'Nakon carskog reza nisam mogla držati svoju bebu'

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • nina117

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Konačno da je netko potvrdio kako je carski bolji od prirodnog, pa čemu bol kad može biti bezbolno. A poslije svega boli i nakon carskog i nakon vaginalnog, tako svejedno gdje je rez. A te priče da je to teška operacija su za malu djecu, pa većina liječnica, njihova djeca i bliži prijatelji rađaju na carski, baš se pitam zašto. Bilo nas je pet mama u društvu njih tri su rodile carski bez ikakvih indikacija samo su  imale vezu a nas dvije koje nismo imale morale smo se mučiti i za vrijeme poroda i poslije. 21. stoljeće je ljudi putuju na mjesec a mi rađamo kao da još želimo okajati Evin grijeh što je pojela jabuku.

    četiri plus

  • Avatar vividi

    vividi

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Jojo5, upravo tako. Isto sam prošla. Prvi put na carski,, a i drugi put  isto tako, rodila na carski, na moj zahtjev. Puno mi je lakše bilo, nego se satima mučiti uz trudove, koji su ionako bili neučinkoviti kod prvog poroda.  Oporavak je bio prilično brz, dojenje oba puta bez problema. Ne vidim razlog za pljuvanje po carskom. Često puta je neophodan. I ne smatram da su zene koje su rodile na carski manje vrijedne i manje majke. Naprotiv.. A  najviše mi smetaju cendravice koje od toga rade velike probleme i prikazuju se kao žrtve.  “Nisam mogla drzati dijete”…ma daj. Ja sam svoje cijelu noć nosila po sobi unatoč bolovima i još sam živa.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.