Porod u Petrovoj bolnici

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar kika28

    kika28

    Broj poruka: 75

    Prijavi adminu

    Kengurica

    Podizem temu. Da li bi netko pisao zadnja islustva?


    Mene isto zanima, čeka me porod tamo kroz koji dan nadam se. Do sada jedino iskustvo s njihovom trudničkom ambulantom 

  • Martina0204

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    kika28

    Kengurica

    Podizem temu. Da li bi netko pisao zadnja islustva?

    Mene isto zanima, čeka me porod tamo kroz koji dan nadam se. Do sada jedino iskustvo s njihovom trudničkom ambulantom


    I mene ceka uskoro petrova… 🙈
    Kod kojeg doktora si isla u trudnicku ambulantu?

  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Rodila prije 6i pol mjeseca peto dijete u Petrovoj, zadovoljna svaki put sa svime, nisam imala nikakvih ruznih iskustva… Sto se tice rađaone znaci svaki put je ekipa bila super, samo slusajte i bit ce sve ok, na odjelu babinjaca isto sve super, nađe se koja sestra da ne legne bas i to vecinom bude sestra za bebe i meni osobno ima njih nekoliko jos od one prve postave kad sam rodila 2006.-te,valjda nemaju vise volje kao ove mlade, ali uglavnom sve super meni bilo. Sretno! 

    [lilypie.com]

  • Avatar kika28

    kika28

    Broj poruka: 75

    Prijavi adminu

    Martina0204

    kika28

    Kengurica

    Podizem temu. Da li bi netko pisao zadnja islustva?

    Mene isto zanima, čeka me porod tamo kroz koji dan nadam se. Do sada jedino iskustvo s njihovom trudničkom ambulantom

    I mene ceka uskoro petrova… 🙈
    Kod kojeg doktora si isla u trudnicku ambulantu?

    Prošli ponedjeljak kod Goluže, s tim da me on nije pregledavao, kao nije bilo potrebe, a ovaj ponedjeljak kod Škrablin, ona me pregledala i čist sam zadovoljna. A idući put sam naručena 7.8., tko zna tko će tada biti od doktora. Nadam se da cu roditi do tada 😁

  • Avatar kika28

    kika28

    Broj poruka: 75

    Prijavi adminu

    Mama5

    Rodila prije 6i pol mjeseca peto dijete u Petrovoj, zadovoljna svaki put sa svime, nisam imala nikakvih ruznih iskustva… Sto se tice rađaone znaci svaki put je ekipa bila super, samo slusajte i bit ce sve ok, na odjelu babinjaca isto sve super, nađe se koja sestra da ne legne bas i to vecinom bude sestra za bebe i meni osobno ima njih nekoliko jos od one prve postave kad sam rodila 2006.-te,valjda nemaju vise volje kao ove mlade, ali uglavnom sve super meni bilo. Sretno!


    Hvala što si to podijelila sa nama 😊 nadam se i ja da bude prošlo sve u najboljem redu. Znam da je nemoguće naići na sve dobre i pristupačne ljude, ali nekako gledam da se samo to sve odradi kako treba pa da idemo doma, a i da ostane nekako u dobrom sjećanju to iskustvo, ipak je doživotno 

  • Avatar sara2019

    sara2019

    Broj poruka: 270

    Prijavi adminu

    pozdrav nova sam na ovom forumu i zanima me jedna stvar.vi koje ste rodile uz prisustvo muzeva dali mora ponjeti od kuce kutu za radaonicu ili to dobivaju tamo

  • Avatar sara2019

    sara2019

    Broj poruka: 270

    Prijavi adminu

    sara2019

    pozdrav nova sam na ovom forumu i zanima me jedna stvar.vi koje ste rodile uz prisustvo muzeva dali mora ponjeti od kuce kutu za radaonicu ili to dobivaju tamo


    Mama5

    Rodila prije 6i pol mjeseca peto dijete u Petrovoj, zadovoljna svaki put sa svime, nisam imala nikakvih ruznih iskustva… Sto se tice rađaone znaci svaki put je ekipa bila super, samo slusajte i bit ce sve ok, na odjelu babinjaca isto sve super, nađe se koja sestra da ne legne bas i to vecinom bude sestra za bebe i meni osobno ima njih nekoliko jos od one prve postave kad sam rodila 2006.-te,valjda nemaju vise volje kao ove mlade, ali uglavnom sve super meni bilo. Sretno!


    sara2019

    pozdrav nova sam na ovom forumu i zanima me jedna stvar.vi koje ste rodile uz prisustvo muzeva dali mora ponjeti od kuce kutu za radaonicu ili to dobivaju tamo


    i jos jedno pitanje.dali su bebe cijelo vrijeme sa vama ili 

  • Avatar Mama5

    Mama5

    Broj poruka: 507

    Prijavi adminu

    Mi smo imali sa sobom, kupili u Farmaciji to jednokratno zeleno odijelo, tako da ne znam dal bi oni imali za dat u slucaju da se nema… Je, bebe su cijelo vrijeme sa nama uzimaju ih par puta dnevno tipa ujutro za pregled i vaganje, pa za vrijeme posjeta(ali to jako varira o godisnjem dobu, 2015.te su bebe bile s nama za vrijeme posjeta a ove god su uzimali ali vjerujem zato jer je bila zima i gripa na pomolu, tako da su posjete i bile zabranjene na katu) i navecer za kupanje, ostatak su s nama, a za noc vas pitaju dal zelite da ostane s vama ili da uzmu, pogotovo kad vam je prva noc. 

    [lilypie.com]

  • lara1406

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav,
    može li mi netko reći kako to izgleda u Petrovoj kada se dođe u bolnicu sa trudovima? koja je procedura? koji pregledi se rade? ja sam naručena za dva tj u trudničku ambulantu. čula sam da se ni tamo ne radi uzv svaki put. da li se uzv radi taj dan prije poroda?kada ste zadnju put radile uzv?
    hvala!

  • Avatar Nova19

    Nova19

    Broj poruka: 1381

    Prijavi adminu

    Bok cure, baš mi je drago da ste otvorile ovu temu.
    Planiram roditi u Petrovoj ovaj put… prvu curku sam rodila na SV Duhu i jako zadovoljna sa tom bolnicom, ali promijenila ginekologa koja je povezana sa Petrovom pa eto ☺️
    Super mi je citati da imate dobra iskustva 👌🏼🤗

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.