Patronažna sestra

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mekica

    Broj poruka: 47

    Prijavi adminu

    ja sam rodila na svetom duhu.oni imaju pravilo da se pupak ne njeguje,već samo čeka da otpadne.Nama se pupak zalijepio za kožu i 3 tjedna nije otpao.Patronažna je rekla da je to normalno,da nekome i DVA MJESECA NE OTPADNe.Otišla sam pedici i ona ga je očistila,i pupak je drugi dan otpao.Da nisam tko zna šta bi bilo ih tog zaljepljenog,zakorenog nastalo.
    Prva beba,sva izvan sebe nisam imala pojma.
    Sada kada bih rodila nebi je zvala uopće.Tj.drugo kada ću roditi neću je zvati.

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    nama je pupak i uz svakodnevno njegovanje otpao tek nakon 23 dana…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Na sv. duhu je dosta “debela” ranica pa i treba duže da opadne i tak savjetuju, a po mom mišljenju to nije dobro, pogotovo ljeti ne jer se hoće inficirat, nama je drugi dan nakon dolaska doma već išlo lagano crvenilo jer se zaljepio za kožu a ja nisam ničim čistila jer su tak rekli, a kad je patronažna došla, dobila sam naravno ja jezikovu juhu …. Ahhhhhhh… Em prva beba, em ti jedno vele u bolnici…. Tak da ono…. Nikad nisi pametan…

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Nama je pupak otpao nakon 9 dana, super zarastao, svaki dan ga špricnuli s octeniseptom i zamotali u sterilnu kompresu sve dok nije otpao, i onda nakon toga još par dana čistili s octeniseptom i štapićem za uho, lagani kružni pokreti, malo po malo, nikakvih problema nismo imali s njim. Patronažna nam je jedino bila komentirala kao da najgore tretiraju pupak u bolnici Sv.Duh. Da se bila zgrozila kad je vidila kako malu kvačicu ostavljaju, točnije ne ostavljaju na pupku, te se to tako brzo sve može inficirati i jako je teško za održavati.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Da, da, isto Sv.Duh, isto preko dvadeset dana nije otpao, užas, non stop si na iglama, kad će to otpasti, kak ćeš pelenu staviti da ne dotakneš, kak ćeš primiti da ne ozljediš taj dio, kako čistiti da ne dođe infekcija…ma joj sto muka oko jednog pupka!

  • Avatar pčelica9

    pčelica9

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    I mi smo sa sv.duha sad je 12. dan i jos nije otpao. Danas ga je patronazna cistila i tretirala i kaze da joj se cini da nece tak brzo a i da ce najvjerovatnije biti granulom ispod kad otpadne. I s prvim sam vec to prosla. Strava!

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Jel to stvar Sv.Duha ili koji je vrag s tim pupkom i osobljem u dotičnoj bolnici??? Ne mogu vjerovati da se sve više žena iz te bolnice javlja sa problemom pupka!!!!

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Nama je rekla da je to do bolnice Sv. Duh I do nacina kako ostacljaju pupak, nisam rodila tamo pa sam mislila da je to mozda naletila na takav slucaj ali cini mi se da je svima tako koliko vidim.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Kod moga K je pupak otpao nakon 9-10 dana, i to baš kad je patronažna bila kod mene.

    Nego kad smo već kod toga, koliko često vam je patronažna dolazila? Kod mene je bila 2x u mom prvom tjednu doma i poslije toga nije dolazila jer kako je rekla vidjela je da se dobro snalazim. Ja sam ipak očekivala da će doći za nekih mjesec dana, no evo i to je prošlo… Ne trebam ju nešto posebno, al eto…

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar tena123

    tena123

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    joj ja sam na tečaju upoznala patronažne dvije i jedna mi treba pripas, jedna gora od druge, jako su mlade ali prepune pameti, toliko su nametljive i iskreno uopće se ne veselim, kažu dolaze prvi dan osim ako kažeš da ne želiš, ja prvi dan želim doći kući i bit s obitelj dok se malo beba ne privikne, a onda dolaze tipa dva tjedna svaki drugi ili trći dan, opet previše.. nek dođe jednom tjedno i bok, što se mene tiče kad prođe pupak nek ne dolazi uopće.. imam ja svoje patronažne na klokanici koje sve mogu pitat

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.