Neredovna menstruacija... 🥺

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar 🔺STEFANI🔻

    🔺STEFANI🔻

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage moje.. ja sam nova ovdje i htjela bih vas zamoliti da mi napišete svoje mišljenje i da podijelite svoja iskustva… 
    Već 3 godine ne mogu ostati trudna, u fazi samo vađenja nalaza ( progesteron, hormoni, ultrazvuci i spermiogram)
    Ali najveći problem su menge koje nisu nikako redovne, ciklusi su mi od 35 do 50 dana uz Duphastone tablete…
    Trenutno mi je 4 dan ciklusa ali problem je slijedeći…
    Prvi dan kad sam dobila imala onu normalni bol i normalno krvarenje.. Drugi dan je bilo strasno puno krvarenja (bez pretjerane boli), treći dan nista cijeli dan samo neki smeđi iscjedak ali jako slabo… I danas cetvrti dan apsolutno nista i imala sam spolni odnos poslije kojeg sam opet počela krvariti kao vise sviježa krv… Inače mi menga traje 5 dana ali nikada ovako isprekidano.. 
    Dali se kome to dogodilo? 
    U petak tek idem kod ginekologice na ultrazvuk…

    Sta vam je pomagalo kod normaliziranja ciklusa i poticanja ovulacije koja nije redovna?

    Neuspješno od 2o17. 🙏🧸
    11/2023 ➕
    🧑‍🍼8/2024

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.