'Nakon poroda imala sam noćne more'

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Draga, ne opterecuj se uopce negativnim komentarima jer ih uvijek bude. Neki ljudi zive samo da bi zagorcavali zivot drugima jer su nezadovoljni samim sobom. Ti najbolje znas kako si se osjecala I kako se osjecas I to je nesto sto ti nitko ne moze oduzeti niti osporiti. Uzivaj sa svojim djetetom. 

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • eleonora23

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    da slažem se da je naslov članka grozan i on je u meni i izazvao pobunu, ponovno sam pročitala tvoj članak i mogu reći da sam preburno reagirala sa svojim komentarom, zao mi je.

  • Avatar mama30

    mama30

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav!! Iako sam rodila prije skoro 9god i znam sta je to bit na dripu satima opet cu rodit i svejedno imam strah od poroda. Mislim da niciji komentari i iskustva ne bi trebalo plasit zene koje ce uskoro rodit zato sto nemaju sve isti porod pa makar bile prvorotkinje.

  • Avatar mama30

    mama30

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Naravno nemoj se opterecivat ostalim komentarima 

  • Avatar sententia

    sententia

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Ja nisam imala težak porod, ali sam nakon poroda i kad je sve prošlo saznala da je mojoj curici bila omotana pupčana vrpca oko vrata - tjednima i mjesecima ja sam bila u ludilu od pomisli na ono što je prošlo. A sve je bilo ok, ona i ja. I da i to što je prošlo ostaje naš paket kojeg ne možemo samo odložiti i reći - ah, rodila sam, nije više vrijedno spomena. Definitivno je lakše znati da nisi jedini i nisi sam. 
    A ovo je čak i daleko gore od zabrijavanja prije poroda i nekakvog imaginarnog straha. Ionako svi znamo kakav je to proces i da je bolan, ostalo su nijanse pa ne znam šta tu ima koga posebno prestrašit.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.