Najluđi mitovi o trudnoći

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Zanima me ovaj mit ako majka pozeli nesta i uhvati se i da ostane smeda mrlja? Zene, Majke ima li tu istine? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    ayla

    Zanima me ovaj mit ako majka pozeli nesta i uhvati se i da ostane smeda mrlja? Zene, Majke ima li tu istine?


    A neznam,puno njih vele da ima,npr moja svekrva priča tako,i kao moj m ima bobicu grožđa na glavi iza(madež)🤔…a ona da ako trudnica ima žgaravicu bit će beba s puno kose😂😂,moj je bio skoro ćelav,a ja pol trudnoće spavala sjedeći od žgaravice 😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Pa da i ja sam cula da ima, pa me zanima, to s kosom sam cula da bas i nije tocno, mene bas zanima hoce li moja imati kosicu ☺️

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.