Najdraža društvena igra

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mtk1965

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Nogometna lopta, čim se ustane odman po kući počne napucavanje.

  • Avatar Smartkid

    Smartkid

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Uf moja dva mala princa su još poprilično mala. Stariji Dan ima 2 god i 3 mj pa smo za sada što se tiče nekih društvenih igara na memory karticama i pokušavamo igrati Čovječe ne ljuti se. ;) Mlađi je Bono Noel star 2 mj i on za sada samo statira. Recimo da je on sudac. :)

  • parabens

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Puzzle, lego, kockice i sve što se može rastaviti i sastaviti. Još smo mali, ali se obožavamo igrati i veselimo se i nacrtanom smješku na papiru :)

  • Avatar nani1

    nani1

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Moj klinac i klinceza jako vole bajke, nema spavanja bez citanja …uz jos obozavaju kockic, covjece ne ljuti se…a uz njihove igre uzivamo i mi i prisjetimo se djetinjstva.

  • Avatar štrumfić

    štrumfić

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Moja klinka obožava Čovječe ne ljuti se i Ne budi tatu što često igramo. Braco je još mali pa se igra sa kockicama i drvenim likovima…. Igraju se zajedno Uhvati ribicu i sa kreativnim setovima od papira.

  • Ivanas

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Moj sin za sad najviše voli puzzle i nešto mrvicu manje Čovječe ne ljuti se jer je sve super dok ne počne gubiti… Obožava i slaganje Legića te mali alat za djecu s kojim “popravlja” sve u kući :)

  • Tanja32

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Najdraža igra mog sinčića je “Crni Petar”. Kako moj četverogodišnjak ne voli gubiti, označio si je kartu “Crnog Petra” da je siguran da ce je uvijek izvuci i naravno pobijediti :-)

  • jeja

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Najdraža igra mu je “Memory”! Ali još nije naučio gubiti, pa i to vježbamo u društvu.

  • Nikikiki

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Jako volimo Disneyjeve Avione i Aute.
    Radi njih imamo majice i plišane igračke.
    Naš se Gabriel najviše voli igrati sa Autima i Dastijem u sobi na tepihu sa cestama. Svakog parkira na svoje mjesto, a nakon igre svi moraju u praonicu.
    Uz aute obožava se voziti na biciklu.

  • tarashe

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Najdraže igre mojeg malca su kartanje “pajceka”, crtanje i skakanje “školice” te naravno Čovječe ne ljuti se….

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.