Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Hrabrice - jesu li te zvali s VV zbog decapeptyla? 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Ja sam evo dobila danas nešto kao menzes. Svi simptomi menzesa, a kao plodni dani, nigdje veze. A gin. mi kaže da se ne zabrinjavam. Da dođem u pon. ako mi stane krvarenje, ako ne kad mi stane. Mpo doktoricu ne mogu dobiti prije ponedjeljka. Trebala sam nakon ove zadnje ture femostona ponovno vadit hormone 2ili3.dc, a sad ako mi je ovo menzes onda ne vjerujem da ću opet dobit menzes nakon još ovih 16tableta što mi je ostalo za popit. Ma rekoh ne zamaram se više. Što bude bude kad bude.

    [lilypie.com]

  • black

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav …nadam se da sam na dobrom mjestu..moja priča ide ovako..moj suprug i ja ne mozemo imati bebicu na prirodan način pa smo krenuli na pretrage…trenutno smo na početku…bili smo kod dr.na konzultacijama i pregledu…kod mene se ustanovilo da imam dosta cista na jajnicima i nikad ne dobijem menstruaciju na vrijeme pa tako ni ne mozemo pogoditi plodne dane a kod supruga je ustanovljen visok fsh(60)😦…i nakon tog nalaza dr je rekao da nažalost ne postoji nikakva mogućnost za oplodnju…i to nam je bio veliki šok….jos se oporavljamo od toga..ali čitala sam da su neki parovi i sa tako visokim fsh ipak uspjeli u oplodnji i imaju bebice…Ja ne gubim nadu…čitala sam da se može sa terapijama sniziti taj fsh…i da se kroz biopsiju može naći plivač koji bi uspio u našem naumu 😊…dali je netko bio u sličnoj situaciji? Namjeravamo ići na drugo mišljenje u polikliniku Repromed…iskustva?molim pomoć.. malo sam izgubljena…😔😔hvala

  • Avatar HarryPotter

    HarryPotter

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Da se Harry jos jednom prijavi, i onda napustam, al citam vas… 
    ☺️
    5 tjedana i 4 dana i ♥️ koje kuca ko najvece i najjace 
    Zelim da sto prije sve do jedne, se nadjemo na nekim drugim temama, i da sto skorije osjetite ovu srecu. 
    💓

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • black

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Black dobrodošla, žao mi je zbog prognoze, ali ne vjeruj baš tome crno na bijelo. Tek ste na početku. Sigurna sam da će ti se tu javiti cure koje znaju više o problemu s povišenim FSH kod muškaraca. Ja nažalost o tome ne znam, kod nas nije problem muški faktor.

    Hvala na podršci. Ja vjerujem u ono najbolje 😘😘🤗

  • Nika5555

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    HarryPotter

    Da se Harry jos jednom prijavi, i onda napustam, al citam vas…
    ☺️
    5 tjedana i 4 dana i ♥️ koje kuca ko najvece i najjace
    Zelim da sto prije sve do jedne, se nadjemo na nekim drugim temama, i da sto skorije osjetite ovu srecu.
    💓


    Divno 🤗🤗🤗🤗🤗

    Ja 79.godiste, AMH bio7,u dvije godine pao na 2, bez jednog jajovoda,ostalo ok
    Mm 83.godiste,asthenoozoospermia

    Pokusavamo 3 god.
    2018 prvi postupak Vuk vrhovec,bez transfera, drugi posupak,beta 0
    Otkriven hydrosalpinx,laporaskpska operacija,uklonjen lijevi jajovod
    2019/2020 poliklinika Skvorc, dva prirodna,dva stimulirana,beta 0
    16.08. Planirana oplodnja doniranom js

  • Blacky89

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    Harry 💓💓💓💓💓💓
    Black dobro dosla i čim prije otišla s ove teme…
    Nikitta ja mislim da menga pod pilulama i mora bit oskudna… a za bolove je vjerojatno kriva tvoja “draga” endo… jel te bar malo manje boli nego inače? 

  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Black, koji vam je doktor rekao da ne postoji mogućnost za oplodnju? Mi imamo problema s visokim fsh, doduše, dosta nižim nego vaš. Kakav vam je spermiogram? Azospermia? 
    Ja sam danas bila na ultrazvuku, i mogu vam reći podosta razočarana! Završila sam kod dr. Lane, sve mi je drugačije rekla nego Škvorc, totalna neinformiranost o našem slučaju. Ispalo je praktički da lažem što mi je Škvorc rekao, pa ga je kontaktirala, kaže on ako sam tako rekao pa neka tako bude iako ne znam kako mi je to promaklo. Tiče se amh-a, za kojeg sam ga triput pitala trebam li ga vaditi, na što mi je triput odgovorio da nije potrebno, a sad evo treba. Tako da moram to privatno otići obaviti jer se inače čeka mjesec dana, ako ne i više. Uglavnom, dobila sam puregon 150 zasad, pa ćemo vidjeti u ponedjeljak kakav je amh i jel ostaje ta terapija. Sve u svemu, ovo mi je danas izgledalo kao tržnica 👎

    ja ‘92. mm ’82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    I da, pisala sam vam kako sam imala ešerihiju i kako mi je Škvorc rekao da nema to veze s postupkom. Evo sad ima veze, ali na sreću sam je se riješila, ali nisam napravila kontrolne briseve, za koje mi nitko nije rekao da ih trebam napraviti do danas. Ni moja soc gin, ni Škvorc mi to nije rekao kad smo telefonski razgovarali. Baš sve nekako zbrdazdola opet krenulo :( 

    ja ‘92. mm ’82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Sunshine - ma kako? Što im je? 
    Black - uvijek ima nade… Dobro da tražite drugo mišljenje! 
    Nikitta - da, meni je isto bila oskudnija. Nije me boljelo baš ništa, ali mi se bljuvalo. Tko bi više znao… Zato sam sad platila danak kad sam dobila uz duphastone. Ne znam je li to bilo zbog pucanja ciste, ali je vraški boljelo. 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.