam oko 8-9 dana, nakon toga sam dobila menstruaciju za nekih mjesec dana. Mada može to biti i individualno.
Pretpostavljam da im se javljaš sa prvom sljedećom "pravom menstruacijom".
12/22 AIH ❌, 02/23 AIH ❌
IVF 07/23 💙-->👶🏻2024 (preostalo 8 ❄️)
07/25 Biokemijska❌ (pokusali prirodno)
10/25 Spontani u 7. tj💔 (pokusali prirodno)
02/26 FET❄️, beta ❌
03/26 FET❄️, Spontani u 7. tj💔
08/26FET
Zelena123 a da valda je tako, kako cure kazu trebala bi dobit nakon sta prestanem koristiti progesterona pa cemo vidjeti koliko ce trebat da menstruacija uopce i stigne pa cu im se javiti.
A bas smo svi individualni. Ja sam krvarila 3 dana i to ne jako s time da je jedino u subotu bilo kao “jace” i tad se to sve izdesavalo. Nekako sam bila spremna na to ali ipak me pogodilo poprilicno moram priznat 😔 valda ce bit bolje svima nama
👩 37 godina, lijevi jajovod neprohodan, AMH 1.53 µg/L,
👨🦲 31 godina, sve u redu (normo)
KBC RI
Pokusavamo od 09/23
5/26 - prvi postupak IVF : 💉 Menopur 150 UI, Orgalutran, Ovitrelle
8 JS, 6 zrelih, 4 oplodenih do 3.dana,
ET jedan 3dn - 1. Beta 562,8 / 2. Beta 52,7 😔
1 blastocista - freeze
Istrijanka ma naravno, to sve pogodi jako...Taman se ponadaš, a ono ništa. Teško je pronaći pozitivu u tom svemu, iako doktori uvijek kažu da je veliki korak da je došlo do začeća. Na prvu te to naljuti i nije ti jasno kako je to dobar korak, ako je trudnoća stala, ali oni valjda znaju najbolje
12/22 AIH ❌, 02/23 AIH ❌
IVF 07/23 💙-->👶🏻2024 (preostalo 8 ❄️)
07/25 Biokemijska❌ (pokusali prirodno)
10/25 Spontani u 7. tj💔 (pokusali prirodno)
02/26 FET❄️, beta ❌
03/26 FET❄️, Spontani u 7. tj💔
08/26FET
Zelena a bas to da. U tom trenu nista ti nije utjeha ali sta je tu je. Odmorit glavu i tijelo pa dalje jer nema druge
👩 37 godina, lijevi jajovod neprohodan, AMH 1.53 µg/L,
👨🦲 31 godina, sve u redu (normo)
KBC RI
Pokusavamo od 09/23
5/26 - prvi postupak IVF : 💉 Menopur 150 UI, Orgalutran, Ovitrelle
8 JS, 6 zrelih, 4 oplodenih do 3.dana,
ET jedan 3dn - 1. Beta 562,8 / 2. Beta 52,7 😔
1 blastocista - freeze
👩 37 godina, lijevi jajovod neprohodan, AMH 1.53 µg/L,
👨🦲 31 godina, sve u redu (normo)
KBC RI
Pokusavamo od 09/23
5/26 - prvi postupak IVF : 💉 Menopur 150 UI, Orgalutran, Ovitrelle
8 JS, 6 zrelih, 4 oplodenih do 3.dana,
ET jedan 3dn - 1. Beta 562,8 / 2. Beta 52,7 😔
1 blastocista - freeze
Cure, javili su mi iz IVF-a da svih 6 izvađenih jajnih stanica je zrelo i oplođeno, transfer je planiran 5-ti dan odnosno u subotu. Malo mi je lakše sad, makar znam da do 5-tog dana je pitanje koliko će ih uspjet....
Još jedno pitanje, kad smo popunjavali one privole, vidjeli smo opciju : Kultivacija embrija u timelapsu. Je li netko to imao?
