Patronažna sestra

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Tena, dobra si, patronažne na klokanici!Ja osobno nisam baš bila fascinirana svojom patronažnom, nije baš bila zainteresirana za dolaske, trebala je dolaziti u isto vrijeme, a znala je kasniti i po dva sata, pa bebica zaspi, a ona ju probudi, oko pupka nije imala blage veze, mislim da nije bila ni zagovornik dojenja jer kad sam ju tražila pomoć, samo je govorila ma vi sve znate, sve je to dobroa ja ju tražim savjet! U ta tri tjedna koliko je dolazila došla je tri puta, još joj je i vaga ispala i slomila se….ma joj!  Pa sam joj rekla da više ni ne treba dolaziti, zaključila sam da mi i nije baš od neke pomoći.

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Evo I nase price sa patronazom. U Zagrebu nam je patronazna dolazila svaki dan I napomenula nam da ukoliko bude potrebno da je zovemo I da ce doci bez obzira sto je vec bila I vise puta na dan. Stvarno je bila detaljna, smirena I vrlo njezna prema bebanu. Nista je nismo morali pitati vec nam je ona sama sve objasnila sto I kako. U slucaju da ce zakasniti javila bi na vrijeme da se ne mislimo gdje je.Kako smo s bebanom isli za Zadar kad je on imao 13 dana, rekla nam je da se najavimo u Zadru tako da patronazna odmah moze doci I vagati ga posto smo imali jako velikih problema u pocetku jer je drasticno padao na tezini. Mi smo se najavili. I tad pocinje prica sa zadarskom patronazom. Lijenim, lazljivim babama. Cekamo cijelo jutro da dode, zovemo patronazu stoput I nitko se ne javlja, a kad se naposljetku javljaju onda kake da ne znaju tko je sefica I gdje je, pa onda odjedbom opet znaju tko je. Tako da smo se muz I ja uputili kod njih jer nam je vec bilo prekipilo da bi dosli tamo I njih 7 sjede u prostoriji I igraju igrice. A jedna je  na terenu kao ta koja bi trebala biti nasa patronazna. Da se razumijemo patronazna sluzba je udaljena 5 minuta hoda od nas tako da je bilo koja od njih mogla doci. Jos bezobrazno onako sa podsmjehom nam govore da izvazemo sami bebu jer da ima negdje mama koje imaju vagu. Laze da nema broj od te patronazne koja nas je trebala obici. Sve skupa kake da covjek ne povjeruje. Napokon dolazi patronazna I skupa s njom idemo doma. Kupa malog I gleda okolo, prica nesto, uopce se ne obazire na njega. Gleda TV. Te se na kraju raspricala da je se nikako rujesit. Govori da ce doc opet za 2 dana I da ide na godisnji. Dosla I posla I od tad ni p od patronaze nije zvalo ni doslo provjeriti ista. Sramota od zadarske patronazne sluzbe.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar bobac2

    bobac2

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Ja sam bila super zadovoljna s svojom patronaznom,jedino joj je zamjena koma! Naime posto sam ja rodila u drugoj zupaniji mi rekla nek je nazovem kad dođem iz bolnici i ja tako napravila al posto je bila nesto prehladena poslala zamjenu a kad ona meni da je pupak upaljen nek idemo na hitnu da to ne sluti na dobro itd.a ja naravno briznula u plac i onda jos dobila po nosu kaj se sad placem! Naravno mi otisli na hitnu i sve je bilo ok s pupkom niti u od upale!

  • Avatar brcka1902

    brcka1902

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    POMOC!!
    Cure jedva me pustili u ponedjeljak popodne doma iz bolnice i sva luda i neispavana nisam zvala patronaznu jucer jer smo prespavali vrijeme zvanja,danas ne rade, a mene muci pupak.
    Moze li mi neko detaljno objasniti kak da maloj ocistim pupak…gledala sam onu gazu kak je jako stegnuta i nisam nist htjela dirati ( kvacicu).

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Brcka, gazicu moraš odljepiti, kvaćicu ne diraj, pošpricaj sa octenomseptikom okolo, ne previše, sa štapićem za uši malo okolo to pobriši, ne previše i posuši, stavi na to suhu gazicu i možeš staviti minimalno flastera da to drži, ili ne moraš kako misliš da je bolje ionako će pelana držati tu gazicu.

  • Avatar brcka1902

    brcka1902

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    renata


    Brcka, gazicu moraš odljepiti, kvaćicu ne diraj, pošpricaj sa octenomseptikom okolo, ne previše, sa štapićem za uši malo okolo to pobriši, ne previše i posuši, stavi na to suhu gazicu i možeš staviti minimalno flastera da to drži, ili ne moraš kako misliš da je bolje ionako će pelana držati tu gazicu.

    Renata, gazica je cvrsto oko batrljka vezana ali ne vidim nigdje cvor i ne mogu ju ni pomaknuti ako ne skinem kvacicu jer mislim da su gazu pricvrstili s kvacicom( tako izgleda) .
    :(

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    brcka1902


    renata


    Brcka, gazicu moraš odljepiti, kvaćicu ne diraj, pošpricaj sa octenomseptikom okolo, ne previše, sa štapićem za uši malo okolo to pobriši, ne previše i posuši, stavi na to suhu gazicu i možeš staviti minimalno flastera da to drži, ili ne moraš kako misliš da je bolje ionako će pelana držati tu gazicu.
    Renata, gazica je cvrsto oko batrljka vezana ali ne vidim nigdje cvor i ne mogu ju ni pomaknuti ako ne skinem kvacicu jer mislim da su gazu pricvrstili s kvacicom( tako izgleda) .
    :(

    Probaj gazu pospricat s octeniseptom pa ako se bas zaljepila jako uz kvacicu ce juto omeksati I odlijepiti.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Nisu gazicu sigurno pričvrstili s kvačicom, nego se zaljepila. Našpricaj gazicu i polako odljepi, pa posuši ako imaš sterilnu kompresu, možeš i malo odić pupčić i sve okolo posušit i ako imaš tyrosur prašak poprašit, pa opet stavit sterilnu kompresu. Premda je najbolje da bude na zraku da se suši

  • Avatar brcka1902

    brcka1902

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    Samo da javim,bila patronazna sestra,pokazala mi i sljedece jutro sam otpao tako da ni ovaj put nisam ni takla pupak al eto sada znam kako…hvala vam cure!

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Brcka super, dobro da je otpao nisi se morala mučit s time. Kako ste ti i malecka?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.