Porod u Petrovoj bolnici

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • babyq

    Broj poruka: 133

    Prijavi adminu

    Molim iskustva mama poroda u Petrovoj bolnici.Do sad sam rodila dva puta u Vinogradskoj bolnici ali sad moram u Petrovoj.Hvala.

    https://lmtf.lilypie.com/FEATp1.png [lmtf.lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 161

    Prijavi adminu

    Ja sam jako zadovoljna, sestre su bile pri ruci sta god trebalo, doktori i anest.ljubazni ..dobila epid., poslje poroda me doktorica grlila..sve super..i svakako idem opet tamo :)

  • Avatar Hip_Hopsica

    Hip_Hopsica

    Broj poruka: 342

    Prijavi adminu

    Ja sam rodila prošle godine u Petrovoj i bila sam sa svime vrlo zadovoljna. Sestre i doktori vrlo ljubazni i normalni. Došla sam tamo sa laganim trudovima, doktor me pregledao, bila već 5 cm otvorena, te su zaključili da će me zadržati. Nakon toga su mi odmah dali klistir i onda sam malo šetala po hodniku. Nakon šetnje po hodniku odveli su nas u naš box (mene i muža). Nakon kojih 2 sata su mi probušili vodenjak i onda su počeli jaki trudovi. Sestra nas pitala dal želimo da nam zamrači sobu da nam bude ugodnije, dal želi tko vode, da si slobodno pustimo kakvu muziku lagano… ja sam bila ugodno iznenađena. Sve može… i tražila sam odmah epiduralnu i dobila sam. Jedino nisam zadovoljna sa anesteziologicom jel epiduralana nije dijelovala. A dali su čak dvije doze. Utrnula mi noga a ono što treba ne 😳.  Također više ne rade epiziotomiju… tako da me nisu rezali. Jesam malo popucala, al me nisu rezali. Također, nisu mi dali niti drip. U biti, došla je sestra sa dripom, al sam ja rekla da ne želim drip i ona je rekla OK i to je to. Sve što su radili ili planirali raditi su lijepi objasnili. Uglavnom, čista 5ica za sve osoblje. Evo to je moje iskustvo sa Petrovom. Nadam se da sam nekome pomogla.

    02/2017….. spontani pobačaj
    02/2018….. stigla naša curica :-)
    04/2019….. spontani pobačaj
    07/2019….. spontani pobačaj
    02/2020….. trudna - Bhcg na 4+2: 386; 4+4: 879; 9+3 Beba br.1: 27mm, beba br. 2 stala s razvojem na 6mm;
    15+1- uredan Nifty 💙; 05.11.2020. Podobnik
    [lilypie.com]

  • Embarasada

    Broj poruka: 464

    Prijavi adminu

    Šta to znači da više ne rade epiziotomiju?
    Zar je to nešto što se bira ?

  • Avatar Hip_Hopsica

    Hip_Hopsica

    Broj poruka: 342

    Prijavi adminu

    Ja sam baš pitala za epiziotomiju još dok sam bila trudna i Dr. mi je rekla da to više ne prakticiraju osim ako baš nije nužno. I stvarno je tako i bilo na porodu. Ja sam rodila veliku bebu (preko 4 kg) i bila sam prvorotka al nisu radili epiziotomiju, al sam imala rupturu II stupnja. Po mom iskustvu bi se stvarno dalo reči da je informacija koju sam dobila i bila točna. 

    02/2017….. spontani pobačaj
    02/2018….. stigla naša curica :-)
    04/2019….. spontani pobačaj
    07/2019….. spontani pobačaj
    02/2020….. trudna - Bhcg na 4+2: 386; 4+4: 879; 9+3 Beba br.1: 27mm, beba br. 2 stala s razvojem na 6mm;
    15+1- uredan Nifty 💙; 05.11.2020. Podobnik
    [lilypie.com]

  • babyq

    Broj poruka: 133

    Prijavi adminu

    Super da ne rade epizotomiju ako ne treba.Mene su u Vinogradskoj dva puta rezali nisam mogla dva tjedna normalno sjesti. Dali potvrda s trudnickog tecaja može biti i iz dz ili mora bit iz Petrove bolnice?

    https://lmtf.lilypie.com/FEATp1.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar Hip_Hopsica

    Hip_Hopsica

    Broj poruka: 342

    Prijavi adminu

    Potvrda s trudničkog tečaja može biti od bilo kud, al je traže. Znači može i iz doma zdravlja al ako otac želi sudjelovati na porodu, onda ju treba ponijeti jer će ju tražiti.

    02/2017….. spontani pobačaj
    02/2018….. stigla naša curica :-)
    04/2019….. spontani pobačaj
    07/2019….. spontani pobačaj
    02/2020….. trudna - Bhcg na 4+2: 386; 4+4: 879; 9+3 Beba br.1: 27mm, beba br. 2 stala s razvojem na 6mm;
    15+1- uredan Nifty 💙; 05.11.2020. Podobnik
    [lilypie.com]

  • babyq

    Broj poruka: 133

    Prijavi adminu

    Hvala cure.
    Pitanje dali su   vaše il njihove spavacice?
    Dali je istina da sestre mjenjaju pelene djeci?

    https://lmtf.lilypie.com/FEATp1.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar Hip_Hopsica

    Hip_Hopsica

    Broj poruka: 342

    Prijavi adminu

    Sve spavaćice su tvoje… ponesi 3. Jednu za porod koju ćeš odmah skinuti i možda i baciti i 2 za naredna 3 dana koja ćeš provesti u bolnici. Kaj se tiče prematanje beba, sve sestre odrade. Jednom su nam pokazale al ja to uopće nisam doživa tak da sam došla doma i nisam znala kako presvuči bebu… hehehe 😂.

    02/2017….. spontani pobačaj
    02/2018….. stigla naša curica :-)
    04/2019….. spontani pobačaj
    07/2019….. spontani pobačaj
    02/2020….. trudna - Bhcg na 4+2: 386; 4+4: 879; 9+3 Beba br.1: 27mm, beba br. 2 stala s razvojem na 6mm;
    15+1- uredan Nifty 💙; 05.11.2020. Podobnik
    [lilypie.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Podizem temu. Da li bi netko pisao zadnja islustva?

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.