To nam nitko nije spomenuo niti znamo kaj je to no na pultu su sestre rekle da se za to treba unaprijed rezervirat jer nema mjesta za sve... Ono kaj imamo uključeno je Odabir spermija Zymoth tehnologijom i adhezivni medij za embrio transfer - EmbryoGlue, nadam se da će to pomoć
yaaaay, bravooo!!!!!

11/21 - prirodna trudnoća, moja zlatkica M
8/23 - prirodna trudnoća, missed ab u 8.tjednu
dg. teratozospermia -> normo; pai1 4g/4g, haši
4/25 ET - ; 9/2025 FET - ; 11/25 FET - ; 2/26 FET -
super vijesti, sretno!
👩🏻 '92 - PCOS, IR, hipotireoza, MTHFR
Uterus subseptus, zalijepljen lijevi jajnik
🧔🏻♂️ '90 - MS, 10/25 astheno ➡️ 01/26 normo
01/26 kriopohrana sjemena zbog DMT ✅
💔 12/2018 missed ab 11 tt (kiretaza)
🏥CITO
IUI 04/26 ✖️05/26 ✖️
1. IVF 06/26 ✖️
2. IVF ⏳🐞
Odlične vijesti, držimo fige da se nastave lijepo razvijati 🤞
👱 36, PCOS
🧑💼36, normo
2/25 prirodni, prsnuće folikula ❌
4/25 Femara, Bemfola, Orgalutran, Ovitrelle➡️ 8 j.s.➡️5 pravilno oplođenih➡️5 blastica➡️freeze all
6/25 FET ❌
9/25 FET ❌
11/25 FET ❌
2/26 biokemijska (prirodno)
Evo i ja službeno PUPO 🥰
Sve je prošlo ok, beta 4.7.
👱 36, PCOS
🧑💼36, normo
2/25 prirodni, prsnuće folikula ❌
4/25 Femara, Bemfola, Orgalutran, Ovitrelle➡️ 8 j.s.➡️5 pravilno oplođenih➡️5 blastica➡️freeze all
6/25 FET ❌
9/25 FET ❌
11/25 FET ❌
2/26 biokemijska (prirodno)
Odlično blacky! Super brojka!
Za ovo tvoje pitanje nažalost ne znam...
12/22 AIH ❌, 02/23 AIH ❌
IVF 07/23 💙-->👶🏻2024 (preostalo 8 ❄️)
07/25 Biokemijska❌ (pokusali prirodno)
10/25 Spontani u 7. tj💔 (pokusali prirodno)
02/26 FET❄️, beta ❌
03/26 FET❄️, Spontani u 7. tj💔
08/26FET
Mi smo prije 6 dana koristili embryoglue i zymot.. Isto smo zakasni li da javimo za time lapse, no embriolog je rekao da je sve isto osim sto u time lapsu oni imaju kameru. Ostali uvjeti za razvoj su isti.. ( isto je poliklinika ivf u pitanju)
🙋🏽♀️ 34 🙋🏽♂️ 32
6.'25 1. IUI ❌
7.'25. 2. IUI ❌
8.'25. 3. IUI ❌
6.'26. IVF.. 1 💫 na cekanju do 29.6.⏳🙏.. 2❄️
Markolina sretno PUPO 🥰
Hvala 🥰
Ovaj put sam dobila i protulex svaki drugi dan, tako da sad moram i to naučiti
👱 36, PCOS
🧑💼36, normo
2/25 prirodni, prsnuće folikula ❌
4/25 Femara, Bemfola, Orgalutran, Ovitrelle➡️ 8 j.s.➡️5 pravilno oplođenih➡️5 blastica➡️freeze all
6/25 FET ❌
9/25 FET ❌
11/25 FET ❌
2/26 biokemijska (prirodno)
Markolina sretno! Uživaj u PUPO <3
12/22 AIH ❌, 02/23 AIH ❌
IVF 07/23 💙-->👶🏻2024 (preostalo 8 ❄️)
07/25 Biokemijska❌ (pokusali prirodno)
10/25 Spontani u 7. tj💔 (pokusali prirodno)
02/26 FET❄️, beta ❌
03/26 FET❄️, Spontani u 7. tj💔
08/26FET
Sretno Markolina!!

