Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Diana30

    Diana30

    Broj poruka: 356

    Prijavi adminu

    Rayna

    Vadila sam betu i 0 je. Sljedeci ciklus ponovno u postupak.
    sad sam bila na inseminaciji… Cure, sta da ocekujem od postupaka na vuku? Ponovno inseminacija ili ivf? Molim vas ako je netko bio isto tamo i tako i ako zna kakav je postupak dalje. Ja ne zelim vise na inseminaciju


    Zao mi je Rayna,dali si bila na klomifenu, ako jesi mislim da ces morati pauzirati 1mj jer tako su meni rekli poslije insemenacije, mj odmora i mozes dalje. Sretno

    👩30,,pcos 🧔32
    Od 2014.pokusavamo
    👦10god.rodila 2010.
    2/2015.1biokemijska
    5/2017.missed AB 7tt
    7/2018.2biokemijska
    1/2019.cervikalna trudnoca lijecena metatroksat lijekom
    Od toga prosla 2inseminacije i stimulirani ivf postupak, ovo su sve prirodne trudnoce koje se nisu odrzale🙏🙏
    Uvijek ima nade za svaku od nas, i nikad netreba odustati🤞🙏❤️

  • Rayna

    Broj poruka: 281

    Prijavi adminu

    Didi28

    Rayna

    Vadila sam betu i 0 je. Sljedeci ciklus ponovno u postupak.
    sad sam bila na inseminaciji… Cure, sta da ocekujem od postupaka na vuku? Ponovno inseminacija ili ivf? Molim vas ako je netko bio isto tamo i tako i ako zna kakav je postupak dalje. Ja ne zelim vise na inseminaciju

    Zao mi je Rayna,dali si bila na klomifenu, ako jesi mislim da ces morati pauzirati 1mj jer tako su meni rekli poslije insemenacije, mj odmora i mozes dalje. Sretno

    Da, bila sam na klomifenu i znam da moram pauzirati ovaj ciklus.
    Ali mene zanima praksa na Vuku nakon neuspjesne inseminacije da li mogu traziti ivf? Znam da je bolniji ali je veca vjerojatnost. Čini mi se da je dr.Jukić dosta teška po tom pitanju. Hvala i molim ako ima tko sa Vuka od cura da zna :)

  • Rayna

    Broj poruka: 281

    Prijavi adminu

    _lily_0

    Rayna

    Vadila sam betu i 0 je. Sljedeci ciklus ponovno u postupak.
    sad sam bila na inseminaciji… Cure, sta da ocekujem od postupaka na vuku? Ponovno inseminacija ili ivf? Molim vas ako je netko bio isto tamo i tako i ako zna kakav je postupak dalje. Ja ne zelim vise na inseminaciju

    Zao mi je ali gavu gore i u nove pobjede.. ja sam ti u petrovoj nemam iskustva sa vukom mozda se neko javi ko ima, ja osobno sam odma nakon prve insominacije isla na ivf al to vjerojatno ovisi i o dijagnozama
    U svakom slucaju sretno


    Zao je i meni  ali mužu je još gore nego meni :( On ima los spremiogram.. sljepljene i nepokretne.. mali broj pokretnih,. 
    Bojim se kad bih trazila ivf da bi me samo nagrdila. Hvala i tebi :)

  • Avatar Diana30

    Diana30

    Broj poruka: 356

    Prijavi adminu

    Rayna

    Didi28

    Rayna

    Vadila sam betu i 0 je. Sljedeci ciklus ponovno u postupak.
    sad sam bila na inseminaciji… Cure, sta da ocekujem od postupaka na vuku? Ponovno inseminacija ili ivf? Molim vas ako je netko bio isto tamo i tako i ako zna kakav je postupak dalje. Ja ne zelim vise na inseminaciju

    Zao mi je Rayna,dali si bila na klomifenu, ako jesi mislim da ces morati pauzirati 1mj jer tako su meni rekli poslije insemenacije, mj odmora i mozes dalje. Sretno
    Da, bila sam na klomifenu i znam da moram pauzirati ovaj ciklus.
    Ali mene zanima praksa na Vuku nakon neuspjesne inseminacije da li mogu traziti ivf? Znam da je bolniji ali je veca vjerojatnost. Čini mi se da je dr.Jukić dosta teška po tom pitanju. Hvala i molim ako ima tko sa Vuka od cura da zna :)


    Ja sam na Vuku.i iza mene su 2 neuspješne insemenacije.meni je rekla fog cemo se za ovaj put kao fali nam malkice za trudnoću, ali drugi put dok sam došla bio je dr.podgajski i rekao je idemo na ivf.ali mi smo od 2016.gore tako da je rekso vi ste tu predugo.ja sam imala veliku pauzu od godinu dana i evo.u subotu imala transfer 1blastice i sad čekamo,ja mislim da se nemas cega bojati slobodno pitaj dr.ako kazes da je los spermiogram mislim da vas nece vise dlati na inseminaciju

    👩30,,pcos 🧔32
    Od 2014.pokusavamo
    👦10god.rodila 2010.
    2/2015.1biokemijska
    5/2017.missed AB 7tt
    7/2018.2biokemijska
    1/2019.cervikalna trudnoca lijecena metatroksat lijekom
    Od toga prosla 2inseminacije i stimulirani ivf postupak, ovo su sve prirodne trudnoce koje se nisu odrzale🙏🙏
    Uvijek ima nade za svaku od nas, i nikad netreba odustati🤞🙏❤️

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Babylove na koliko mm ti je folikulic? Iams 1 ili vise? Ti si a stimulaciji jel da? Ja veceras moran dobiti stopericu brevacid 5000 iu i onda u srijedu ako sve bude ok na aspiraciju. Tako da izgleda da cemo skupa brojat dane ti, Gonal i ja… Ne zanm dal jos koja cura je s nama sad u ovoj fazi?!

