Otvorenost u centimetrima

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Ja cu gledat ipak da se vise odmaram - setnja pa u vertikalu, bez sjedenja. Pa..sto bude bice.

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar renchiii

    renchiii

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Lollypop


    Ja cu gledat ipak da se vise odmaram - setnja pa u vertikalu, bez sjedenja. Pa..sto bude bice.

    Najbolje! Ja sad 80% dana lezim i brojim dane i tjedne. Jedva cekam sljedeci uzv samo da nju vidim da mi dobro napreduje tak da u slucaju da pozuri da ima snage i dosta grama 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Cardassia

    Cardassia

    Broj poruka: 61

    Prijavi adminu

    Na zadnjem pregledu mi je doktorica rekla da sam otvorena 1,5 cm (34 tt)… Zanima me da li je to puno? Kakva je vaša situacija?

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Vmnina

    Vmnina

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Meni je u 35.tt rekla da sam se pocela otvarati, nije izrazila u centimentrima, al' kaze- nije to nista, ima zena da prenesu na kraju a leze doma pola trudnoce zbog otvorenosti.
    Ugl. isto se ti primiri jos tjedan, dva pa onda te briga i da si otvorena 5cm

    [tickers.cafemom.com]

  • Ivy68

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ako u cerviks stane jedan prst otvorena si jedan centimetar ako stanu dva prsta tri centimetra (ne znam kako 😂) kada stane svih pet prstiju (raširenih) vrijeme je za tiskanje🙈
    Tako su bar meni rekli ☺️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.