Niska beta hCG - normalna trudnoća?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Rainbow_Hope 🌈

    Rainbow_Hope 🌈

    Broj poruka: 1459

    Prijavi adminu

    tea_kr_96

    Rainbow_Hope 🌈

    Rainbow_Hope 🌈

    P. S. Možeš sutra ponoviti betu, nakon 4 dana bi se trebala otprilike učetverostručiti, znači trebala bi biti oko 1400 (može to i varirati, ali otprilike)

    Odnosno ako si vadila u petak, izvadi u utorak, svaka dva dana se beta okvirno dupla.

    Da,u petak sam radila,ali mi je rekao da dodjem ponovno sutra,da li igra neku ulogu ako radim sutra a ne u utorak?Bebica je bas zeljena,i bas sam u nekom strahu,ali smatram da je sve to normalno u ovom iscekivanju kada nesto zelis 😊 znaci trebala bi biti oko 1400? Ako je u petak bila 373?


    Ako ideš vaditi sutra, onda oko 1000. Najbitnije je da se okvirno dupla svakih 48 h, može biti i više (meni je prva 237, a druga 686 dva dana kasnije). Evo ti poveznica na kalkulator, kad dobiješ drugu betu, uneseš vrijednosti, vrijeme između vađenja pa ti izračuna je li rast normalan:
     https://www.babymed.com/tools/hcg-calculator [babymed.com]

    👩 1988 AMH 9,5, PAI 5G/4G
    🧑 1982 Asthenozoospermia
    4/21 Missed ab
    10/21 IVF/ICSI Menopur, Cetrotide, ET 1 trodnevni 💔
    12/2021 FET, 2/2022 FET 🐧💔💔
    3/2022 ICSI u prirodnom ciklusu, ET 1 dvodnevni 💔
    4/2022 blagi stimulirani > AIH 💔
    5/2022 ICSI, Decapeptyl, Menopur, ET 2 dvodnevna, 2 🐧🐧, 9 dpt +, beta 11 dpt: 237, beta 13 dpt: 686 🤗, 6+0 ❤️, Qualified uredan, curka 🌸
    2/2023 stiglo naše ☀️

  • tea_kr_96

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Rainbow_Hope 🌈

    tea_kr_96

    Rainbow_Hope 🌈

    Rainbow_Hope 🌈

    P. S. Možeš sutra ponoviti betu, nakon 4 dana bi se trebala otprilike učetverostručiti, znači trebala bi biti oko 1400 (može to i varirati, ali otprilike)

    Odnosno ako si vadila u petak, izvadi u utorak, svaka dva dana se beta okvirno dupla.

    Da,u petak sam radila,ali mi je rekao da dodjem ponovno sutra,da li igra neku ulogu ako radim sutra a ne u utorak?Bebica je bas zeljena,i bas sam u nekom strahu,ali smatram da je sve to normalno u ovom iscekivanju kada nesto zelis 😊 znaci trebala bi biti oko 1400? Ako je u petak bila 373?

    Ako ideš vaditi sutra, onda oko 1000. Najbitnije je da se okvirno dupla svakih 48 h, može biti i više (meni je prva 237, a druga 686 dva dana kasnije). Evo ti poveznica na kalkulator, kad dobiješ drugu betu, uneseš vrijednosti, vrijeme između vađenja pa ti izračuna je li rast normalan:
    https://www.babymed.com/tools/hcg-calculator [babymed.com]

    Samo znaci da nije manja,sve preko 1000 bi trebalo biti dobro? 🙏
    Hvala puno na svemu!Javljam rezultate sutra!❤

  • Avatar Rainbow_Hope 🌈

    Rainbow_Hope 🌈

    Broj poruka: 1459

    Prijavi adminu

    tea_kr_96

    Rainbow_Hope 🌈

    tea_kr_96

    Rainbow_Hope 🌈

    Rainbow_Hope 🌈

    P. S. Možeš sutra ponoviti betu, nakon 4 dana bi se trebala otprilike učetverostručiti, znači trebala bi biti oko 1400 (može to i varirati, ali otprilike)

    Odnosno ako si vadila u petak, izvadi u utorak, svaka dva dana se beta okvirno dupla.

    Da,u petak sam radila,ali mi je rekao da dodjem ponovno sutra,da li igra neku ulogu ako radim sutra a ne u utorak?Bebica je bas zeljena,i bas sam u nekom strahu,ali smatram da je sve to normalno u ovom iscekivanju kada nesto zelis 😊 znaci trebala bi biti oko 1400? Ako je u petak bila 373?

