Pohrana matičnih stanica krvi iz pupkovine

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Klikerica

    Klikerica

    Broj poruka: 1147

    Prijavi adminu

    Ima li nekakvih novosti po pitanju ove teme?
    Zadnji post je iz 2015. godine, a tema mi je vrlo zanimljiva.

    Moj Blog - Mamina čarolija http://bit.ly/maminacarolija-mojblog [bit.ly]

    https://lpmf.lilypie.com/zvSbp2.png [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Hej,ja sam ih dala za zakladu Ana Rukavina!Slucajno saznala za to!Na Sv Duhu!Kad sam stariju kcer radjala

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • peterpan03

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    ฟอรัมนี้สามารถช่วยฉันได้ ขอบคุณ!

    สมัคร ufabet [ufa007.com]  : po

  • hortensia

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    I mene ovo zsnima, znam jednu osobu koja je privatno pohranila sli nista nedavno…

    [lilypie.com]
    Missed ab. 7tj. 1/2020 ♥
    Missed ab. 11tj. 5/2020 ♥

  • Andela

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav. Evo da napisem svoje iskustvo. Rodila sam ima malo manje od dvije godine, i pohranili smo maticne stanice privatno na KBC Rebro, ne sjecam se sad tocno iznosa ali negdje oko 20 000 kn.
    Sve je lako dogovoriti s Rebrom, imate sve na njihovoj stranici. Da napomenem, rodila sam carskim, i bila je mekonijasta plodna voda, i svakako su uspjeli izvuci stanice, koje su kada su se testirale pokazale da su dobre kvalitete i da su dobre za pohranu. Rodiliste ih bez problema uzme, isto nesto naplate. Kada su sve uzeli, dali su kufer suprugu (kufer se dobije od Rebra zajedno s dokumentacijom), i onda je on to odmah poslao Gls-om u Zg, jer treba stici kroz 24 sata u bolnicu. Sve je proslo glatko bez ikakvih problema. Daj Boze da nam ne budu trebale, al istrazivanja na ovom podrucju su velika i tko zna za sto jos otkriju da moze pomoc. Moze se platiti i na rate. 
    Da napomenem, da poznajem ljude koji su pohranjivali i u neke banke u Njemacku ili Austriju, a rodili su tu kod nas, sve ovisi od bolnice, jer one svako malo mijenjaju politiku poslovanja. Tako da su nam rekli da ne moze u te bolnice vani, sto se recimo godinu prije moglo. Ali nije nam na kraju ni bilo bitno, kad je postajala opcija i na Rebru, bitno da su one negdje. Da ne duljim vise, to je to 😊

  • Avatar TonkicaPrrr

    TonkicaPrrr

    Broj poruka: 201

    Prijavi adminu

    Za one koji su donirali za Zakladu, jeste morali ranije kome najaviti ili je bilo dovoljno doći s ispunjenim papirima u rodilište? 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    TonkicaPrrr

    Za one koji su donirali za Zakladu, jeste morali ranije kome najaviti ili je bilo dovoljno doći s ispunjenim papirima u rodilište?


    Ja nisam na kraju pohranila, ali sam planirala, pa sam se raspitivala. Ugl receno mi je da bolnice vec imaju pribor (bar u zg, pitaj u trudnickoj kad ides), da isprintam i popunim papire s neta, to ponesem u radaonu i onda oni svoj dio ispunjavaju tamo, a ne unaprijed


  • Avatar Arsancres

    Arsancres

    Broj poruka: 1250

    Prijavi adminu

    Meni je dr. u TA koji me vodio dao papire sve, 2 sam jos isprintala s neta, on mi je potpisao sve i rekao da samo dodem s time na porod, ali mi je rekao da obično ne bude problem ni ako ti neko od dr. ne ovjeri prethodno potpisom u pravilu. Govorim za Sv. Duh, prije 4 mj rodila :) 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Arsancres

    Meni je dr. u TA koji me vodio dao papire sve, 2 sam jos isprintala s neta, on mi je potpisao sve i rekao da samo dodem s time na porod, ali mi je rekao da obično ne bude problem ni ako ti neko od dr. ne ovjeri prethodno potpisom u pravilu. Govorim za Sv. Duh, prije 4 mj rodila :)


    Jesi mozda pitala u zakladi jesu li stanice uspjesno izvucene?


  • Avatar Arsancres

    Arsancres

    Broj poruka: 1250

    Prijavi adminu

    Frajla  na kraju mi nisu mogli uzeti jer mi je pupkovina bila prekratka, barem su mi tako objasnili :(

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.