Neobična dječja pitanja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar senkica

    senkica

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mama, a zašto ti imaš brkove?

    I što na to odgovoriti, kako objasniti djetetu da se radi o hormonalnom poremećaju? Baš me rastužilo jer nisam znala odgovor, i onda sam malenoj rekla da je to zato da budem jaka kao tata i da nas čuvam i pazim dok tate nema :) Ona je bila zadovoljna odgovorom.

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Drage čitateljice i čitatelji, u nagradnom natječaju koji je trajao do srijede, 13. studenog, sudjelovanjem u ovoj raspravi mogli ste osvojiti našu knjigu tjedna - Velika pitanja malih ljudi u izdanju Planetopije:https://klokanica.24sata.hr/vrticka-dob/igra-i-aktivnosti/velika-pitanja-malih-ljudi-894 [klokanica.24sata.hr]

    Pet primjeraka ove knjige osvojile su: Kristina2102lana.malenjakslapbruna Mama_Sonja, koje će biti obaviještene i putem maila. Čestitamo!

    Hvala vam na sudjelovanju u nagradnom natječaju, a budući da je ovo zanimljiva tema, i dalje vas pozivamo da nam u ovoj raspravi ostavljate najzanimljivija pitanja koja su vam postavila vaša djeca!

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Moja kćerka sad stara 2 i pol godine na sve ima pitanje ZAŠTO :D Kad je bila mala je pitala zašto kiša pada. Ja sam joj rekla da je oblak tužan pa plače, sad kad je malo veća, opet ona isto pita, ja isto odgovorim, a ona meni veli joj mama, vidiš da oblak nema oči :D Onda sam joj rekla da u oblaku ima puno  kiše i da mu je teško, pa pusti kišu da padne dolje da mu bude lakše, pa se kasnije kiša njemu opet vrati :D

    A pitala me je i zašto je sad zima a ne opet vruće. Neznam kaj da odgovorim, ne razumije još godišnja doba.
    Pitala je i zašto nema više lubenica. Rekla sam da lubenice rastu samo kad je vani vruće, da moramo čekat drugu godinu da bude opet vruće da rastu. A veli ona da hće sad i da ja napravi da bude vruće :D

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.