Policisticni jajnici i trudnoca :)

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • jelmalin

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Drage mame imam jedno pitanje i molim pomoc ako je koja prosla to :)
    Naime rodila sam dvoje djece..nakon rodjena drugog djeteta nakon dve godine ustanovljeni su mi policisticni jajnici i nikako da ostanem trudna a zelimo trecu bebu..doktorica mi nije dala nikakvu terapiju a vec godinu dana pokusavamo i nista..stoga vas molim ako ste nesto uzimale i da vam je pomoglo da mi preporucite i pomognete :)

  • Avatar -Tea-

    -Tea-

    Broj poruka: 939

    Prijavi adminu

    Mala Jelena

    Drage mame imam jedno pitanje i molim pomoc ako je koja prosla to :)
    Naime rodila sam dvoje djece..nakon rodjena drugog djeteta nakon dve godine ustanovljeni su mi policisticni jajnici i nikako da ostanem trudna a zelimo trecu bebu..doktorica mi nije dala nikakvu terapiju a vec godinu dana pokusavamo i nista..stoga vas molim ako ste nesto uzimale i da vam je pomoglo da mi preporucite i pomognete :)

    Pozdrav! Evo moje price. Meni su dijagnosticirali policisticne jajnike sam17 g. Nikad nikakvu terapiju nisam dobila za to. Sa 26 smi odlucili da zelimo bebicu i tek nakon 2 i po godine se “dogodilo”. Da napomenem, nikakve preglede, kontrole i pretrage nismo radili jer nismo htjeli. (Dragi ima sina iz prvog braka takomda sam znala sa je s njim sve ok, i ja jedini priblem mogu biti moji policisticni jajnici)
    i nakraju se dogodilo samo od sebe, a sad cekamo drugog bebaca kojeg smo zaceli 3 mjeseca nakon rođenja prvoga sina!!!!  :)

    [lilypie.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Mikki_1012

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, 
    Policisticne jajnike imam valjda od puberteta ,i nikada ih nisam lijecila. Spontano sam ostala trudna nakon pola godine pokusavanja,medjutim to je zavrsilo spontanim pobacajem. Sada sam opet nakon malo vise od pola godine ostala trudna ,unatoc cistama na oba jajnika. Trudnoca mi je potpuno uredna.Voljela bih ti napomenuti da su mi neki ciklusi bili po 60-90 dana pa sam opet zatrudnjela. I pila sam caj od vrkute zadnja tri  mjeseca cisto da mi se ciklusi unormale … i eto ,trudna 😊
    Puno srece ti zelim i debeli plus cim prije! 

  • Avatar Renoveno

    Renoveno

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Draga Mala jelena… evo ti i mene s policisticnim koja sam odmah ostala trudna cim smo prvi put pokusali… također sam pila vrkutu dok nisam saznala da sam trudna… tako da se samo opusti.. pij vrkutu jer je odlicnaaa i za policisticne, i za zacece i za opcenito bilo koji dio zenskog zdravlja… zelim vam svu srecu i brzi plusic :) 

  • Avatar Lunah

    Lunah

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Mala Jelena

    Drage mame imam jedno pitanje i molim pomoc ako je koja prosla to :)
    Naime rodila sam dvoje djece..nakon rodjena drugog djeteta nakon dve godine ustanovljeni su mi policisticni jajnici i nikako da ostanem trudna a zelimo trecu bebu..doktorica mi nije dala nikakvu terapiju a vec godinu dana pokusavamo i nista..stoga vas molim ako ste nesto uzimale i da vam je pomoglo da mi preporucite i pomognete :)


    Pozdrav, 

    Imam policistične jajnike od 16 godine, prije god i pol mi je ustanovljen CIN 3 i predstadij raka grlića maternice, bila sam očajna. Ove god u 1 mjesecu kad mi se dragi vratio iz inozemstva rekla sam mu idemo probati pa kaj bude bude. Sumnjala sam da će biti išta  s obzirom na dijagnozu. Meni plodni dani traju 9 dana mi smo se sexali svih 9 dana po 5-6 puta dnevno i svršio je svaki put u mene i ja bi još pol sata svaki put ostala ležat na leđima sa dignutim nogama i gle čuda od prve se primilo mi smo bili u šoku i presretni. Bebica se sad fino razvija a ginić mi je rekao da će me beba sa svojim matičnim stanicama najvjerojatnije izliječit od tog tumora. 
    Sretno budućim mamicama 

    [lilypie.com]

  • matea1234567

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozz nova sam ovdje i citam vasa iskusta pa da podjelim i svoje.
    Ovako ostala sam trudna u 1mj 2018g nakon mjesec dana imala sam spontani bez kiretraze,dr mi je rekao da ne pokusavam ostat trudna 6mj do godinu dana.No nakon tih godinu dana suprug i ja pokusavali smo ponovo no ne uspjeva 😞. Jako zelimo bebu i otisla sam kod gin i rekao mi je da imam policisticni jajnik ali mi nije dao nikaku terapiju menstruacija mi je svakih 43dana.E sad ce bit 2god od kako je bio spontani pa me zanima vase misljenje sto napravit. Stim da na pomenem da sam pila kapi,tablete i caj od vrkute i nista ne pomaze molim za savjet. 🙂

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.