Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mrva1986

    Broj poruka: 406

    Prijavi adminu

    Jao. Kaj se to moze desiti? Kaj nije to dojiljama? Ja cu poludit vise

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Mrva1986

    Jao. Kaj se to moze desiti? Kaj nije to dojiljama? Ja cu poludit vise


    Draga krcaju nas hormonima pa nista neobicno. Koliko znam na nekim klinikama cak salju na uzv dojki prije postupaka. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Nikita a daj ne copraj me 😀! Ne zelim se buditi u 5, hoocu spavat! Jutros se probudila u 5.30 i naravno da nakon rucka nisma oci mogla drzat otvorene nego fino odgulila 3 sata si. Pojma nemam kad je najvisa razina al nekako mi je najlogicnije kad je urin najkoncentriraniji da ga ima i najvise. A s obzirom da tokom dana pijem po pumpa onda pretpostavljam da bi najvjerodostojniji bio urin kad ne pije a to je ujutro. 

    [tickerfactory.com]

  • melina87

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    ninna1804-zao mi je zbog tebe,znam kako se sad osjecas.. i meni krči u maternici kao i pred menstruaciju,a danas mi je 6dnt i to me izludi…

    Mrva1986 ja licno nisam to imala ali znam od prijateljice ,dr joj rekao da je to normalno…
    Grizli-drzimo ti fige da sutra da nas obradujes sa pozitivnom vijescu….

  • Mrva1986

    Broj poruka: 406

    Prijavi adminu

    Joj da bar mogu zaspati i probuditi se iduci tjedan. Jedino zbog cega jedva cekam sutra je  da vidimo grizlin plus ko kuca💓

  • ninna1804

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure, sutra je novi dan….ponovit cu u cetvrtak ujutro kako sam i planirala, to ce onda biti 10.dnt, a u petak idem vadit betu i vidjet sto dalje, imam još dva smrzlića 😇
    Sretno svima, saljem vam velikiii zagrljaj!!!!!!!

  • Blacky89

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    Ninna vjerujem da sama osjecas kad stiže m… al ipak držimo 🤞 da te ipak osjećaj vara i da je test pokazao krivo… A sta kažu Š i biologice? Hoce ti radit kakve dodatne pretrage? Jel rekao sta? Mislim znam da je težak na riječima al mozda je nesto spomenuo. 8 blastica je stvarno puno… 😢
    Grizli, znam, tako i ja… svako jutro budna prije 6, a imam vremena spavat do 7 😊… a nekidan sam se trebala ustati u 6 i bas mi se taj dan neopisivo spavalo… sve naopako… ko antuntun 
    A Nikitta izdrži… vjeruj da se to jajnici bude i da počinju radit punom parom i proizvodit savrsene js 😊

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Nema me par sati i imam šta čitati.
    Dobro sam. Danas kao da me rjeđe zaboli ovaj napaćeni jajnik.
    Joj uzbudljivo mi je citati sve i ja jedva cekam razvoje situacija i objave tih proljetnih trudnoca.

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Ninna pa ako kod mene ocekuju svi plus ne vidim zasto ga i ti imas pa mi se pratimo u stopu i imamo slicne simptome. 

    [tickerfactory.com]

  • ninna1804

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Grizli ja lagano odustajem zbog tog smeđeg iscjetka koji me uvijek prati nekoliko dana pred mengu, a sad i neg test. Ali eto, nada umire zadnja ……neopisiva bi bila sreca da me beta iznenadi i bude velikaaa kao tvoja 
    Blacky biologinje svaki put kazu da ne mogu vjerovati da ja jos nisam trudna kraj onakvih blastica koje su vec bile u fazi hatchinga. A prof. stvarno sve pokusava, dva prp-a, embryo glue, sad mi uveo decortin…..vidjet cu sto ce sad u petak reci. Strpljenja i zivaca, eto….

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.