Porod u bolnici sveti duh 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar TonkicaPrrr

    TonkicaPrrr

    Broj poruka: 201

    Prijavi adminu

    Ima li tko nedavnih iskustva sa sv. Duha? 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Alea

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    TonkicaPrrr

    Ima li tko nedavnih iskustva sa sv. Duha?


    Evo ja sam rodila prije nekoliko tjedana na sv.duhu i mogu reci samo sve najbolje!! Divni ljudi, u radaoni nisu mogli biti bolji! Na odjelu babinjača takoder sve oke!

  • Avatar TonkicaPrrr

    TonkicaPrrr

    Broj poruka: 201

    Prijavi adminu

    Alea

    TonkicaPrrr

    Ima li tko nedavnih iskustva sa sv. Duha?

    Evo ja sam rodila prije nekoliko tjedana na sv.duhu i mogu reci samo sve najbolje!! Divni ljudi, u radaoni nisu mogli biti bolji! Na odjelu babinjača takoder sve oke!


    Joj baš ti hvala na informacijama! :)))  
    Volim to čuti 😊😊😊

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar TonkicaPrrr

    TonkicaPrrr

    Broj poruka: 201

    Prijavi adminu

    TonkicaPrrr

    Alea

    TonkicaPrrr

    Ima li tko nedavnih iskustva sa sv. Duha?

    Evo ja sam rodila prije nekoliko tjedana na sv.duhu i mogu reci samo sve najbolje!! Divni ljudi, u radaoni nisu mogli biti bolji! Na odjelu babinjača takoder sve oke!

    Joj baš ti hvala na informacijama! :)))
    Volim to čuti 😊😊😊


    I čestitam 💛

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Alea

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    Hvala…🤗 i sretno☺

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Bok cure, ja sam tek na pocetku trudnoce, danas 2 mjeseca 😊, voljolela bi da me porodi dr. Ana Tikvica Luetic, prosle god me je ona operirala i ona je moj mpo pa imam super iskustvo sa njom. Zanima me jel neku od vas ona poradjala, i kakva je u tome, jeste li zadovoljne? 

  • Kika28

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bok svima. Ja bi trebala za 2 mjeseca roditi pa me zanima akonje netko u zasnjih mjesec dana rodio u Sv. Duhu i koje doktore imate za preporuciti. Hvala :) 

  • Alea

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    Kika28

    Bok svima. Ja bi trebala za 2 mjeseca roditi pa me zanima akonje netko u zasnjih mjesec dana rodio u Sv. Duhu i koje doktore imate za preporuciti. Hvala :)


    Ja sam rodila u 7mj…nisam imala nikakvog odredjenog dr…ugl.na porodu ti se vise njih pojavi, al glavne su babice.. dr.samo pogleda i to je to, ako je sve uredu naravno…imam samo najbolje rijeci za cijelo osoblje u rađaoni!

  • Zekica

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Kika28

    Bok svima. Ja bi trebala za 2 mjeseca roditi pa me zanima akonje netko u zasnjih mjesec dana rodio u Sv. Duhu i koje doktore imate za preporuciti. Hvala :)


    Bok:-) Ja sam rodila prije 10 dana na Sv.Duhu.. O odjelu rađaone sve najbolje, nemam nikakvih loših iskustva.. Doktori i babice odlicni..Tu nemas brige, vjeruj mi:-)
    Odjel babinjaca,strasno! Ne znam kaj bi ti rekla, osim da sam se morala sama snalaziti jer ti nitko nista ne pokaze kaj se tice bebice kak spada.. Sreca pa sam imala cimerice koje vec imaju klince i iskustva pa su mi pomagale! 
    Uglavnom, brzo sve to prodje i za cas si domeka sa svojom bebicom:-) 
    Sretno :-)

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Ima li tko kakvih novih iskustava sa Sv.Duha otkad su obnovili rađaonu?  I sto ste si sve spremile u torbu za box?

    Be the change you wish to see in the world..


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.