poklon za krštenje

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • andjelina9622

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    imate li ideju što kupiti?
    dragi i ja idemo na krštenje curici :)
    grozim se poklanjanja nakita za krštenje tako da to odmah otpada :)
    zasad sam nasla personalizirani poster sa slikom bebe, datumom rođenja, imenom i još nekim podacima, ali rade premale dimenzije..
    naručila sam cipelice za nehodače s njenim imenom
    e sad..šta pokloniti uz to? da curici ostane za uspomenu

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Meni su super one personalizirane drvene skrinjice za uspomene.
    Mi smo za curu dobili na drvenoj ploci urezanu njenu sliku, tekst i sat pored toga, na vrhu je njeno ime koje je van te ploce.
    Robica je uvijek dobar izbor, hand made trakice za kosu..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Posroji i neka tvrtka koja radi slikovnice ali sa imenom djeteta, pa i one postanu personalizirane. Pricu birate sami. Ne znam ime, ali vjerujem ako malo istrazite po netu da ce izbacit to. 
    Jedino sto ovisi o tome koliko vremena imate do krstitki

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar japanka

    japanka

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    dea32

    Posroji i neka tvrtka koja radi slikovnice ali sa imenom djeteta, pa i one postanu personalizirane. Pricu birate sami. Ne znam ime, ali vjerujem ako malo istrazite po netu da ce izbacit to.
    Jedino sto ovisi o tome koliko vremena imate do krstitki


    Možda Tvornica snova? To mi je fora, par puta sam to poklonila i super je -knjiga s debelim koricama ‘Kako je na svijet došao… Luka/Vid/Ivan…’ definitivno fora uspomena. A imaju i drugih priča pa mogu biti i brat i sestra likovi priče. Imaju i one knjigice koje se izrađuju i imaju razne materijale, senzoričke knjige. To je sve za njih kad malo porastu, ali što ima veze. Još bolje. Za krštenje je meni super poklon i krunica s njihovim imenom… Ima i knjigica moje krštenje od verbuma, nešto kao radosnica, ali za krštenje… Ima i krsna Biblija i tako… 
    uvijek se može kupiti i nešto što roditelji nemaju za bebu -npr babygym i slično. 
    Postoje i personalizirani okviri za slike tako s podacima o bebi. Mislim da sada na tržištu ima jako puno personaliziranih poklona! 

    [lilypie.com]

  • Avatar pharmamma

    pharmamma

    Broj poruka: 1280

    Prijavi adminu

    Možeš pogledati i sky art postere,prikazuju zvijezde u određenom značajnom trenutku,recimo u vrijeme i na lokaciji kad je beba rođena 😁

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.