11/21 - prirodna trudnoća, moja zlatkica M
8/23 - prirodna trudnoća, missed ab u 8.tjednu
dg. teratozospermia -> normo; pai1 4g/4g, haši
4/25 ET - ; 9/2025 FET - ; 11/25 FET - ; 2/26 FET -
👩🏻 '92 - PCOS, IR, hipotireoza, MTHFR
Uterus subseptus, zalijepljen lijevi jajnik
🧔🏻♂️ '90 - MS, 10/25 astheno ➡️ 01/26 normo
01/26 kriopohrana sjemena zbog DMT ✅
💔 12/2018 missed ab 11 tt (kiretaza)
🏥CITO
IUI 04/26 ✖️05/26 ✖️
1. IVF 06/26 ✖️
2. IVF ⏳🐞
Ima li netko za dati neki savjet.. Danas je 6dp5dt.. Osim sto me cicke bole ajme, bas niti jedan drugi simptom. Nikakvih vise ni grcica ni nicega. Iskreno osjecam se kao pred mengu😔 rekla sam da test necu raditi do ponedjeljka do bete iako bih najradije sad napravila da imam vremena za isplakati se prije povratka na posao.. Jeste li vi izdrzale bez testova? Kakvi su bili vasi simptomi ako ste ih imali, a da ih ne pripisujete progesteron?
Sve je individualno, pola zena ode je napisalo da su imale menga grceve, a neke nijedan simptom.
Test mozes slobodno vec ujutro napraviti, ako ne zelis onda strpljivo i nadam se da ce te beta ugodno iznenaditi 🤞🏻
👩🏻 '92 - PCOS, IR, hipotireoza, MTHFR
Uterus subseptus, zalijepljen lijevi jajnik
🧔🏻♂️ '90 - MS, 10/25 astheno ➡️ 01/26 normo
01/26 kriopohrana sjemena zbog DMT ✅
💔 12/2018 missed ab 11 tt (kiretaza)
🏥CITO
IUI 04/26 ✖️05/26 ✖️
1. IVF 06/26 ✖️
2. IVF ⏳🐞
Ja sam imala menga grceve i implantacijsko krvarenje i smeđarenje par dana i mislila da je menga. Zagovorila sam bila termin za IVF. Ali nije bila menga…
Tako da nema pravila, netko nema nikakve simptome, netko ima menga simptome… Bas je svaka od nas razlicita. Bez testa i bete ne mozes biti sigurna.
Kako god, nadam se da ce te iznenaditi testic i beta, sretno!

👩🏻31 - ✔️ | 🧑🏻31
7/25 - OAT | 10/25 - oligozoospermija
pokušavamo od 10/24
3/26 ➕🩷
I jedna žena može imati totalno različite simptome u 2 trudnoće. Stvarno je sve toliko individualno i nemoj se bedirati prije vremena. Znam da bi voljela bar neki znak i “potvrdu” da je uspjelo ali vjeruj prije bete stvarno ništa ne možeš znati. Pokušaj se okupirati nekim stvarima da si skreneš misli ili baš ako jako želiš popiški test. Mada 6dpt je još uvijek rano, test bi mogao biti lažno negativan i ubediraš se još više
👩🏻🦱 -27, endometrioza, 4g/5g pai 1 heterozigot, ANA+, IgM +
🧔🏻♂️ - 27, 12/25 asthenozoospermia
🧬 DFI 26%
3/26 IVF - 14🥚, 2❄️ - freeze all
5/26 FET - prirodni, nema ovulacije ✖️
6/26 FET - prirodni+ovitrelle, nema ovulacije ✖️
7/26 FET ⏳🦋
🙋🏽♀️ 34 🙋🏽♂️ 32
6.'25 1. IUI ❌
7.'25. 2. IUI ❌
8.'25. 3. IUI ❌
6.'26. IVF.. 1 💫 na cekanju do 29.6.⏳🙏.. 2❄️
Obriši komentar
Jeste li sigurni da želite obrisati komentar?
Sortiraj odgovore
Najstariji