Dobitnici knjige i CD-a s engleskim pjesmicama za najmlađe

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Vexi

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    A kako osvojiti knjigu i cd? 
    Mi još čekamo da upoznamo našu bebicu za par tjedana, ali joj već pjevam i pričam… dobro bi mi došla glazbena podloga i prateći vokali ;-)

  • Avatar 57

    57

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Mia obozava crtice,ali i male znanstvenike pa pokusava sve sto vidi. Nije joj bitno na kojem je jeziku gleda ih kao da sve razumije. Kad ju pitas da prica sta je naucila,prica samo hrvatskim.kaze to je moj jezik. :) ovaj cd s pjesmica bio bi idealan da ju potakne na bolje ucenje engleskog.

  • CBrigita

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Dorijan samo par crtića na hrvatskom gleda i “prati” iz dan u dan, većina je na engleskom. Neke crtiće imamo i na našem i na engleskom, pa je već dosta toga i naučio. Neke boje, brojeve, životinje…
    Prije nije baš bio za pjevanje, al ono nikako, a u zadnje vrijeme su ga počele pjesmice zanimati, što na hrvatskom što engleski. Doduše, na engleskom izmišlja neke svoje riječi pa bi mu ovo sigurno pomoglo da se usavrši. :D

  • korny77

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Moja djevojcica ima tri i pol god.jako voli crtic dora gdje je naucila jako puno engleskih rijeci.gleda i baby tv.zna brojati do deset na eng.najvise joj se svida rijec open.kad god prilazi vratima vice open da se otvore.

  • Mama_Sonja

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    BabyTv je “kriv” sto nam nas sin odgovara OK i Hello i to samo kad je ljut! Ne smeta mu ako crtani nije na hrvatskom jeziku, njemu je vazno da je slika dobra, a za ton,tj.jezik se (još) ne buni.

    Happy mama puta dva <3

  • monstrum

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Moja curica jako voli stare dobre crtiće poput Tom i Jerrya, Pink Panthera, Scooby Doo-a i sl. Kako ih gleda od svojih prvih susreta s crtićima, tako je i sama od sebe počela shvaćati neke osnvne riječi, poput ok, yes, no, brojeve do deset i sl.Koliko god se nekim ne sviđa što djeca pokupe riječi poput ok, istovremeno i nauče neke korisne stvari.. Tako mi je prije nekoliko dana došla s pitanjem :“Mama, da li sorry znači oprosti?”..ja sam ponosna na svoju malu pametnicu, i dok god želi gledati crtiće na engleskom neću joj braniti.

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Ujutro dok mama sprema doručak pogleda crtić, dva obično na engleskom (boomerang) i stvarno, stvarno se trudi ponoviti riječi kako pričaju tamo.. Pošto smo općenito na samom pragu da progovori super bi nam ovo došlo, jer i ako progovori engleski prije nego hrvatski da se mama isto malo podsjeti kaj znači kaj i kako se engleski “priča”, a beba (braco) da nam od najranije dobi sluša i drugi jezik uz materinji ;)

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Nina4

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Malena je još pre mala za crtiće, a mali bi ih mogao gledati crtiće, ali ima dječji tabled koji životinje govori na engleskom, zna osnovno cat, dog, monkey i pola engleske abecede i brojanja do 10! Imamo i knjigu koju prelistavamo pa koja ga stvar zanima ja mu kažem kako se kaže na engleskom :)

  • Nina4

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Malena je još pre mala za crtiće, a mali bi ih mogao gledati crtiće, ali ima dječji tablet koji životinje govori na engleskom, zna osnovno cat, dog, monkey i pola engleske abecede i brojanja do 10! Imamo i knjigu koju prelistavamo pa koja ga stvar zanima ja mu kažem kako se kaže na engleskom :)

  • Avatar AnaMAria2

    AnaMAria2

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    obožava crtić Fun with Flupe!! Samo Paul može izmamiti takav smiješak… a s obzirom da mama uči engleski djecu u vrtiću i sad je na porodiljnom dobro bi nam došla knjigica da malo znanje obnovimo sa novim pjesmicama… također volimo pjesmicu Tickly rain!!!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.