❤Podrska❤(rani i kasni sp.)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Namijenjeno svima koje su imale spontane ili izgubile bebe u ranim i kasnim tt. Kako sam i sama dozivila to iskustvo prvo u 23 tt zatim u 6 tt. shvatila sam da se jako malo prica o tome.i da mamice imaju jako malo podrske i mjesta na kojima bi mogle ispricat svoje osjecaje i iskustva. Pa evo ovdje mozete izbaciti iz sebe ljutnju, dobit savjez, pruziti savjet i podrsku. Niste same iako se to nekada cini kao da jeste. Mi se razumijemo i osjecamo isto. Ali iza svake kise dolazi sunce tako cemo i mi imati svoje zeljice u rukama. Mame samo hrabro ❤

  • Avatar Nova19

    Nova19

    Broj poruka: 1381

    Prijavi adminu

    Martina lijepo da si otvorila ovu temu… ja imam isto 2 spontana (7tt i 6tt) i 1 biokemijsku iza sebe… i koliko god se nadam i trudimo se za drugu bebicu, strah ne opet proživjeti tu bol… ali isto tako nisam spremna odustati od svoje želje…
    💕

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Lady33

    Broj poruka: 303

    Prijavi adminu

    Takodjer imam 2 spontana iza sebe imam 22 godine, prvi spontani u 6 tj.
    Drugi u 8 tj. Missed (srce prestalo kucati)
    Sada otkrila trombofiliju .i dobola nalaz insulinske rezistencije koji bas i ne znam ocitati, idem doktoru pa  cemo vidjeti kada mogu ponovno krenuti u akciju u svakom slucaju sljedeca trudnoca na inekcijama clexana

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Nova19

    Martina lijepo da si otvorila ovu temu… ja imam isto 2 spontana (7tt i 6tt) i 1 biokemijsku iza sebe… i koliko god se nadam i trudimo se za drugu bebicu, strah ne opet proživjeti tu bol… ali isto tako nisam spremna odustati od svoje želje…
    💕


    Razumijem potpuno. Ja kad sam drugi put ostala trudna rekla Boze samo neka ne bude opet. Al je bilo. Nazalost. Nikad ne treba odustati. Strah ce uvijek biti prisutan to je sasvim normalno ali ne treba mu se covjek predati. Zao mi je da bolnice nemaju odgovornu skrb za mame koje su izgubile bebe. U bilo kojem tjednu. Mene nisu npr.pitali ni dal ocu nesto za smirenje ili spavanje. Tek me pitala 20 dana kasnije doktorica opce prakse kad sam isla po uputnice. Pa makar 5 min razgovora. Zelim ti da uskoro ostvaris svoju zelju ❤ . Da li znas razloge svojih spontanih? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Lady33

    Takodjer imam 2 spontana iza sebe imam 22 godine, prvi spontani u 6 tj.
    Drugi u 8 tj. Missed (srce prestalo kucati)
    Sada otkrila trombofiliju .i dobola nalaz insulinske rezistencije koji bas i ne znam ocitati, idem doktoru pa cemo vidjeti kada mogu ponovno krenuti u akciju u svakom slucaju sljedeca trudnoca na inekcijama clexana


    Da tako i ja imam trombofiliju. Koji oblik imas? Dobro da su ti to otkrili. Jedna moja poznanica imala je 5 spontanih dok se gospoda nije udostojila poslat ju na testove. Najlakse je rec desilo se.  

  • Lady33

    Broj poruka: 303

    Prijavi adminu

    Imam Faktor V heterozigot i
    PAI-1 HETEROZIGOT.
    A ti?
    Radis li jos neke nalaze sada ?

