Opća brbljaonica - za mame kad uhvate vremena

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Tina1992


    Pozdrav cure :)
    Ne znam di bi pitala, pošto sam nova ovdje, i nisam stigla sve proći i pročitati. 
    Zna li koja od vas kakva je procedura ako želim roditi u drugom gradu?
    Hvala :)

    od 37 t ideš u TA na pegled, odi u bolnicu di planiraš roditi i to je to.. čak ali i prvi put uđeš u bolnicu na dan kada ideš roditi ne može te nitko odbiti, potjerati ni sl

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Tina1992

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Hvala na informaciji :)

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Nalah-i ti nestala na jedno vrijeme kao i ja. Uf, ja sam isto bila u gužvi, mali isto brblja, hoda, hvata sve živo, dira što ne smije, protestira kada mu ja to ne dozvolim… budeš se uhodala pa ćeš se i lakše organizirati, samo smireno i polako i ljubi malenu. Gibam sad, mali mora dobiti dnevnu porciju cike. 
    Puse i svim novim i starim mamama. 

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Ja se držim sa zdravljem,reguliram sve prehranom,tako da sam ok,zahtijeva malo više vremena i truda,ali gura se,hvala kaj mislite na mene :)

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Igorovabebica


    Nalah-i ti nestala na jedno vrijeme kao i ja. Uf, ja sam isto bila u gužvi, mali isto brblja, hoda, hvata sve živo, dira što ne smije, protestira kada mu ja to ne dozvolim… budeš se uhodala pa ćeš se i lakše organizirati, samo smireno i polako i ljubi malenu. Gibam sad, mali mora dobiti dnevnu porciju cike. 
    Puse i svim novim i starim mamama. 

    Tate nam nema,pa radim drugu šihtu skroz solo kad dođem s posla,nikako vremena uhvatiti za pisanje,sad sam skužila da s posla mogu na klokanicu hahahaha,srećom

  • Avatar Vmnina

    Vmnina

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Dobar vam dan mamice!
    Jel se neka od vas susretala s trodnevnom groznicom kod bebe?
    Molim vas za iskustva ako jeste 

    [tickers.cafemom.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Vmnina


    Dobar vam dan mamice!
    Jel se neka od vas susretala s trodnevnom groznicom kod bebe?
    Molim vas za iskustva ako jeste 

    temperatura 3 dana, bez dr simptoma i nakon nje osip, najviše trup, koji ničime nije tretiran prošao vrlo brzo.. puno je sisao, a taman je bio prebolio kozice kada ga je ovo čopilo

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Vmnina

    Vmnina

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    A joj bas ste se i vi namucili,a ? A prode brzo taj osipic?
    Mi smo ga jucer dobili nakon temperaturice 4 dana. I bas je ruzan i gust. Neznam kad ce proci i kad znas da je bebac zdrav i spreman za izlaske van. Jer ponasa se vise manje normalno od pocetka

    [tickers.cafemom.com]

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Bok, drage nove, stare i buduće mame! Nije nas duuuugo bilo, imali smo posla oko selidbe i tako. Kako podnosite ove paklene vrućine? Jedva čekam da padne temperatura da se malo rashladimo, a vama koje ste na moru s bebačima da i dalje bude fino i toplo Moj bebač je dobar, nije nervozan, ali nas je ujutro probudio zub i puno smo plakali. Sada je dobro. Puno pusa i uživajte i da se fino rashladite! 

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Vmnina-kkao ti je maleni? Kako si ti? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.