Otvorenost u centimetrima

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar renchiii

    renchiii

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Marlameri


    Ja sam od 26 tjedna otvorena jedan prst, ali mi je ušće normalne dužine od 3,5 cm što su mi mjerili UZV-om kad sam ostala u bolnici. I cerviks mi je omekšan što isto nije dobro. Ali zato moram mirovat. U prošlim trudnoćama je bila ista stvar pa sam morala pit prepare i partusisten i porodi su dugo trajali bez obzira što sam rano bila otvorena. Nadam se da će ovaj put porod ići lakše i brže jer sad ne pijem tablete.

    Ja sam isto od 26. tjedna otvorena za prst, zapravo prohodna. Htjeli raditi serklazu u Petrovoj, ali na kraju sef odjela nije dao i poslao me na mirovanje…Jel ti mirujes 100%?

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar kachi

    kachi

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Hm, meni je cervix 1/2 članka i uloživ za jagodicu prsta pa su mi u Petrovoj napravili serklažu i na strogom mirovanju sam. Mada se meni sve to dogodilo još u 19.tjednu, vjerovatno su zato požurili i sa serklažom.

    [lilypie.com]

  • Avatar renchiii

    renchiii

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Mislim da ovisi od doktora do doktora. Kod kojeg si ti? Mene je Blajic bez razmisljanja poslao na serklazu u 27. tj. sa dijagnozom cervix skracen, prohodna za prst do u kavum i za 15 dana nakon svih pretraga prije serklaze prof Đelmeš me pregleda još jednom i pošalje doma sa dijagnozom certvix 3/4 clanka, uloživa za vršak prsta do vanjskog ušća. I sad što reci? Bila na kontroli proslu srijedu kod Blajića i dijagnoza mu je identicna kao i prije mjesec dana. Ne znam, sviđa mi se dr Blajić, ali sad nisam sigurna da li radi paniku bezveze… jer to su nebo i zemlja razlicite dijagnoze… Sad sam 31+1.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    kachi


    Hm, meni je cervix 1/2 članka i uloživ za jagodicu prsta pa su mi u Petrovoj napravili serklažu i na strogom mirovanju sam. Mada se meni sve to dogodilo još u 19.tjednu, vjerovatno su zato požurili i sa serklažom.

    Meni pise cerviks 1 clanak i uloziv za vrsak prsta..nista mi nije rekla ginicka, sutra cu je opet pitat.

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar renchiii

    renchiii

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Ajd pa javi jer ove na petrovoj ne stignes nis pitat…

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Marlameri

    Marlameri

    Broj poruka: 386

    Prijavi adminu

    Renchii pa ne mirujem baš 100% pogotovo sad zadnjih 2 tjedna. Ali kad me boli onda legnem i npr. dok kuham ručak moram malo odmorit jer me od stajanja počne dosta bolit trbuh i dobijem kontrakcije. Uglavnom kad mogu legnem. Danas idem na pregled pa ću vidjet jesam li se dalje otvarala. Ali tad kad sam se počela otvarat nisam mirovala i puno sam hodala i radila i imala sam baš dosta jake bolove ali sam ih ignorirala jer nisam imala vremena ležati. I onda sam završila u bolnici. Sad kad me zaboli trudim se legnuti.

    [lilypie.com]

  • Avatar renchiii

    renchiii

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Marlameri


    Renchii pa ne mirujem baš 100% pogotovo sad zadnjih 2 tjedna. Ali kad me boli onda legnem i npr. dok kuham ručak moram malo odmorit jer me od stajanja počne dosta bolit trbuh i dobijem kontrakcije. Uglavnom kad mogu legnem. Danas idem na pregled pa ću vidjet jesam li se dalje otvarala. Ali tad kad sam se počela otvarat nisam mirovala i puno sam hodala i radila i imala sam baš dosta jake bolove ali sam ih ignorirala jer nisam imala vremena ležati. I onda sam završila u bolnici. Sad kad me zaboli trudim se legnuti.

    Da, tak i ja s tim da sam zadnjih 10 dana najvise u krevetu jer me sve jace boli trbuh i stezu me kontrakcije svako malo… muka mi je kad pomislim da imam jos 2 mj 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    renchiii


    Ajd pa javi jer ove na petrovoj ne stignes nis pitat…

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    renchiii


    Ajd pa javi jer ove na petrovoj ne stignes nis pitat…

    Doslovno mi je rekla “nije to nista”. Rekoh ok.

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar renchiii

    renchiii

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Da, tak je i meni rekao, citiram: Ma moš na sljeme! i onda drugi put: uuu mala pa ti si meni otvorena!
    Ah ko bi znao…

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.