Osjećaj da neću biti dobra majka

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • newlife

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage moje,
    Nova sam, pratim vas i čitam, zato sam i otvorila profil jer me muči jedna jako bitna stvar. Naime, moja situacija je sljedeća…
    Trudna sam 30. Tjedana, nosim curicu :) i uzbuđena sam radi našeg prvog susreta i svega što nas isčekuje- nas dvije. Da, nas dvije, jer je s njenim ocem bila jedna situacija preko koje nemogu prijeći, pa sam stoga odlučila ostati sa roditeljima u kući, odnosno u stanu koji se veže uz našu kuću, dovoljno prostora i za mene i za bebu, sa svim potrebnim. Mene muči osjećaj da ću joj bit loša majka jer se sve to odvilo tako kako se odvilo s njenim ocem i da će me krivit za neke stvari kasnije. Uz to se osjećam vrlo nespremnom i u velikom strahu. Neznam što bi napravila. Imate li neki savijet?

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    newlife

    Pozdrav drage moje,
    Nova sam, pratim vas i čitam, zato sam i otvorila profil jer me muči jedna jako bitna stvar. Naime, moja situacija je sljedeća…
    Trudna sam 30. Tjedana, nosim curicu :) i uzbuđena sam radi našeg prvog susreta i svega što nas isčekuje- nas dvije. Da, nas dvije, jer je s njenim ocem bila jedna situacija preko koje nemogu prijeći, pa sam stoga odlučila ostati sa roditeljima u kući, odnosno u stanu koji se veže uz našu kuću, dovoljno prostora i za mene i za bebu, sa svim potrebnim. Mene muči osjećaj da ću joj bit loša majka jer se sve to odvilo tako kako se odvilo s njenim ocem i da će me krivit za neke stvari kasnije. Uz to se osjećam vrlo nespremnom i u velikom strahu. Neznam što bi napravila. Imate li neki savijet?


    Ja sam bas zato sigurna da ces biti najbolja majka svojoj curici, stavila si sebe i nju ispred musarca koji vas ocito ne zasluzuje i napravila si odmah u startu potez koji mnoge zene radi “ sigurnosti” preskoce i budu nesretne godinama. A nesretna majka u nesretnoj vezi/braku to prenosi na dijete, htjela to ili ne.
    Svi smo mi prosle taj strah i nespremnost u prvoj trudnoci i to je sasvim normalno i tako prirodno. 
    Evo tu na forumu za pocetak nadji grupu trudnuca kojima po terminu pripadas i mozes razmjenjivat iskustva, pitat sto te zanima ili se jednostavno doc pojadat. 
    Dobro dosla i sretno, hrabra majko

  • hortensia

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    Super ti je Gumbek napisala, ti si vec dokazala da si hrabra i nema sumnje da ces to i ostati. Ne znam kakva je tvoja situacija ali iako nisi s tim muskarcem kad se stvari slegnu ne znaci da beba nece imati tatu…to ces vidjeti kako ce ici ali zasada ima hrabru mamu, okruzi se ljudima koji te zele podrzati, ne boj se prihvatiti pomoc i bit ce sve ok!!! I kad je situacija mirnja, sve se mi stalno pitamo to pitanje, nikad nisi skroz spreman, osim mozda kad pokusavas godinama….

    [lilypie.com]
    Missed ab. 7tj. 1/2020 ♥
    Missed ab. 11tj. 5/2020 ♥

  • newlife

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Hvala vam drage moje, ovo mi puno znači i svakako mi donosi neko ohrabrenje❤️ 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.