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Ja sam imala missed ab u 9tt blizanacke trudnoce, i mogu reci da bi mi psiholoska pomoc tada puno pomogla. Ovako je muz grcao za oboje, tjesio me i prevladali smo to nekako. Godinu kasnije + na testu ali biokemijska, opet razocaranje ali nadam se da ce ova trudnoca proci u redu, molim se za to svakodnevno. Inace sam 35+ i imamo 1 dijete 😀

    [lilypie.com]

  • Avatar Nova19

    Nova19

    Broj poruka: 1381

    Prijavi adminu

    Martina1982

    Nova19

    Martina lijepo da si otvorila ovu temu… ja imam isto 2 spontana (7tt i 6tt) i 1 biokemijsku iza sebe… i koliko god se nadam i trudimo se za drugu bebicu, strah ne opet proživjeti tu bol… ali isto tako nisam spremna odustati od svoje želje…
    💕

    Razumijem potpuno. Ja kad sam drugi put ostala trudna rekla Boze samo neka ne bude opet. Al je bilo. Nazalost. Nikad ne treba odustati. Strah ce uvijek biti prisutan to je sasvim normalno ali ne treba mu se covjek predati. Zao mi je da bolnice nemaju odgovornu skrb za mame koje su izgubile bebe. U bilo kojem tjednu. Mene nisu npr.pitali ni dal ocu nesto za smirenje ili spavanje. Tek me pitala 20 dana kasnije doktorica opce prakse kad sam isla po uputnice. Pa makar 5 min razgovora. Zelim ti da uskoro ostvaris svoju zelju ❤ . Da li znas razloge svojih spontanih?


    Prvi spontani se nije razvijala posteljica… išla na kiretažu, nakon 8 mjeseci opet zatrudnila, čulo se srčeko i 3 dana kasnije prokrvarila … imala klamidiju i E.coli pa kasnije enteroccocus… koje sam pokupila u bolnici na kiretaži sto posto jer prije nikad ništa… gin rekao oba puta da je prirodna selekcija (jer sam imala 36+). Nakon drugog spontanog sam JA tražila preglede da bi se ustanovilo da sam imala bakterije. U 5.mj ove godine konačno plus i tjedan dana prokrvarila… nalazi svi uredni.
    Pitala za trombofiliju, kaže on “sumnjam da je to kod vas ali možete provjeriti” … ugl, na jesen mijenjam ginekologa i nadam se pomoći i pozitivnom ishodu…
    Ali nažalost se taj neki strah uvukao ali probat ću ga smanjiti što više moguće ☺️
    Sada imam 40, i mislila sam da ću do tada imati 3 djece, koja mi oduvijek želja bila, ali eto, i sa još jednim bi bila presretna…
    Imam curicu od 4,5 god koja stalno spominje bracu ili seku 😢 jednostavno želja je prevelika sa moje strane ali tako i kod muža i kćerke… 🥰
    Radite opet na bebaču? 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Lady33

    Imam Faktor V heterozigot i
    PAI-1 HETEROZIGOT.
    A ti?
    Radis li jos neke nalaze sada ?


    Ja imam mutacija gena za protrombin G20210A. Trenutno ne. Moram jedino do geneticarke da vidimo sta cu sa Aspirinom. Jer eto napravio mi i izazvao krvarenja. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    luce35

    Ja sam imala missed ab u 9tt blizanacke trudnoce, i mogu reci da bi mi psiholoska pomoc tada puno pomogla. Ovako je muz grcao za oboje, tjesio me i prevladali smo to nekako. Godinu kasnije + na testu ali biokemijska, opet razocaranje ali nadam se da ce ova trudnoca proci u redu, molim se za to svakodnevno. Inace sam 35+ i imamo 1 dijete 😀


    Da znam tocno sto mislis. Jako malo se prica o tome a zenama je tada najpotrebnije da netko poprica s njima. Nasi dragi ionako tuguju samo za sebe jos i za nas. Ja bi nesto poduzela ovdje u Njemackoj povodom toga. Pogotovo sto ima mnogo zena sto i ne znaju dobro jezik a moraju se jos i s tim nositi. Tebi zelim od svega ❤ da i dalje bude sve u redu i da uskoro drzis svoju bebicu 🤗🤗🤗🙏🙏🙏
     

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.