Otvorenost u centimetrima

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • dinica

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Jako me zanima odnos prsti-centimetri,pa ako mi tko zna objasnit…jer po netu sve drugačija objašnjenja…Prvu kćer sam došla rodit prst otvorena i nikakvi centimetri nisu spominjani,na današnjem pregledu mi dr.govori da sam otvorena 3 cm,pa me zanima koliko je to prstiju?

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    ako se ne varam jedan prst je centimetar i pol… dakle 3 centimetara bi po tome bilo 2 prsta…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Tako je 1 prst je cca 1,5 cm.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • tamy24

    Broj poruka: 74

    Prijavi adminu

    kad smo kod otvorenosti “kaj” dode taj cerviks. Ginko mi napisao sad na zadnjem pregledu 30mm cerviks…?

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    tamy24


    kad smo kod otvorenosti "kaj" dode taj cerviks. Ginko mi napisao sad na zadnjem pregledu 30mm cerviks…?

    nisam sigurna da sam dobro shvatila pitanje. Al ako jesam, dakle, cerviks je ušće maternice i tijekom trudnoće se stanjuje i u konačnosti nestaje na porodu i širi kako bi beba mogla proći van. Dakle, 30mm je debljina cerviksa.

  • tamy24

    Broj poruka: 74

    Prijavi adminu

    hvala nixi

  • tamy24

    Broj poruka: 74

    Prijavi adminu

    evo ja brojim još kratko svega 4 dana do poroda. otvorena 2 cm…. :)

  • Avatar Aleksandra2

    Aleksandra2

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Meni nista nije govorila o otvorenosti. Niti mi ista u trudnickoj pise. vjerojatno je jos rano za to gledat. Iman jos 2 tjedna do termina.

    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

  • Avatar Marlameri

    Marlameri

    Broj poruka: 386

    Prijavi adminu

    Ja sam od 26 tjedna otvorena jedan prst, ali mi je ušće normalne dužine od 3,5 cm što su mi mjerili UZV-om kad sam ostala u bolnici. I cerviks mi je omekšan što isto nije dobro. Ali zato moram mirovat. U prošlim trudnoćama je bila ista stvar pa sam morala pit prepare i partusisten i porodi su dugo trajali bez obzira što sam rano bila otvorena. Nadam se da će ovaj put porod ići lakše i brže jer sad ne pijem tablete.

    [lilypie.com]

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Marlameri


    Ja sam od 26 tjedna otvorena jedan prst, ali mi je ušće normalne dužine od 3,5 cm što su mi mjerili UZV-om kad sam ostala u bolnici. I cerviks mi je omekšan što isto nije dobro. Ali zato moram mirovat. U prošlim trudnoćama je bila ista stvar pa sam morala pit prepare i partusisten i porodi su dugo trajali bez obzira što sam rano bila otvorena. Nadam se da će ovaj put porod ići lakše i brže jer sad ne pijem tablete.

    Marleribti si strucnjak za cervikse…napisala mi je doktorica da sam uloziva za vrh prsta na danasnjem pregledu. Ona mi nista nije rekla sto to znaci, samo da je sve u redu. Ali sam cula sa drugih strana da tu treba ipak neki oprez..sto su tebi rekli?

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.