    [tickerfactory.com]

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    _lily_0

    Babylove

    Curke evo samo da prijavim.. bila danas.. folikulici lijepo rastu.. sutra moram opet pa ce odluciti dali ce sutra ili u srijedu stoperica…
    Koliko dana od punkcije inace najcesce rade transfer?

    Super, najcesce ide 2 ili 5 dan meni je uvijek isao 5 dan jer sam imala po 6/8 jajnih stanica i onda idu na 5 dan da izdvoje koji ce doc u stadio blastociste


    du1988

    Babylove

    Curke evo samo da prijavim.. bila danas.. folikulici lijepo rastu.. sutra moram opet pa ce odluciti dali ce sutra ili u srijedu stoperica…
    Koliko dana od punkcije inace najcesce rade transfer?

    Ovisi o broju jajnih stanica i kako se dijele…ako ih je vise i dobro se dijele, ceka se peti dan, a ako ne, onda treci dan (aspiracija se broji kao nulti dan)!


    15 ih ima sad ovisi koliko ih je dobrih.. nadam se sto vise.. ali nek bude i jedan al vrijedan 😊😊

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Oooh joj da mislim da si vec bila rekla to al ja sam senilna zadnjih dana.ma bit ce aigurno puno dobrih. 🤞🤞🤞🤞

    [tickerfactory.com]

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    Grizli

    Babylove na koliko mm ti je folikulic? Iams 1 ili vise? Ti si a stimulaciji jel da? Ja veceras moran dobiti stopericu brevacid 5000 iu i onda u srijedu ako sve bude ok na aspiraciju. Tako da izgleda da cemo skupa brojat dane ti, Gonal i ja… Ne zanm dal jos koja cura je s nama sad u ovoj fazi?!


    Na stimulaciji sam da, 15 ih ima, 1 je na 16 ostali su oko 15… ja cu sutra opet pa ce mi rec dal ce stoperica sutra ili u srijedu… sretno ti 💖

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    Grizli

    Oooh joj da mislim da si vec bila rekla to al ja sam senilna zadnjih dana.ma bit ce aigurno puno dobrih. 🤞🤞🤞🤞


    Ma puno nas je.. za cas se pogubimo 😊

  • Rayna

    Broj poruka: 281

    Prijavi adminu

    Didi28

    Rayna

    Didi28

    Rayna

    Vadila sam betu i 0 je. Sljedeci ciklus ponovno u postupak.
    sad sam bila na inseminaciji… Cure, sta da ocekujem od postupaka na vuku? Ponovno inseminacija ili ivf? Molim vas ako je netko bio isto tamo i tako i ako zna kakav je postupak dalje. Ja ne zelim vise na inseminaciju

    Zao mi je Rayna,dali si bila na klomifenu, ako jesi mislim da ces morati pauzirati 1mj jer tako su meni rekli poslije insemenacije, mj odmora i mozes dalje. Sretno
    Da, bila sam na klomifenu i znam da moram pauzirati ovaj ciklus.
    Ali mene zanima praksa na Vuku nakon neuspjesne inseminacije da li mogu traziti ivf? Znam da je bolniji ali je veca vjerojatnost. Čini mi se da je dr.Jukić dosta teška po tom pitanju. Hvala i molim ako ima tko sa Vuka od cura da zna :)

    Ja sam na Vuku.i iza mene su 2 neuspješne insemenacije.meni je rekla fog cemo se za ovaj put kao fali nam malkice za trudnoću, ali drugi put dok sam došla bio je dr.podgajski i rekao je idemo na ivf.ali mi smo od 2016.gore tako da je rekso vi ste tu predugo.ja sam imala veliku pauzu od godinu dana i evo.u subotu imala transfer 1blastice i sad čekamo,ja mislim da se nemas cega bojati slobodno pitaj dr.ako kazes da je los spermiogram mislim da vas nece vise dlati na inseminaciju


    Prvi put sam odmah željela ivf, jer… Šogorica je dobila sina putem ivf. Onda je bio Alebić i sogor je imao bolji spermiogram od muza i reko je tada alebić da se sa takvim spermiogramom nema sta ici na inseminaciju. Kad sam ja rekla da zelim ici na ivf onda je rekla da ja se smirim jer imam vena u maternici i da sta ja mislim ako ona pikne krivo sta onda..?!?! ali inzistirat cu na ivf. Znam da boli punkcija ali veće su šanse 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.