'Uvela sam adaptirano mlijeko jer nisam mogla smiriti bebu po noći'

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Geronimo

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    babygirl svaka majka misli da zna što je najbolje za svoje dijete. Molim te pročitaj komentar od mucek ( iznad mog ). Iako joj pedijatar kaže da doji jer ima mlijeka, ona ipak zna što je najbolje za njeno dijete i uvodi joj adaptirano mlijeko. Čitam i ne vjerujem! Ne znam da li da plačem ili … apsolutno sam zgrožen. Sretno dijete,sretna mama?

  • Avatar baby♡girl

    baby♡girl

    Broj poruka: 706

    Prijavi adminu

    Možda bi ti trebao ponovo pročitati komentar. Žena je napisala da i pored njenog mlijeka dijete je plakalo jer ona smatra da je bilo gladno. Količinski mlijeka može biti 10 litara dnevno, ali ako mlijeko nije zasitno, beba će biti gladna. Zašto bi se pojedine majke poput mene osjećale kao najlošije majke, kad svom djetetu prvi put daju AD? Adaptirano mlijeko je mlijeko koje je napravljeno zbog beba. I ne podržavam majke koje puštaju da bebe gladuju zbog sise. Puno toga može utjecati na kvalitetu majčinog mlijeka. I molim te, kad budeš sposoban dojiti, onda komentiraj ovakve teme. Ja ne plačem od smijeha kada muškarci imaju problema s erekcijom.


    Create a life that feels good on the inside, not one that just looks good on the outside.

  • dalia03

    Broj poruka: 112

    Prijavi adminu

    baby♡girl


    Možda bi ti trebao ponovo pročitati komentar. Žena je napisala da i pored njenog mlijeka dijete je plakalo jer ona smatra da je bilo gladno. Količinski mlijeka može biti 10 litara dnevno, ali ako mlijeko nije zasitno, beba će biti gladna. Zašto bi se pojedine majke poput mene osjećale kao najlošije majke, kad svom djetetu prvi put daju AD? Adaptirano mlijeko je mlijeko koje je napravljeno zbog beba. I ne podržavam majke koje puštaju da bebe gladuju zbog sise. Puno toga može utjecati na kvalitetu majčinog mlijeka. I molim te, kad budeš sposoban dojiti, onda komentiraj ovakve teme. Ja ne plačem od smijeha kada muškarci imaju problema s erekcijom.

    Ma geronimo je pogriješio portalsigurna sam,pa koji će normalan muškarac komentirati kada i kako dojiti???

  • Geronimo

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Od svega što si napisala, jedino zadnja rečenica ima smisla i to ti vjerujem . Ja nikada nisam napisao i nikada ne govorim da se majka treba osjećati loše ako daje adaptirano mlijeko. Majka uvijek ima izbor, koji svi drugi moramo poštivati, da li će dojiti ili neće a bez grižnje savjesti ili osude okoline. 
    Adaptirano mlijeko nije zasitnije od majčinog mlijeka nego je teže probavljivo. Majčino mlijeko može biti ‘'vodenastije’' pa je potrebno češće dojiti pa budimo iskreni da je lakše dati adaptirano mlijeko. Dijete ako plače ne znači da je gladno, ponekad samo želi biti mami na ciki a uopće se ne hraniti. Ali što ja znam, ja i onako ne mogu dojiti i da želim. Budi pozdravljena.

  • Avatar Jojo5

    Jojo5

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Ovo je jedna od glupljih priča koje sam pročitala na ovome portalu. Da budemo jasni ja nikoga ne osuđujem i neka svaka mama radi kako misli da je najbolje , poznata mi je priča otprije … ako misli da treba uvesti AD neka uvede ali  ovo je najgluplji tekst koji sam pročitala u godinu dana ovdje na klokanici i ne bi trebali objavljivati bilo što samo da se objavi …

  • Thyra

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Jojo


    Ovo je jedna od glupljih priča koje sam pročitala na ovome portalu. Da budemo jasni ja nikoga ne osuđujem i neka svaka mama radi kako misli da je najbolje , poznata mi je priča otprije … ako misli da treba uvesti AD neka uvede ali  ovo je najgluplji tekst koji sam pročitala u godinu dana ovdje na klokanici i ne bi trebali objavljivati bilo što samo da se objavi …

    Nema lajka ovdje pa cu citirati… Katastrofa! Mlijeko nije dovoljno zasitno?! Mame obrazujte se na korist vase djecice! Ja sam ocito totalna glupaca kada sam si dopustila da me dijete maltretira i dize svakih sat vremena po noci da dobije cicu… 

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Draga moja uzivaj sa svojom kcerkicom prekrasni ste.,.,i hrani je kako god ti hoces.,.,ti si majka svome djetetu.,.,.,

  • angellah

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Razumijem mamu da je imala problema ali ispada da je AD univerzalno rješenje. Barem meni tako zvuči iz naslova.

    Naravno da svatko hrani dijete kako želi.

  • Avatar Kokica2

    Kokica2

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Baš tužno kad neke majke mogu tako napadati i osuđivati majku koja radi najbolje što ona zna, također sam mlada mama imam 21 god kao i dotična, othranjena sam na AD-u nikada bolesna, zadnji puta bolesna prije 9god, imam bebu od točno 3mj danas i cca 7800g, nama dojenje ide kao od šale, što ne znači da je svima tako, i ja znam mame kojima bebe koje su bile na cici jednostavno nisu dobivale na kilaži, nego su još i padale, također znam mame kojima mlijeko ni nakon tjedan dana bebinog nacicavanja nije nadošlo, i to nisu samo priče kako će neke od vas samoprozvanih ‘'savršenih’' majki reći. Drage majke svaka mama zna što je najbolje za njezinu bebu, nemate pravo prozivati nikoga, a to radite svaki dan ovdje, imate pravo dati savjet, ali ne i napadati, slažem se sa prije napisanim komentarom, naučite što je empatija, jer po svemu sudeći nemate je dovoljno…

  • Geronimo

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Nitko ne napada i osuđiva mamu! Tekst je ne istinit i isključivo daje lažnu poruku svim budućim majkama da je adaptirano mlijeko rješenje što je čista laž!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.