    Ako ideš vaditi sutra, onda oko 1000. Najbitnije je da se okvirno dupla svakih 48 h, može biti i više (meni je prva 237, a druga 686 dva dana kasnije). Evo ti poveznica na kalkulator, kad dobiješ drugu betu, uneseš vrijednosti, vrijeme između vađenja pa ti izračuna je li rast normalan:
    https://www.babymed.com/tools/hcg-calculator [babymed.com]
    Samo znaci da nije manja,sve preko 1000 bi trebalo biti dobro? 🙏
    Hvala puno na svemu!Javljam rezultate sutra!❤


    Može biti i malo manja, ali ne puno manja, javi i sretno! 🍀

    👩 1988 AMH 9,5, PAI 5G/4G
    🧑 1982 Asthenozoospermia
    4/21 Missed ab
    10/21 IVF/ICSI Menopur, Cetrotide, ET 1 trodnevni 💔
    12/2021 FET, 2/2022 FET 🐧💔💔
    3/2022 ICSI u prirodnom ciklusu, ET 1 dvodnevni 💔
    4/2022 blagi stimulirani > AIH 💔
    5/2022 ICSI, Decapeptyl, Menopur, ET 2 dvodnevna, 2 🐧🐧, 9 dpt +, beta 11 dpt: 237, beta 13 dpt: 686 🤗, 6+0 ❤️, Qualified uredan, curka 🌸
    2/2023 stiglo naše ☀️

  • tea_kr_96

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Hvalaa jos jednom!Nadam se pozitivnom ishodu!😊

  • tea_kr_96

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    GV je tuu,trudnoca nije 5+0,ali po gestacijskoj racuna da je oko 4+1 trudnoca,nije mi ni bitno koliko,bitno je da sve bude uredu i da je GV tuu 😊❤ nalazi bete su tek oko 2 danas 🙏

  • Avatar Rainbow_Hope 🌈

    Rainbow_Hope 🌈

    Broj poruka: 1459

    Prijavi adminu

    Odlično! Javi betu

    👩 1988 AMH 9,5, PAI 5G/4G
    🧑 1982 Asthenozoospermia
    4/21 Missed ab
    10/21 IVF/ICSI Menopur, Cetrotide, ET 1 trodnevni 💔
    12/2021 FET, 2/2022 FET 🐧💔💔
    3/2022 ICSI u prirodnom ciklusu, ET 1 dvodnevni 💔
    4/2022 blagi stimulirani > AIH 💔
    5/2022 ICSI, Decapeptyl, Menopur, ET 2 dvodnevna, 2 🐧🐧, 9 dpt +, beta 11 dpt: 237, beta 13 dpt: 686 🤗, 6+0 ❤️, Qualified uredan, curka 🌸
    2/2023 stiglo naše ☀️

  • tea_kr_96

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Rainbow_Hope 🌈

    Odlično! Javi betu


    Beta  danas 1393,dooktor kaze da je to odlicno 😊
    Sta vi kazeete?

  • Avatar Rainbow_Hope 🌈

    Rainbow_Hope 🌈

    Broj poruka: 1459

    Prijavi adminu

    tea_kr_96

    Rainbow_Hope 🌈

    Odlično! Javi betu

    Beta danas 1393,dooktor kaze da je to odlicno 😊
    Sta vi kazeete?


    Kao što i on kaže, odlično! Čestitam! 🥳

    👩 1988 AMH 9,5, PAI 5G/4G
    🧑 1982 Asthenozoospermia
    4/21 Missed ab
    10/21 IVF/ICSI Menopur, Cetrotide, ET 1 trodnevni 💔
    12/2021 FET, 2/2022 FET 🐧💔💔
    3/2022 ICSI u prirodnom ciklusu, ET 1 dvodnevni 💔
    4/2022 blagi stimulirani > AIH 💔
    5/2022 ICSI, Decapeptyl, Menopur, ET 2 dvodnevna, 2 🐧🐧, 9 dpt +, beta 11 dpt: 237, beta 13 dpt: 686 🤗, 6+0 ❤️, Qualified uredan, curka 🌸
    2/2023 stiglo naše ☀️

  • tea_kr_96

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Hvalaa punoo!❤❤

  • Andjela287

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav , imam jednu nedoumicu pa bih i ovde sa Vama da podelim. Nedelju ipo dana pre nego sto sam trebala da dobijem menstruaciju , imala sam neke simptome (bol u donjem delu stomaka , blage vrtoglavice , mucnine). I uradim uvece test za trudnocu da napomenem da je test kartica bila u pitanju i kad sam odradila test bile su dve crtice (2 se jedva videla). Pa sam sutradan opet uradila kako bih bila sigurna da je pozitivan test  i opet je pokazao 2 crticee. Posle toga sam se javila doktoru gde je reko da ne vidi trudnocu ili da je jos rano da je vidi. Pa me je poslao da radim betu gde je beta hcg bila 6.46, pa su mi rekli da ponovoo odradim za 2 dana kada su rezultati bili 1.01. Zbunjena sam jer je beta bila iznad granice (preko 5). I na kraju doktor rekao da ne postoji trudnoca. Da napomenem isto da sam i dobila menstruaciju kad je trebalo. Sada i dalje imam mucninu , vrtoglavice , bolove u stomaku i glavi i dobila proliv. Zbog cega too ? Nikad nisam bila trudna , tako da je ovo nesto novo za mene. Ako je neko imao slicnu situaciju kao ja neka pise molim Vas ? Doktori nista nisu hteli opsirno daa mi objasne o cemu se radi. Unapred zahvalna.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.