Najdraža društvena igra

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar čokoladasti

    čokoladasti

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Najdraža igra (osim čovjeka koji se ne ljuti) je sve vezano uz Jurića i Avione, tako da jedva čekamo da dobijemo nagradu - knjigu sa figuricama Avioni 

    i ako ne dobijemo nagrdu, idemo mi na avione u Rovinj 12-13/04 za tjedan dana su pravi avioni na zadovoljstvo ljubitelja aviona 
  • pletenica

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Moje curke ne igraju klasične društvene igre, one su u igrama uvijek tete u vrtiću svojim plišancima ili doktorica i medicinska sestra bebama :)

  • ninac123

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    pingo brrr, uno i ali baba i mrzovoljna deva

  • melany28

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Najviše volimo Domino i nikad nam dosta te igre dan i noć bi je igrali :)

  • Sandra305

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Najdraža igra mog dječaka je Memori uz pomoću kojeg učimo slova, Čovječe ne ljuti se, domino sa likovima Praška brzića i ekipe a pokoji put “padne” i partija šaha sa dedom…

  • Avatar karla0806

    karla0806

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Favorit su nam puzzle (puna kutija različitih dimenzika i likova), memo (looney tunesi i životinjski likovi), domine (s mišićima, klasične su nam dooooosadne), spoji brojeve (number pairs)…

  • Avatar tatatomo

    tatatomo

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Mnogim društvenim igrama jako se se veseli moja kćerkica zato što u njima sudjelujemo i mi roditelji. 
    Nama jako draga društvena igra  je ,,Čovječe ne ljuti se,, no ponekad se baš i naljutimo, no sa druge strane učimo da je sasvim u redu ponekad izgubiti i da se radi toga nije potrebno ljutiti.
    Svaka društvena igra zanimljiva je na svoj način, a mi trenutno najviše uživamo igrajući igru ,,SCRABBLE,,.
     Uz tu igru ( koju smatram jednom od boljih društvenih igra za djecu ) učimo slova i polako povezujemo riječi. Koji put se dogodi da riječ koju moja djevojčica pokušava otkriti ,,ispadne,, krivo pa se svi dobro i nasmijemo, no bitno je da volje za zabavom i usvajanjem novih znanja nikada ne nedostaje.

  • Avatar erni123

    erni123

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    moj maleni sin kojeg volimo jako,
    voli drustvene igre kao i dijete svatko..
    covjece ne ljuti se je najsladje 
    od memorya nema iceg sto igra radje
    tu su jos i karte crni petar
    lovljenej patkica glavom i nas sin je presretan..
    najvaznije je u drustvenim igrama da je obitelj na okupu zajedno
    da se svi smijemo i da smo tim, kao da smo jedno..
    uz drustvene igre djecu ucimo i strpljenu ali i pamcenju
    zato odigrajte i dans bar jednu,evo nasa je dok pisem ovaj tekst bas na cekanju;))

  • tjagusic

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Moj Petar je majstor za karte, a kako je okružen slikovnicama, knjigama i pjesmicama od samog početka i zavukle su mu se pod kožu, svakodnevno nađe vremena za mamu i čitanje (sad je mama u drugom planu, otkrio je tatinu radionu…), a za letjelicama je totalno pošašavio ( kum pilot) pa bi mu ova knižica bila savršen spoj  najdražih stvari!

    mama trogodišnjaka i uskoro malene štruce… ima puuuno pitanja, a možda i koji odgovor za nekoga :)

  • malapcelamaja

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Za rodjendan smo dobili na poklon “Covjece, ne ljuti se” pa sam se skupa s djecom vratila u svoje djetinjstvo. Skoro svaku vecer prije spavanja zaigramo bar jednu igru i puno se bolje zabavimo i nasmijemo nego da, npr. gledamo tv.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.