Niska beta hCG - normalna trudnoća?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar iva8

    iva8

    Broj poruka: 101

    Prijavi adminu

    Drage moje..
    Jucer sam prokrvarila i otisla kod doktora na pregled, rekao mi je da sam trudna 8 +3 i da je u pitanju molarna trudnoca i uputio me smjesta u bolnicu na abortus.. U bolnici su mi rekli da je krivo izracunao i da sam trudna oko 5 tjedana, a mozda i manje.. Test na trudnocu mi je bio pozitivan prosli cetvrtak (slaba crtica, ali crtica). 
    Beta mi je pokazala 98 mIU/ml, ali na UZV se ne vidi nista. Maternica izgleda kao da sam truduna, ali nema ni gestacijske vrecice ni ploda. Kazu da krvarenje ne izgleda opasno jer nije obilno ni zarko crveno. Misle da moze biti normalna rana trudnoca, vanmaternicna, molarna ili rani pobacaj. Nemam nikakve bolove, sutra ponovno vadim betu..
    Ima li neka od vas da je imala tako nisku betu u 5 tjednu,a da je sve bilo u redu?

  • Avatar iva8

    iva8

    Broj poruka: 101

    Prijavi adminu

    Zaboravila sam napomenuti da su jajovodi prohodni, abdominalna palpacija ne pokazuje bolove, UZV nije utvrdio nikakve nepravilnosti niti u jajniku niti jajovodu.. sve izgleda normalno, ali ne vidi se plod i beta je niska.

  • Avatar iva8

    iva8

    Broj poruka: 101

    Prijavi adminu

    Zaboravila sam napomenuti da su jajovodi prohodni, abdominalna palpacija ne pokazuje bolove, UZV nije utvrdio nikakve nepravilnosti niti u jajniku niti jajovodu.. sve izgleda normalno, ali ne vidi se plod i beta je niska.

  • Avatar Jeka90

    Jeka90

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Beta mi je jutros bila 0,3  <6 d li postoi trudnoca

  • AmelaEldar123@gmail.com

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    iva8

    Zaboravila sam napomenuti da su jajovodi prohodni, abdominalna palpacija ne pokazuje bolove, UZV nije utvrdio nikakve nepravilnosti niti u jajniku niti jajovodu.. sve izgleda normalno, ali ne vidi se plod i beta je niska.


    Iva8 isto tako se i meni desava pa me zanima sta je kod tebe bilo 

  • AmelaEldar123@gmail.com

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Drage pomozite recite sta mislite o ovome… Radila sam test za trudnocu bio je pozitivan onda mi se pojavila krv ali skroz slaba bila sam kod ginekologa nista se ne viidi na ultrazvuku radila sam betu bila mi je 15.60 sta se desava sta vi mislite bas sam se zabrinula. 

  • Avatar yvette

    yvette

    Broj poruka: 1235

    Prijavi adminu

    Plod se vidi tek kad je beta 1000. Beta 15 je stvarno mala, koliko ti menstruacija kasni?

    [lilypie.com]

  • Avatar yvette

    yvette

    Broj poruka: 1235

    Prijavi adminu

    Krivo sam rekla, gestacijska vrecica se vidi kad je beta oko 1000, a plod i kasnije.

    [lilypie.com]

  • hope1234

    Broj poruka: 142

    Prijavi adminu

    AmelaEldar123@gmail.com

    Drage pomozite recite sta mislite o ovome… Radila sam test za trudnocu bio je pozitivan onda mi se pojavila krv ali skroz slaba bila sam kod ginekologa nista se ne viidi na ultrazvuku radila sam betu bila mi je 15.60 sta se desava sta vi mislite bas sam se zabrinula.

    Obično je to biokemijska trudnoća u pitanju

    1. stimulirani postupak 4/17, ICSI.Poliklinika Škvorc-11oocita aspirirano,treći dan transfer dva osmostanična, beta 0.Ništa za smrznuti
    2.stimulirani postupak 11/17, poliklinika Škvorc ,aspirirano 8 oocita,oplodili 4 ,ništa za zamrznuti.Transfer 3i dan,beta 0
    3.postupak.Petrova 8/2018. 11 oocita,oplođeno 8,transfer 5i dan,dvije blastociste beta 0
    4.postupak.Petrova 5/19.11 oocita,10 oplođeno,transfer odgođen,freez all(2 slamke sa po 2 blastociste.
    5. 10/19 Fet u prirodnom ciklusu…čekamo

  • Avatar Ninnek

    Ninnek

    Broj poruka: 177

    Prijavi adminu

    Cure, malo me hvata nervoza. (Možda i bezveze)
    Vadila sam 24.10. bHCG koja je bila 64.74
    Da li je to preniska beta za 4 tt? Mislim da je ovulacija bila malo kasnije. 
    Drugi put nisam vadila jer danas ne radi laboratorij

    Hana 1.7.2020. ❤
    Lukas 12.6.2022. 💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.