Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mrvi

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Nina - sto je prp? I u kojoj bolnici si u postupcima? 

  • glasna

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage, jel se koja susrela sa gynositol prahom? I dali su vam pomogle u regulaciji cikusla i PCOS-a? Hvala🤗

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Ninna naravno ti najbolje znas svoje tijelo. Nekako od kad si ti rekla da ocekujes da ces dobiti i meni je krenulo u glavi da vjerojatno ni kod mene nista. Ti si mi bila uzdanica. Tebi su bas svasta probali, steta da nista nije uspjelo do sada. Meni nis nisu isprobali pa me ni ne cudi da nije jos uspjelo, al mi cudno kako prirodno je uspjevalo a sad nikako. Ja jos se nadam da ce kod tebe ipak biti pozitiva na kraju. 

    [tickerfactory.com]

  • ninna1804

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Mrvi

    Nina - sto je prp? I u kojoj bolnici si u postupcima?


    U Os sam. Prp je “pomlađivanje” maternice, iz tvoje krvi izvuku plazmu bogatu trombocitima i raznim proteinima i ustrcaju u maternicu. Ona bi se tako trebala regenerirati i lakse prihvati implantaciju…..kod mene za sada neuspjesno  oprosti na laickom objasnjenju 

  • Mrvi

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Glasina-ja ti uzimam gynositol vec 4 mj, nemam PCOS, neznam zasto ga uopce pijem  mozda da popravim kvalitetu js, isla sam u postupak nakon 3 mj uzimanja, nista stanice nisu bile bolje od njega, samo sam izgubila par kila,a nisam na dijeti. Cak sam i nakon stimulacije 2 kg laksa

  • Mrvi

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Mrvi

    Glasina-ja ti uzimam gynositol vec 4 mj, nemam PCOS, neznam zasto ga uopce pijem mozda da popravim kvalitetu js, isla sam u postupak nakon 3 mj uzimanja, nista stanice nisu bile bolje od njega, samo sam izgubila par kila,a nisam na dijeti. Cak sam i nakon stimulacije 2 kg laksa


    Glasna ne glasina 🙈, oprosti 

  • Mrvi

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Hvala Nina na objasnjenja. Mozda jos sve bude dobro 💞

  • glasna

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Mrvi-hvala puno na odgovoru 😊 ja moram imam za vadit svasta nesto od hormona i svacega,jos uz to imam i neredovni ciklus… cak bi probala i femisan a uz gyinositol..

  • ninna1804

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Grizli to i meni ne izlazi iz glave, prirodno se ostvarivale trudnoce uz pcos….znaci nije bas bilo lako uvijek pogoditi ovulaciju kad je hrpu puta nije ni bilo. Sada kraj kontroliranog postupka i svih hormona ne ide…. Kazem, meni mozda sada na naplatu dolaze sve kiretaze i struganja maternice, nazalost 
    Zao mi je sto sam te izbedirala, drzim fige na najjace da se sutra svi veselimo zbog tebe 

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    Grizli cekamoooo 💖💖

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.