Porod u bolnici sveti duh 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • pg0106

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Hip_Hopsica

    pg0106 hvala ti puno na ovako detaljnom opisu. Puno si mi pomogla.
    Znači muž je bio od 21h na dalje s tobom?
    Ja sam isto sa Petrovom bila sa svim zadovoljna osim sa anesteziologom… spičila mi dvije doze epiduralne a niti jednu kako treba…
    Čula sam da je sad velika gužva sad na Sv. Duhu zato što su jedina bolnica koja dopušta pratnju? Da li je to istina?


    Hip_Hopsica

    Bogami fini komad bebača. Čestitam pg0106!!!🤗🥰


    Hvala ti🥰 
    Čim su me uveli u rađaonu i dali epiduralnu on je smio uči. A što se tiče gužve, ja sam nakon poroda ležala 3h na hodniku u rađaoni jer nije bilo mjesta na odjelu babinjača, tad su napravili jako puno otpusta i bila sam 2 dana sama u sobi, nema pravila, iz dana u dan se mijenja, kad sam ja rađala, pratnja je bila dozvoljena u svakoj bolnici, sad su maknuli opet to pravo svi osim Svetog Duha, vjerojatno je onda istina, meni je puno puno pomoglo što je muž bio samnom i da sam sad na mjestu bilo koje žene odmah bi promijenila bolnicu tamo gdje dopuštaju da bude samnom😊

  • Avatar Ninnika

    Ninnika

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Ja sam rodila na Sv. Duhu krajem 2020 i mogu reći samo sve najbolje i sve pohvale. Bila mi je prva trudnoća. Neiskusna. Strah od svega. Došla sa puknutom posteljicom. Svi su bili divni. Od prijema, sestara, sestri i doktora u predrađaoni. Moje doktorice koja je odmah predložila carski i na svijet sigurno porodila moju zdravu curicu. Sestre na odjelu babinjača stvarno prolaze kroz svašta i skidam im kapu do poda. Sestre koje paze na bebice isto tako. Hrana u bolnici vrhunska. Stvarno nemam nikakvih zamjerki. Ako ću biti opet trudna jednog dana. Opet ću trudnoću ići voditi na sv duh kod svoje dr i porod će biti u toj bolnici. Nigdje drugdje.

  • girlboss

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ninnika

    Ja sam rodila na Sv. Duhu krajem 2020 i mogu reći samo sve najbolje i sve pohvale. Bila mi je prva trudnoća. Neiskusna. Strah od svega. Došla sa puknutom posteljicom. Svi su bili divni. Od prijema, sestara, sestri i doktora u predrađaoni. Moje doktorice koja je odmah predložila carski i na svijet sigurno porodila moju zdravu curicu. Sestre na odjelu babinjača stvarno prolaze kroz svašta i skidam im kapu do poda. Sestre koje paze na bebice isto tako. Hrana u bolnici vrhunska. Stvarno nemam nikakvih zamjerki. Ako ću biti opet trudna jednog dana. Opet ću trudnoću ići voditi na sv duh kod svoje dr i porod će biti u toj bolnici. Nigdje drugdje.


    Molim Vas ime doktorice ako nije problem, puno hvala 🤍

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.