Niska beta hCG - normalna trudnoća?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • noname_429

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Cure imam isti problem. Zadnja menstruacija mi je bila 23.9.,inace imam cikluse redovite. Vadila sam betu 28.10. iznosila je 36 nakon toga 31.10.(jucer) vrijednost je bila 76. Bila sam na ultrazvuku,endometrij mi je zadebljan 17 mm. Svakako misle da je to preniska vrijednost i da ako prokrvarim da je to samo bila biokemijska trudnoca.:/ Ali kao da su im se dogadale i situacije da kod tak niskih beta trudnoca uspije.  

  • noname_429

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Jeste saznale vi cure nesto vise u meduvremenu jer imamo slicne situacije? :/ 

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Noname, ja se ne bi uzrujavala. Postoji beta hcg kalkulator na netu gdje upises datum prvog vadjenja i drugog i vrijednosti bete pa ti izracuna vrijeme dupliranja. Tebi ispada na 64 sata, a kod malih trudnoća (ispod 1200miU) je normalno od 30-72h. Tako da,imaj vjere. Drzim fige!

    [lilypie.com]

  • xtinax

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, danas je 12dan od vračanja odmrznute(nakon godinu dana) 6stanične 3 dnevne js, 9 dnt sam imala oskusno smeđkasti iscjedak i nakon dva dana stao, danas je 12dnt i beta je 5,13, test CB je juce bio sa vidljivom slabijom crtom. Nadati se ili? Prekosutra opet moram vaditi betu. 👀👀

  • tea_kr_96

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Cao drage moje,3 godine pokusavanja i ljetos trudnoca koja je nazalost zavrsila spontanim.
    Ovaj tjedan ugledan plusic na testu  3 testa urađena i svi pozitivni.
    Beta u petak 373,i racuna po zadnjom menstr.da sam 4+6 ali se nista ne vidi na ultr.da li je rano,da li je beta oke za tih nekih 4-5 tjedana?da li postoji nada za pojavljivanje GV ovih dana?

  • Avatar Rainbow_Hope 🌈

    Rainbow_Hope 🌈

    Broj poruka: 1459

    Prijavi adminu

    tea_kr_96

    Cao drage moje,3 godine pokusavanja i ljetos trudnoca koja je nazalost zavrsila spontanim.
    Ovaj tjedan ugledan plusic na testu 3 testa urađena i svi pozitivni.
    Beta u petak 373,i racuna po zadnjom menstr.da sam 4+6 ali se nista ne vidi na ultr.da li je rano,da li je beta oke za tih nekih 4-5 tjedana?da li postoji nada za pojavljivanje GV ovih dana?

    Beta je okej za te dane, ne može se na uzv GV vidjeti dok beta nije 1500, zato se uzv ne preporučuje prije 6+0. Sretno! 🍀

    👩 1988 AMH 9,5, PAI 5G/4G
    🧑 1982 Asthenozoospermia
    4/21 Missed ab
    10/21 IVF/ICSI Menopur, Cetrotide, ET 1 trodnevni 💔
    12/2021 FET, 2/2022 FET 🐧💔💔
    3/2022 ICSI u prirodnom ciklusu, ET 1 dvodnevni 💔
    4/2022 blagi stimulirani > AIH 💔
    5/2022 ICSI, Decapeptyl, Menopur, ET 2 dvodnevna, 2 🐧🐧, 9 dpt +, beta 11 dpt: 237, beta 13 dpt: 686 🤗, 6+0 ❤️, Qualified uredan, curka 🌸
    2/2023 stiglo naše ☀️

  • Avatar Rainbow_Hope 🌈

    Rainbow_Hope 🌈

    Broj poruka: 1459

    Prijavi adminu

    P. S. Možeš sutra ponoviti betu, nakon 4 dana bi se trebala otprilike učetverostručiti, znači trebala bi biti oko 1400 (može to i varirati, ali otprilike) 

    👩 1988 AMH 9,5, PAI 5G/4G
    🧑 1982 Asthenozoospermia
    4/21 Missed ab
    10/21 IVF/ICSI Menopur, Cetrotide, ET 1 trodnevni 💔
    12/2021 FET, 2/2022 FET 🐧💔💔
    3/2022 ICSI u prirodnom ciklusu, ET 1 dvodnevni 💔
    4/2022 blagi stimulirani > AIH 💔
    5/2022 ICSI, Decapeptyl, Menopur, ET 2 dvodnevna, 2 🐧🐧, 9 dpt +, beta 11 dpt: 237, beta 13 dpt: 686 🤗, 6+0 ❤️, Qualified uredan, curka 🌸
    2/2023 stiglo naše ☀️

  • tea_kr_96

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Cao drage moje,3 godine pokusavanja i ljetos trudnoca koja je nazalost zavrsila spontanim.
    Ovaj tjedan ugledan plusic na testu  3 testa urađena i svi pozitivni.
    Beta u petak 373,i racuna po zadnjom menstr.da sam 4+6 ali se nista ne vidi na ultr.da li je rano,da li je beta oke za tih nekih 4-5 tjedana?da li postoji nada za pojavljivanje GV ovih dana?

  • Avatar Rainbow_Hope 🌈

    Rainbow_Hope 🌈

    Broj poruka: 1459

    Prijavi adminu

    Rainbow_Hope 🌈

    P. S. Možeš sutra ponoviti betu, nakon 4 dana bi se trebala otprilike učetverostručiti, znači trebala bi biti oko 1400 (može to i varirati, ali otprilike)


    Odnosno ako si vadila u petak, izvadi u utorak, svaka dva dana se beta okvirno dupla.

    👩 1988 AMH 9,5, PAI 5G/4G
    🧑 1982 Asthenozoospermia
    4/21 Missed ab
    10/21 IVF/ICSI Menopur, Cetrotide, ET 1 trodnevni 💔
    12/2021 FET, 2/2022 FET 🐧💔💔
    3/2022 ICSI u prirodnom ciklusu, ET 1 dvodnevni 💔
    4/2022 blagi stimulirani > AIH 💔
    5/2022 ICSI, Decapeptyl, Menopur, ET 2 dvodnevna, 2 🐧🐧, 9 dpt +, beta 11 dpt: 237, beta 13 dpt: 686 🤗, 6+0 ❤️, Qualified uredan, curka 🌸
    2/2023 stiglo naše ☀️

  • tea_kr_96

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Rainbow_Hope 🌈

    Rainbow_Hope 🌈

    P. S. Možeš sutra ponoviti betu, nakon 4 dana bi se trebala otprilike učetverostručiti, znači trebala bi biti oko 1400 (može to i varirati, ali otprilike)

    Odnosno ako si vadila u petak, izvadi u utorak, svaka dva dana se beta okvirno dupla.


    Da,u petak sam radila,ali mi je rekao da dodjem ponovno sutra,da li igra neku ulogu ako radim sutra a ne u utorak?Bebica je bas zeljena,i bas sam u nekom strahu,ali smatram da je sve to normalno u ovom iscekivanju kada nesto zelis 😊 znaci trebala bi biti oko 1400? Ako je u petak bila 373?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.