Pedijatar ili liječnik primarne zdravstvene zaštite

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    kukukaka


    Mi kad idemo na cijepljenje ne moramo čekati, nego se naručimo i dobijemo termin, tako da dođemo točno u to vrijeme i onda nije u kontaktu s bolesnom djecom. A što se tiče radnog vremena za bolesnu djecu, bili smo kad se tek rodio kod ped.na zamjeni jer je naš ped.bio na godišnjem i nije bila velika gužva. Kasnije nismo išli tako da ne znam, ali vjerujem da bude velika gužva.

    Heh, tako je i doktor rekao, da naručuje. Znači ti nemaš iskustva sa svojim pedijatrom pa da preporučiš? Čula sam za dr. Ilaka da je dobar, on je bio na tečaju i kaže da je prepunjen.

  • kukukaka

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    bjap


    kukukaka


    Mi kad idemo na cijepljenje ne moramo čekati, nego se naručimo i dobijemo termin, tako da dođemo točno u to vrijeme i onda nije u kontaktu s bolesnom djecom. A što se tiče radnog vremena za bolesnu djecu, bili smo kad se tek rodio kod ped.na zamjeni jer je naš ped.bio na godišnjem i nije bila velika gužva. Kasnije nismo išli tako da ne znam, ali vjerujem da bude velika gužva.
    Heh, tako je i doktor rekao, da naručuje. Znači ti nemaš iskustva sa svojim pedijatrom pa da preporučiš? Čula sam za dr. Ilaka da je dobar, on je bio na tečaju i kaže da je prepunjen.

    Htjela sam reći da nismo išli kod našeg ped. vrijeme kad su bolesna djeca, nego samo na cijepljenje i sistematski. A upisani smo kod dr. Ilaka. Zadovoljni smo zasad. A bio je prepunjen i prošle godine, pa nas je ipak upisao. Negdje sam čula da ne smiju odbiti, e sad ne znam jel to istina.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    kukukaka


    bjap


    kukukaka


    Mi kad idemo na cijepljenje ne moramo čekati, nego se naručimo i dobijemo termin, tako da dođemo točno u to vrijeme i onda nije u kontaktu s bolesnom djecom. A što se tiče radnog vremena za bolesnu djecu, bili smo kad se tek rodio kod ped.na zamjeni jer je naš ped.bio na godišnjem i nije bila velika gužva. Kasnije nismo išli tako da ne znam, ali vjerujem da bude velika gužva.
    Heh, tako je i doktor rekao, da naručuje. Znači ti nemaš iskustva sa svojim pedijatrom pa da preporučiš? Čula sam za dr. Ilaka da je dobar, on je bio na tečaju i kaže da je prepunjen.
    Htjela sam reći da nismo išli kod našeg ped. vrijeme kad su bolesna djeca, nego samo na cijepljenje i sistematski. A upisani smo kod dr. Ilaka. Zadovoljni smo zasad. A bio je prepunjen i prošle godine, pa nas je ipak upisao. Negdje sam čula da ne smiju odbiti, e sad ne znam jel to istina.

    Istina je da vas pedijatar ne smije odbiti kod upisa novorodjene bebe. Kod prelaska od jednog kod drugog pedijatra moze odbiti, ali prvi upis ne. Mozete eventualno biti na cekanju (dok neko dijete ne krene u skolu, pa se oslobodi mjesto) a biti na cekanju znaci da vas normalno prima na kontrole i kada je dijete bolesno, samo vas sluzbeno upise kada se mjesto oslobodi.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.