Nemam partnera, a želim dijete

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Suncica3

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Jesam draga Lollypop al ne znam kako ni sama.Moram priznat da mi nekad fali taj period,bilo je tesko ,ali nije svaki dan pun negativnih desavanja.Ovako kad se nabroje covjek vidi samo negativno,Ima tu i pozitivnih stvari.Bio je to strasno tezak period za mene ,ali i pun neke topline i ugodnih situacija.Bilo mi je daleko lakse bit sama sa djetetom i svim nedacama nego u tom braku tad.A sina se nikad ne bi odrekla ni za sva blaga i ovog i onog svijeta :D.On je nesto sto mi nikad nece bit bivsi ,i smatram da je svaka zrtva vrijedna za dijete ….ma niko ne zna iskrenije zagrlit nego li dijete i natjerat te na dalje

  • Avatar Tena9

    Tena9

    Broj poruka: 382

    Prijavi adminu

    Jutro..još nisam u toj situacju..ali zanimaju me mišljenja…kako? Što? hehehe…samo predložiti frendu da se upusti u trudnoću?

    Želim biti trudna, želim biti trudna, želim biti trudna..možda zatrudnimo ovako :P

  • fulir

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    nekvalitetan partner je vjerujem lošija opcija,
    teško je biti solo,
       imao sam prilike upoznati dosta takvih situacija
    i imam pozitivno mišljenje.

  • GRB

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ipak je najbolja opcija kada se sve sabere i oduzme da dijete ima oba roditelja. Trebala bi potraziti svoga princa na bijelom konju i pri tome paziti da ne dobijes samo konja.  ,,,,,,,da budem iskren , i mene muci isti problem , samo za razliku od tebe , ja imam samo jednu opciju :-)

  • kinfa

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Jako škakljivo pitanje,
    sugerirati bilo što.
    Imaš jaku želju, materijalno si dobro,
    možda imaš i podršku svojih, potpunu ili na neki način,
    Sigurno nisi prva, kao niti zadnja.
    Jaka si ti žena.
    Ima tu svakakvih lamentatora , moralista i spodoba svih fela,
    ti kreni svojim putem.
    Što ako pronađeš “pravog”  a ono ništa jer ne može imati djecu, itd
    da sad ne širim temu,
    ili
    da se tebi možda  dogodi  da iz nekog razlga ne možeš, 
    što je eoretski  moguće.
    Meni ,recimo, nije uspjero, usprkos velike i jake želje….
    Želim ti svu sreću svijeta draga.

  • omar2002

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    I'm having the same problem with you, I'm scared of not being able to care for him.
    Goldenslot [goo.gl]

  • mozav

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Hello ….opet ja. Evo samo da se javim i potvrdim da sam i dalje u traženju.

    holiday palace [holiday-palace.me]

  • Princeza

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Posvetila sam se matrijalnim aspektima svoga zivota.  Puno sam putovala i zivjela u raznim drzavama. Nisam razmisljala o majcinstvu. S partnereima koje sam upoznala nisam zeljela imati dijete. Nije bilo kemije.Godine su prosle. Trenutacno imam partnera . Svatko ima svoj zivotm On nije vise mlad , a nisam ni ja. Neznam dali da pokusavam u ovim godinama. Veliki rizik. Netreba puno razmisljat ni planirati. Vecina trudnoca su iznanedenje.😊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.